techukraine.net techukraine.net Як приховати профіль LinkedIn і перевести його в прихований режим

Як приховати профіль LinkedIn і перевести його в прихований режим

Categories:

Ви активний користувач LinkedIn, але хочете на деякий час перевести його в прихований режим? Прочитайте цей посібник до кінця, щоб знати все.

LinkedIn — це соціальна мережа, яка допомагає людям знайти роботу та влаштуватися на роботу. Раніше його створювали для ділових контактів і здебільшого використовували для знайомства з людьми, які працюють у тій же сфері, начальниками та людьми, які могли б дати вам роботу. Але зараз він також широко використовується для створення особистого бренду та побудови бізнесу з нуля.

LinkedIn об’єднує мільйони людей, тому це чудове місце для початку цікавих розмов і пошуку цікавих можливостей для роботи. Це також чудовий спосіб для працівників познайомитися з новими людьми та встановити зв’язки по всьому світу.

LinkedIn має багато переваг, але пам’ятайте, що ваша безпека є найважливішою. Важливо зберігати особисту та ділову інформацію в безпеці, уникати шахрайства та не ділитися особистою інформацією в Інтернеті.

Важливість конфіденційності в LinkedIn

LinkedIn — це найкраще місце для спілкування та просування в сучасному цифровому суспільстві. Конфіденційність LinkedIn є більш важливою, ніж будь-коли, оскільки все більше людей діляться особистою та професійною інформацією. Щоб уникнути крадіжки особистих даних та інших проблем, необхідно захистити свої контактні дані, історію роботи та освіту.

Захист особистої інформації

Сторінки LinkedIn містять багато особистої інформації, наприклад повні імена, контактну інформацію, адресу, досвід роботи, освіту тощо. Таку особисту інформацію потрібно завжди зберігати в безпеці, щоб запобігти крадіжці особистих даних та іншим неприємним речам.

Керування видимістю профілю

Користувачі можуть налаштувати, щоб їхні профілі були видимі лише певним людям, як-от можливі вакансії чи новобранці, і показували їм лише ту інформацію, яку вони хочуть.

Запобігання цілеспрямованої реклами

Користувачі можуть зменшити кількість цілеспрямованої реклами залежно від своєї поведінки в LinkedIn, контролюючи свої налаштування конфіденційності.

Побудова довіри в мережі

Коли люди ставлять конфіденційність на перше місце, вони зміцнюють довіру та надійність серед своїх друзів. Це створює безпечне, шанобливе місце для важливих ділових взаємодій.

Залишайтеся анонімними під час спілкування

Якщо ви шукаєте роботу та хочете спілкуватися з новими людьми, виберіть «Зв’язатися» на сторінці профілю особи замість варіантів Linkedin «Люди, яких ви можете знати».

Почніть приватну розмову

Якщо ви хочете поговорити з рекрутерами або можливими працівниками, використовуйте інструмент для приватних повідомлень LinkedIn (InMail), замість того, щоб робити нотатки чи запити на стосунки, які можуть бачити всі.

Обмеження небажаних контактів

Обмеживши контактні права, користувачі можуть гарантувати, що вони не отримають повідомлень, запитів на посилання та спаму від людей, яких вони не знають. Це робить спілкування більш цілеспрямованим і продуктивним.

Дотримання надійної політики конфіденційності захищає користувачів від можливої ​​шкоди та створює довіру та надійність між посиланнями. Це створює безпечне та шанобливе місце для здорової та продуктивної професійної взаємодії.

Як приховати профіль LinkedIn

Щоб керувати видимістю свого профілю, можна виконати наведені нижче дії.

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис LinkedIn, використовуючи адресу електронної пошти та пароль.

Крок 2. Перейдіть на сторінку свого профілю. Ви можете зробити це, клацнувши зображення профілю або своє ім’я у верхній частині сторінки LinkedIn.

Крок 3. На сторінці свого профілю натисніть значок «Я» у верхньому правому куті. З’явиться спадне меню.

Крок 4. У спадному меню виберіть «Налаштування та конфіденційність».

Крок 5. Ви будете перенаправлені до налаштувань LinkedIn. Перейдіть на вкладку «Видимість» зліва від параметрів.

  Більш точний інструмент оцінки трафіку у 2022 році?

Крок 6. Праворуч на сторінці натисніть «Параметри перегляду профілю».

