Як приховати субредіти від r/all

| | 0 Comments| 8:07 AM
Categories:

Головна сторінка Reddit, тобто r/all, містить вміст, за який проголосували в субредитах за замовчуванням. Субреддити за замовчуванням — це значення за замовчуванням на основі кількості підписників, які вони мають. Зазвичай це субредіти загальної тематики, такі як r/funny або r/technology, але не всі субредіти за замовчуванням становлять однаковий інтерес, тому ви можете приховати субредіти від r/all.

Є два способи приховати субредіти від r/all; простий і безкоштовний спосіб, і простий, але коштує грошей шлях.

Приховати субредіди

Безкоштовний спосіб приховати субредіти від r/all – це використовувати розширення з назвою Reddit Enhancement Suite. Це надзвичайно популярне розширення Reddit, яке ми також включили в наш список найкращих розширень для Reddit. Він може, серед іншого, приховати будь-який субреддіт на ваш вибір від r/all.

  Як зробити так, щоб програми iPhone завжди запитували доступ до місцезнаходження

Встановіть Reddit Enhancement Suite і перейдіть до його параметрів. Варіанти досить великі. У стовпці ліворуч виберіть Subreddits. У цьому розділі виберіть параметр FilteReddit. На цій панелі прокрутіть униз до розділу subreddit і натисніть +додати фільтр, щоб ввести назву субредиту, який ви хочете відфільтрувати, тобто приховати.

Крім того, якщо ви намагаєтеся уникати публікацій Reddit на певну тему, але не обов’язково хочете блокувати весь subreddit, щоб уникнути зазначених новин, ви можете використовувати слова фільтра, щоб переконатися, що повідомлення не відображаються на r/ всі, коли вони неминуче проголосують за верх. Це сумна проблема з Reddit; Велика світова подія з’являється у кількох субредитах з кількох публікацій на ту саму тему. Майже за всіх їх голосують угору, тому на першій сторінці приблизно те саме.

  Як створити псевдонім для вашої електронної адреси iCloud

Reddit Enhancement Suite доступний для Firefox, Chrome, Opera та Internet Explorer, тому, якщо ви використовуєте Reddit із веб-переглядача на комп’ютері, ви, ймовірно, застраховані.

Якщо ви використовуєте для Reddit сторонній додаток, перевірте, чи є в ньому параметри фільтрації. Зазвичай так роблять більшість програм Reddit. Reddit Enhancement Suite — не єдине розширення, яке має цю функцію, тому, якщо ви шукаєте щось менш розширене, ви зможете знайти його досить легко.

Другий варіант, як згадувалося раніше, коштує грошей, а саме купити золото Reddit. Опція Reddit преміум-класу має додаткові функції, одна з яких дозволяє приховати субреддити від r/all.

  Як вставити нотатки з Google Keep в Google Docs

Для користувачів мобільних пристроїв розширення чи доповнення не будуть варіантом, але це не означає, що вам потрібно купувати золото Reddit або робити надзвичайно дотепний чи вчасний коментар, що хтось винагородить золотом. Немає дефіциту сторонніх програм Reddit для iOS або Android, які можуть заповнити цю прогалину. Зазвичай вони безкоштовні або коштують 5 доларів або менше.