Як розблокувати автомобіль за допомогою телефону Android 12

| | 0 Comments| 5:31 AM
Categories:

Ідея перетворити ваш телефон Android 12 на цифровий автомобільний ключ, щоб розблокувати автомобіль, захоплююча та інтригуюча.

Google сподівається зробити смартфони центром повсякденного життя та діяльності клієнтів, доставляючи цифрові ключі від автомобіля.

Припустимо, що ваш телефон має Android 12 або новішої версії Samsung Galaxy S21, ви можете легко завантажити на нього програми цифрових автомобільних ключів. Тим не менш, команда Google сподівається продовжити розвиток програми цифрового автомобільного ключа для смартфонів з іншими версіями Android.

Якщо у вас є сумісний автомобіль і телефон Android 12, продовжуйте читати, щоб дізнатися, як їх об’єднати, щоб розблокувати автомобіль, не дістаючи ключа.

Що таке цифровий автомобільний ключ і як він працює?

Цифровий автомобільний ключ зазвичай працює двома способами, які визначаються на основі технології, використаної для його розробки:

Датчик радіопередачі вбудовано в програму цифрового ключа, яка визначає напрямок сигналу, що надходить від вашого автомобіля, як радар. Використовуючи технологію Ultra-Wideband (UWB), тепер можна знаходити та спілкуватися з автомобілями, обладнаними UWB.

Використовуючи цю технологію, ви можете заблокувати та розблокувати автомобіль, навіть не дістаючи телефон. Таким чином, завдяки існуючій технології UWB ваш цифровий ключ працює ідеально, навіть якщо ви стоїте приблизно в метрі від свого автомобіля. Таким чином, ви можете тримати телефон у задній кишені і все одно встигати розблокувати двері автомобіля.

  Як створити резервну копію фотографій і відео Android у хмару

Якщо ваш автомобіль має технологію Near Field Communication (NFC), все, що вам потрібно зробити, це вийняти смартфон, і він миттєво розблокує двері вашого автомобіля. Технологія NFC не вимагає контакту для обміну даними між двома пристроями.

Крім того, ця технологія працює в радіочастотному полі з базовою частотою 13,56 МГц, яке може обмінюватися даними на відстані до 100 метрів.

Технологія виробника в автомобілі визначає продуктивність цифрового ключа. Оскільки більшість автовиробників, включаючи Ford, GM і Honda, мають бездротовий зв’язок Android Auto у своїх автомобілях нова функція Google дозволяє власникам автомобілів блокувати та розблоковувати свої транспортні засоби за допомогою своїх смартфонів.

Система безключового доступу для автомобілів

Існує ще один спосіб класифікувати цифрові автомобілі за типом системи доступу без ключа. На даний момент розроблено два типи систем доступу без ключа:

PKE: Passive Keyless Entry (PKE) – це технологія, яка вимагає від водіїв підносити свої цифрові ключі від автомобіля в межах одного метра від дверей автомобіля.

Коли цифровий автомобільний ключ розміщено біля дверей автомобіля, він миттєво підключається до системи автомобіля та відмикає двері після підтвердження особи власника. Вам не потрібно робити жодних дій, щоб відкрити двері автомобіля.

RKE: Remote Keyless Entry дозволяє власникам автомобілів розблокувати свій автомобіль за допомогою цифрового ключа, стоячи на певній відстані від своїх автомобілів. Цей тип цифрових автомобільних ключів працює на основі радіочастотного сигналу. Тому немає потреби розміщувати смартфон поруч із автомобілем.

Спосіб №1: використовуйте свій телефон Android 12 як цифровий ключ, щоб розблокувати автомобіль

Спершу потрібно підключити телефон до автомобіля. Зробити це можна кількома способами.

  Перемикач профілів на основі тригера для звуку, дисплея, Wi-Fi та іншого [Android]

За допомогою програми виробника автомобіля:

Кілька виробників автомобілів, включаючи BMW, створили індивідуальні програми які дозволяють власникам автомобілів розблокувати свої машини за допомогою цифрового ключа.