Крок 7 – У «Параметрах перегляду профілю» з’явиться спливаюче вікно. Ви побачите три варіанти:

 • Ваше ім’я та заголовок (ця опція показує ваше ім’я, заголовок і фотографію профілю іншим учасникам LinkedIn).
 • Характеристики приватного профілю (ця опція відображатиме вашу галузь і посаду, але не ваше ім’я та фото).
 • Приватний режим (цей параметр приховує ваше ім’я, заголовок і профіль).
 • Крок 8. Виберіть опцію «Приватний режим», щоб приховати своє ім’я, заголовок і фотографію профілю від інших учасників LinkedIn.

  Крок 9. Вибравши «Приватний режим», натисніть кнопку «Зберегти зміни», щоб застосувати зміни до видимості вашого профілю.

  Після виконання цих кроків ваш профіль LinkedIn буде в прихованому режимі, а ваше ім’я, заголовок і фотографія профілю будуть приховані від інших учасників LinkedIn, коли ви переглядатимете їхні профілі. Майте на увазі, що це налаштування також впливатиме на те, як ви бачите профілі інших людей, оскільки вони також будуть анонімними.

  Вимкнення чиїхось прямих повідомлень

  Заблокувати чиїсь прямі повідомлення в LinkedIn може бути важливо з кількох причин.

  • Зменште відволікання: вимкнення прямих повідомлень від певних людей може допомогти зберегти ваш обліковий запис LinkedIn від надто зайнятого. Це особливо корисно, якщо ви отримуєте багато повідомлень, оскільки ігнорування тих, які не мають значення, дає змогу зосередитися на тих, які мають значення.
  • Конфіденційність і обмеження: якщо ви ігноруєте чиїсь прямі повідомлення, ви можете встановити обмеження та вирішити, які повідомлення ви хочете отримувати від них. Це може допомогти, якщо ви хочете триматися на відстані від певних людей на платформі або обмежити кількість спілкування з ними.
  • Уникайте небажаного вмісту: іноді ви можете отримувати спам, марні або непридатні повідомлення. Вимкнувши ці чати, ви зможете уникнути того, що вам не хочеться бачити, і зробити ваші враження від LinkedIn більш позитивними.
  • Зберігайте свій професіоналізм: вимкнення чиїхось текстових повідомлень може бути тонким способом впоратися з розмовою з колегою чи контактом, не зупиняючи чи повністю обриваючи посилання. Це дозволяє підтримувати ділові стосунки, вирішуючи, як часто ви спілкуєтеся один з одним.
  • Управління часом: вимкнення звуку повідомлення може допомогти вам відслідковувати свій час і визначати пріоритетність важливіших розмов. Це гарантує, що ви чуєте лише про розмови, які є найважливішими для вас і ваших цілей.
  • Уникнення конфлікту: іноді вимикання чиїхось текстових повідомлень може зупинити сварку або бійки. Якщо ви не хочете з кимось розмовляти, вимкнення звуку може бути ввічливим способом уникнути розмови.

  Пам’ятайте, що ігнорувати чиїсь тексти – це особистий вибір, який має відповідати вашим інтересам і цілям на сайті. Це може допомогти вам отримати кращий, більш персоналізований досвід роботи з LinkedIn і забезпечити, щоб ваші контакти залишалися цінними та продуктивними.

  Позитивні наслідки розміщення профілю LinkedIn у прихованому режимі

  Ви знаєте, що робить функція Mute і як нею користуватися в LinkedIn. Давайте поговоримо про те, чому ця функція є правильною. За допомогою інструмента «Відключити звук» у LinkedIn ви можете вирішувати, що відображатиметься у вашій стрічці та як ви спілкуєтеся з іншими людьми.

  Вимикаючи посилання або розмовляючи, ви можете уникнути певної інформації чи обміну інформацією, які можуть бути вам некорисними або в яких ви не бажаєте брати участь. Коли ви використовуєте інструмент вимкнення звуку LinkedIn, відбувається кілька хороших речей:

  Індивідуальний контент

  Вимкнувши посилання, ви зможете налаштувати свою стрічку так, щоб ви бачили лише оновлення та публікації від людей, які найважливіші для ваших робочих цілей і хобі. Це гарантує, що ви отримуєте важливу інформацію, роблячи ваш досвід LinkedIn більш персоналізованим і цінним.

    Заархівуйте, розархівуйте, захищайте та діліться файлами на Mac за допомогою WinZip

  Цілеспрямоване залучення

  Якщо ви вимкнете деякі розмови чи зв’язки, ви зможете зосередитися на важливих взаємодіях із важливими контактами чи зв’язками, які відповідають вашим мережевим цілям. Це дає змогу ефективніше взаємодіяти та не відволікатися на менш критичні розмови.

