Як підробити місцезнаходження GPS на iPhone

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Телефони Android мають те саме обладнання GPS, що й iPhone. Однак через обмеження iOS змусити телефон запустити будь-який фрагмент коду, що призводить до запуску неконтрольованих програм, є або важкою боротьбою, або абсолютною неможливістю.

Отже, чи є спосіб обдурити свій iPhone, щоб він повірив, що ви перебуваєте в іншому місці? Це можливо, але не за допомогою будь-яких простих програмних налаштувань.

Давайте детальніше розглянемо, як можна підробити своє місцезнаходження GPS на iPhone.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Як змінити своє поточне місцезнаходження на iPhone?

Підробка місцезнаходження GPS може допомогти в деяких іграх, як-от Pokémon Go. Однак це працює не з усіма додатками, і багато програм намагаються запобігти спуфінгу GPS.

Використання підробленого GPS-місцезнаходження в ігровому середовищі може призвести до блокування, якщо буде виявлено, залежно від гри. Багатьом додаткам, як-от Tinder або Bumble, потрібно, щоб ваше місцезнаходження взагалі працювало. Іншим яскравим прикладом є ваша програма погоди, яка не працюватиме належним чином із підробленим GPS.

Ви також повинні знати, що Apple швидко розпізнає методи, які використовуються для підробки вашого місцезнаходження. Якщо вони виявлять, що ви використовуєте «заборонене» програмне забезпечення, вони можуть вжити заходів для вимкнення вашого програмного забезпечення.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Нарешті, якщо ви вирішите зробити джейлбрейк свого iPhone, це може зіпсувати або навіть зламати ваш пристрій декількома способами, включаючи анулювання гарантії.

З усіх цих причин джейлбрейк вашого iPhone для доступу до спуфінгу GPS є досить ризикованим способом. Але, якщо ви наполягаєте, ось як підробити ваше місцезнаходження GPS на iOS.

  Як набрати нових жителів села в «Animal Crossing: New Horizons»

Підробити ваше місцезнаходження GPS шляхом джейлбрейка вашого iPhone

За конструкцією, джейлбрейк означає злом вашого iPhone, щоб ви могли змінити більшість рідних налаштувань. Вам буде важко знайти репозиторій для джейлбрейка, який добре працює з iOS 12 і вище. Так, Apple йде в ногу з останніми вторгненнями.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Але якщо у вас є старіший пристрій, який нижчий за iOS 12, ви зможете зробити його джейлбрейк. Інструкції щодо запуску джейлбрейка виходять за рамки цієї статті, але вам слід прочитати наш огляд джейлбрейка, щоб дізнатися, як виконати це завдання.

Після того, як ви зробите джейлбрейк свого iPhone, дві програми Cydia можуть бути вартими вашої уваги: ​​LocationHandle та akLocationX. Заковика полягає в тому, що akLocationX підтримує пристрої iOS з чіпом A7, що означає iPhone 5s і iPad тієї епохи під керуванням iOS 6 або 7. LocationHandle — це платна програма, яка працює з iOS 9 і 10, але вам доведеться встановити – екранний джойстик.

Як підробити своє місцезнаходження GPS на iPhone, не зламавши його?

Якщо ви турбуєтеся про те, що під час джейлбрейку ваш iPhone зруйнувати, скористайтеся цим методом, щоб підробити своє місцезнаходження без джейлбрейка телефону.

Для цього методу потрібен iBackupBot, сторонній інструмент для внесення змін до файлів резервної копії. По-перше, було б доцільно створити первинну резервну копію вашої немодифікованої системи, щоб бути безпечною. Ось як підробити ваше місцезнаходження GPS без джейлбрейка.