Щоб активувати цифровий автомобільний ключ за допомогою програми виробника автомобіля, виконайте такі дії:

Крок 1: Завантажте програму з Google Play. Наведений тут приклад для BMW. Для інших виробників використовуйте їх додаток.

Крок 2. Далі відкрийте програму та налаштуйте обліковий запис.

Крок 3. Знайдіть у додатку розділ «цифровий автомобільний ключ», щоб підключити автомобіль до свого облікового запису.

Крок 4. Покладіть телефон біля пристрою зчитування автомобільних ключів і зачекайте, доки завершиться процес сполучення.

Після створення пари торкніться опції «Додати на головний екран» на смартфоні, щоб миттєво отримати доступ до свого цифрового ключа автомобіля.

Використання автомобільного головного пристрою:

Крок 1: Виберіть «Налаштування цифрового ключа» на головному пристрої автомобіля.

Крок 2. Покладіть телефон біля пристрою зчитування автомобільних ключів.

Крок 3. Натисніть «Налаштувати цифровий ключ»

Крок 4: Далі увійдіть у свій обліковий запис Google.

Крок 5. Перегляньте умови та виберіть «Прийняти та продовжити»

Крок 6: Введіть код активації.

Ваше оригінальне ім’я цифрового ключа – «ваше ім’я користувача + модель телефону», але ви можете змінити його, якщо хочете.

Крок 7. Потім покладіть телефон біля пристрою зчитування автомобільних ключів, щоб вони з’єдналися.

Крок 8. Торкніться «Додати на головний екран», щоб отримати доступ у майбутньому.

Ви зможете розблокувати свій автомобіль за допомогою телефону Android 12, щойно підключите їх.

Спосіб №2: розблокуйте автомобіль за допомогою телефону Android 12 за допомогою програми Keyconnect

Ви можете встановити KeyConnect на свій смартфон з Android 12, якщо виробник вашого автомобіля ще не створив додаток для свого цифрового автомобільного ключа.

  Переглянути історію цін на програми iOS, Android і Windows Phone

Перш ніж завантажити програму, переконайтеся, що вона сумісна з вашим телефоном, виконавши наведені нижче дії.

Крок 1. Зверніться до компанії-виробника автомобіля, щоб перевірити, чи оснащено ваш автомобіль бездротовий Android Auto.

Крок 2. Потім перейдіть на веб-сайт KeyConnect.

Крок 3. Прокрутіть донизу сторінки та виберіть Перевірити сумісність.

Крок 4. Після цього введіть VIN-ідентифікатор автомобіля, щоб перевірити, чи програма з ним сумісна.

Крок 5: Далі завантажити KeyConnect з Google Play, якщо він підтримує марку та модель вашого автомобіля. KeyConnect підтримує понад 20 марок автомобілів у Сполучених Штатах.

Крок 6. Запустіть програму та підключіть її до автомобіля.

За допомогою цієї програми на телефоні Android 12 тепер ви можете блокувати та розблоковувати свій автомобіль.

Висновок

Незважаючи на розвиток технології цифрових автомобільних ключів, досі неясно, чи стануть цифрові автомобільні ключі ключовою функцією чи швидкоплинною тенденцією в епоху смартфонів.

Оскільки це нова технологія, виробники та власники автомобілів повинні тестувати цифрові ключі від Google на надійність.

Примітно, що розробники цифрових автомобільних ключів повинні пообіцяти автовласникам, що доступ до їх транспортних засобів не буде обмежений у разі технічної несправності.

Технологія цифрових автомобільних ключів все ще потребує подальшого розвитку. Зокрема, виробникам автомобілів і Google слід продовжити розробку технології цифрових автомобільних ключів, сумісної з іншими версіями Android.

Тепер ви можете переглянути деякі гаджети для розумного дому, якими можна користуватися.