  Конфіденційність

  Вимкнення чатів може бути корисним, якщо ви хочете, щоб ваші текстові розмови були більш приватними. Це дозволяє вести приватні розмови без повного розриву зв’язку.

  Зменшення безладу

  Вимкнення оновлень від контактів, які публікують багато вмісту, який може не стосуватися ваших робочих інтересів, допомагає зменшити безлад у каналі. Завдяки цьому ваша стрічка не переповнюється, тож ви можете зосередитися на важливих для вас речах.

  Контроль сповіщень

  Ви можете керувати своїми сповіщеннями, вимикаючи чати або посилання. Таким чином, ви можете зменшити кількість відволікань і отримувати сповіщення лише про найважливіші або термінові розмови.

  Професійні межі

  Інструмент «Вимкнути звук» дозволяє встановити професійні обмеження, контролюючи, які матеріали та як часто ви бачите від конкретних контактів. Це допоможе вам підтримувати ваш досвід LinkedIn у досконалому та правильному плані.

  Інструмент «Відключення звуку» LinkedIn дозволяє створити більш персоналізований і цінний мережевий простір. Це дозволяє вам взаємодіяти з вмістом і посиланнями, які допоможуть вам досягти ваших робочих цілей, обмежуючи час, який ви витрачаєте на оновлення та розмови, які є менш важливими.

  Ситуації, коли переведення профілю LinkedIn у прихований режим

  Схований режим у LinkedIn може бути корисним у різних ситуаціях, надаючи користувачам більший контроль над видимістю та взаємодією. Ось кілька сценаріїв, коли використання прихованого режиму може бути вигідним:

  Пошук роботи

  Під час активного пошуку нових можливостей працевлаштування схований режим дозволяє користувачам досліджувати потенційних роботодавців, менеджерів з найму та колег, не повідомляючи про свій статус пошуку роботи поточному роботодавцю чи мережі.

  Дослідження ринку та аналіз конкуренції

  Професіонали, які проводять дослідження ринку або аналіз конкуренції, можуть використовувати прихований режим для вивчення профілів конкурентів, галузевих тенденцій і передового досвіду, не розкриваючи свою особу та наміри.

  Анонімне спілкування в мережі

  Під час мережевих зусиль користувачі можуть віддати перевагу перегляду профілів непомітно, не привертаючи уваги до своїх відвідувань. Схований режим забезпечує анонімний перегляд, дозволяючи користувачам досліджувати потенційні зв’язки, не відчуваючи обов’язку ініціювати контакт.

  Відновлення стратегічного зв’язку

  У ситуаціях, коли користувачі хочуть стратегічно відновити зв’язок із минулими контактами, використання прихованого режиму дозволяє їм досліджувати профіль людини та її діяльність, перш ніж вирішити, чи відновлювати офіційне підключення.

  Конфіденційність і межі

  Схований режим може бути корисним для збереження конфіденційності та професійних кордонів. Користувачі можуть контролювати, хто може бачити їхню активність, вимикаючи певні підключення або використовуючи приватний режим і мінімізуючи небажані повідомлення чи запити на підключення.

  Вивчення чутливих тем

  Якщо користувачі досліджують чутливі або конфіденційні теми, прихований режим дозволяє їм збирати інформацію, не розкриваючи свої інтереси іншим.

  Нетворкінг на подіях або конференціях

  Користувачі можуть взаємодіяти з багатьма людьми під час відвідування заходів або конференцій. Схований режим забезпечує непомітне підключення до мережі, дозволяючи користувачам досліджувати профілі, не залишаючи видимого цифрового сліду.

  Уникнення небажаної уваги

  Користувачі, які бажають уникнути небажаної уваги з боку певних зв’язків або осіб, можуть використовувати прихований режим для перегляду профілів, не повідомляючи інших про свою присутність.

  Розвиток кар’єри та підвищення кваліфікації

  Вивчаючи можливості для професійного розвитку чи вдосконалення навичок, схований режим дозволяє користувачам переглядати профілі галузевих експертів і лідерів думок, не розкриваючи їхні інтереси.

  Точне налаштування оновлень профілю

  Професіонали, які оптимізують свої профілі LinkedIn, можуть отримати вигоду від прихованого режиму, попередньо переглядаючи, як зміни виглядають для інших, перш ніж оприлюднити їх.