 • Після підключення iPhone до комп’ютера запустіть iTunes і клацніть піктограму iPhone, щоб отримати доступ до додаткових опцій. Виберіть «Створити резервну копію зараз» (не прапорець «Шифрувати iPhone»).
 • Після завершення резервного копіювання закрийте iTunes і запустіть iBackupBot, який повинен автоматично знайти та відкрити файли резервної копії.
 • Тепер вам потрібно знайти файл plist Apple Maps, який можна знайти в одному з двох місць: «Файли програм користувача > com.Apple.Maps > Бібліотека > Налаштування» або «Системні файли > Домашній домен > Бібліотека > Налаштування».
 • Коли ви відкриєте файл, знайдіть тег і вставте наступний код прямо під ним:
  _internal_PlaceCardLocationSimulation
  <істинно/>
 •   Що означає «IKR» і як ви його використовуєте?
 • Після цього ви можете закрити iBackupBot, але залишити iPhone підключеним і поки не відкривати iTunes.
 • Перейдіть до вимкнення «Знайти мій телефон» наступним чином:
  Налаштування > Ваш Apple ID > iCloud > Знайти мій телефон (торкніться, щоб вимкнути)
 • Після цього ви можете повторно підключитися до iTunes і відновити з зміненої резервної копії.
 • Запустіть Apple Maps і перейдіть до місця, в якому ви хотіли б опинитися.
 • Натисніть на нижню частину вікна, щоб отримати інформацію про місцезнаходження, і вам слід відзначити функцію Simulate Location. Торкніться, щоб підтвердити та перевірити, чи це працює для інших ваших програм.
 • Інші способи підробити своє місцезнаходження на iPhone

  iTools — це комп’ютерна програма, яка працює з iOS 12 і раніше (хоча багато користувачів стверджують, що вона працює на iOS 14). Він постачається з файловим менеджером поверх спуфінгу GPS. Однак програма не зовсім зручна для користувачів.

  Вам потрібно підключитися до комп’ютера за допомогою USB-кабелю та перейти до функції віртуального розташування. Потім ви вручну видалили б підроблений GPS-маркер.

  Донедавна використання служби VPN було найкращим і найпростішим способом підробити ваше місцезнаходження GPS. NordVPN є одним з найпопулярніших для iPhone і доступний для iOS 9.0 або новішої версії. Однак за це доведеться заплатити.

  Апаратне рішення, на яке багато хто чекав

  Фундаментальна проблема користувачів iPhone полягає в тому, що Apple не хоче, щоб люди підробляли розташування iPhone, тому вони забороняють розробникам додатків писати програми для iOS, які можуть виконувати це завдання.

    5 найкращих оглядів на 2020 рік

  Однак останніми місяцями компанія, що займається технічним забезпеченням, створила систему, сумісну з Apple, яка дозволяє віртуально переміщувати свій пристрій iOS куди завгодно! Це не безкоштовно чи дешево, але воно добре працює та є надійним і надійним рішенням.

  GFaker – це назва компанії та продукту, і це, по суті, крихітний апаратний пристрій, до якого ви підключаєте свій iPhone або iPad, наче підключаєтеся до комп’ютера Apple.

  Однак пристрої GFaker представляють себе iOS як зовнішні пристрої GPS, які використовують схвалені Apple чіпсети та відповідають стандарту Apple External Accessory Framework. Потім ви запускаєте надану програму, яка не вимагає джейлбрейка, щоб встановити потрібне розташування. Пристрій GFaker, який представляє собою новий GPS, повідомляє всім додаткам, запущеним на вашому пристрої iOS, що ваше поточне місцезнаходження — це те, що ви запрограмували. Це настільки елегантно та просто; ви подумаєте, що у вас телефон Android.

  GFaker поставляється в двох різних моделях: GFaker Phantom і GFaker Pro. Phantom (289 доларів США) працює на всіх iPhone та версіях iOS від iOS 9 до iOS 15. Однак у нього є одне обмеження — він не повідомляє дані про висоту, тому програми, які надзвичайно «параноїдні» щодо координат GPS, можуть відмовлятися від цього. . Однак для 99% додатків це не проблема. GFaker Pro (279 доларів США) є старішою моделлю, але все ще ідеально працює з iOS 9-12 і вимагає додаткових кроків для IOS 13 і 14 і, можливо, пізніше.

  Хоча ці продукти коштують (яка значно зросла з 2020 року), для користувачів, яким потрібне надійне та просте рішення GPS, GFaker здається найкращим підходом. Іноді, особливо з продуктами Apple, ви дійсно отримуєте те, за що платите.

  Останні думки

  На завершення підробити ваше місцезнаходження GPS на iPhone досить складно, якщо ви не готові викласти серйозні гроші за послугу VPN або GPS-пристрій GFaker.

  Пам’ятайте, є ймовірність того, що деякі методи, перераховані в цій статті, можуть працювати з новішою iOS, хоча Apple може заблокувати її за допомогою нового оновлення. Якщо ви шукаєте безкоштовне рішення, iTools — найкращий вибір.