  Хоча прихований режим має переваги, фундаментальна взаємодія є важливою для створення справжніх стосунків і успішного профілю LinkedIn. Відповідальне та розсудливе використання схованого режиму може сприяти більш індивідуальному та позитивному досвіду спілкування в мережі.

    FX на Hulu запускається сьогодні: ось що вам потрібно знати

  Розширюйте свій профіль LinkedIn, перебуваючи в прихованому режимі

  Щоб розширити свій профіль LinkedIn у тихому режимі, вам потрібно вміти працювати в мережі й підключатися. Навіть якщо ваші дії таємні, ви можете налагодити значущі зв’язки та створити сильну ділову присутність. Ось кілька порад щодо розширення вашої сторінки LinkedIn, коли ви перебуваєте в прихованому режимі:

  Оптимізуйте свій профіль

  Переконайтеся, що ваш профіль LinkedIn має професійне зображення, цікаву назву та добре написаний опис. Використовуйте основні терміни, щоб допомогти людям знайти вашу сторінку під час перегляду.

  Приєднуйтеся до груп і беріть участь

  Приєднуйтесь до груп LinkedIn, пов’язаних із вашим бізнесом або хобі. Беріть участь у групових бесідах, діліться цінними ідеями та знайомтеся з іншими людьми в групі. Групові розмови можуть зробити вас більш помітними та допомогти встановити нові зв’язки.

  Надсилайте персоналізовані запити на підключення

  Надсилаючи запити на підключення, зробіть повідомлення особистим і поясніть, чому ви хочете підключитися. Щоб налагодити справжній зв’язок, поговоріть про речі, які вам обом подобаються, або про те, як ви знайомі. Ви навіть можете розпочати розмову, сказавши щось, що вам подобається в його профілі чи вмісті, що змусить їх прийняти ваш запит.

  Поділіться продуманим вмістом

  Ви все ще можете ділитися корисними статтями, оновленнями та статистикою галузі, навіть у прихованому режимі. Пишіть інформативні публікації та діліться ними з громадськістю, щоб показати, що ви знаєте, про що говорите, і залучити свою мережу.

  Взаємодіяти з вмістом інших

  Ставте лайки, коментуйте або діліться історіями та оновленнями своїх зв’язків. Значущі обміни можуть зробити вас більш відомими та допомогти створити кращі посилання.

  Зверніться до випускників

  Використовуйте інструмент випускників LinkedIn, щоб зв’язатися з минулими студентами та колегами. Зв’язки випускників можуть створити корисні можливості для спілкування та погляди на діловий світ.

  Беріть участь у віртуальних подіях

  Відвідуйте віртуальні заходи, семінари та конференції та беріть у них участь. Відвідуючи онлайн-події, ви можете навчатися у експертів у своїй галузі, спілкуватися з іншими гостями та розвивати свою мережу.

  Запитуйте рекомендації в приват

  Ви можете приватно запитати рекомендації у колег, керівників або клієнтів, навіть у прихованому режимі. Рекомендації додають вашому резюме авторитету та говорять про ваші професійні навички.

  Волонтерство та підтвердження навичок

  Порекомендуйте навички своїх друзів і попросіть їх зробити те саме для вас. Підтримки можуть показати, що ви експерт, і підвищити достовірність вашого іміджу.

  Щоб створити надійний профіль LinkedIn, вам потрібно спілкуватися з людьми з користю, навіть коли ви перебуваєте в прихованому режимі. Беріть участь у своїх мережевих заходах і ведіть корисні розмови, щоб показати, що ви знаєте. Ваша сторінка LinkedIn може розвиватися сама по собі, якщо ви ділитеся корисною інформацією та посилаєтеся на інші сторінки. Це може привести до нових можливостей і кар’єрного зростання.

  Висновок

  Підсумовуючи, кожен працівник повинен навчитися контролювати свій вплив на LinkedIn за допомогою прихованого режиму. Цей інструмент дає вам змогу безпечно переміщатися в Інтернеті та розумно спілкуватися з іншими людьми. За допомогою цього посібника ви можете приховати свою сторінку LinkedIn, читати, щоб ніхто вас не бачив, і шукати контакти, щоб ніхто вас не бачив.

  Ви можете ретельно підключатися до мережі в прихованому режимі, незалежно від того, чи проводите ви дослідження, шукаєте нові можливості чи піклуєтеся про свій цифровий профіль. Використовуйте «схований режим» LinkedIn у своїх інтересах і впевнено керуйте своєю роботою.

  Далі перегляньте вичерпний посібник зі сторінок компаній LinkedIn.