Як приховати лайки в Instagram

Categories:

Навіть після приблизно десятиліття його еволюції, лихоманка Instagram на тому самому рівні серед людей у ​​всьому світі.

Кевін Сістром і Майк Крігер заснували Instagram у 2010 році як платформу соціальної мережі. Пізніше Facebook Inc. придбала Instagram. Тепер у нього мільярди користувачів у всьому світі, які діляться фотографіями та відео про все, що вони роблять, бачать, чують або відчувають.

Instagram – це як тренд для молоді, однак навіть старше покоління демонструє таку ж пристрасть до цього.

Використання Instagram не обмежується лише розважальними цілями. Різні малі підприємства по всьому світу використовують цю платформу для просування своєї роботи. Активна участь широкої громадськості в Instagram дозволяє компаніям залучати аудиторію та залучати її за допомогою своїх маркетингових стратегій.

Таким чином, вона стала однією з найпопулярніших платформ соціальних мереж у всьому світі. Кілька його дивовижних особливостей сприяють його величезній популярності, наприклад:

 • Легкий обмін фотографіями
 • Параметри швидкого обміну відео в реальному часі
 • Миттєві варіанти створення коротких барабанів
 • Покращене залучення завдяки додаванню спеціальних підписів і назв
 • Промоційна підтримка малого бізнесу
 • Легке керування через додаток Instagram

Лайки в Instagram: форма соціальної валюти

Існують постійні суперечності в аргументах щодо важливості лайків в Instagram.

Однак отримати справжні лайки для публікації в Instagram не так просто. Це тому, що в поспіху такої кількості публікацій і вмісту дуже важко справити враження на глядачів. Щоб вирвати у них серце, потрібно багато зусиль і роздумів. Кількість лайків, які отримує публікація, показує, наскільки їм сподобався ваш вміст.

Для широкого загалу, який ділиться публікаціями для розваги, кількість лайків може бути просто хвилюванням. Але для компаній лайки є важливим критерієм для вимірювання зацікавленості, яку пропонує допис. В Instagram існує величезна кількість конкуруючих компаній. Як наслідок, щоб бізнес виділявся серед конкурентів, необхідні високі лайки, коментарі та поширення.

Багато причин роблять Instagram лайками соціальною валютою:

Покращує охоплення

Алгоритм Instagram враховує кількість ваших лайків, щоб встановити зв’язок між вашими публікаціями та їх користувачами. Він спостерігає, які користувачі цікавляться вашими публікаціями та якого типу. У результаті IG демонструє ваші дописи все більшій кількості людей, і кількість лайків збільшується. Це зрештою розширює охоплення ваших публікацій.

Підвищує довіру серед користувачів

Це факт, що аудиторія тут вважає лайки показником довіри. Вони більше наближаються до брендів або впливових осіб, які мають більше лайків і поширень. Більше людей, яких приваблюють ваші публікації, означає, що вони якимось чином говорять про ваш бренд. Це покращує репутацію бренду і, отже, довіру серед користувачів.

Допомагає оцінити ваші зусилля

Велика кількість лайків дозволить вам знати про ефективність ваших публікацій. У той же час низька кількість лайків дасть вам зрозуміти, який контент не подобається користувачам. Це означає, що лайки можуть допомогти вам проаналізувати свої зусилля та зрозуміти, на чому вам потрібно більше зосередитися.

Ви можете заощадити гроші

Високі оцінки «подобається» можуть усунути потребу показувати дорогу рекламу в Instagram для вашого бізнесу. Навіть якщо ви вирішите розмістити рекламу, вона може допомогти вам отримати більше результатів із меншими витратами. Оскільки ваше органічне охоплення буде набагато ширшим. Таким чином, ви можете заощадити більше.

Чому в Instagram є можливість приховати лайки?

Пам’ятаючи про важливість лайків, ви напевно подумаєте, чому взагалі існує така можливість.

На це питання можна просто відповісти, що це тільки нам на користь. Спочатку компанія експериментувала з приховуванням кількості лайків для кількох країн. Це було зроблено для того, щоб звільнити людей від тиску на отримання більше лайків.

За словами а дослідження, проведене за участю 513 дівчат-підлітків у Бразилії у 2020 році було помічено, що 78% з них намагалися змінити частини тіла, які їм не подобалися, перш ніж публікувати фотографії.

У 2019 році 25% зареєстрованих підлітків стали жертвами кібербулінгу.

Було проведено кілька досліджень, щоб зрозуміти вплив соціальних мереж на підлітків.

У результаті експерименту в Instagram дійшли висновку, що для одних результати хороші, для інших — погані. Тому 26 травня 2021 року компанія оголосила про можливість приховувати лайки в Instagram і Facebook.

Як приховати лайки в Instagram?

Звичайно, кожен має власний пріоритет щодо того, чи хоче він приховати лайки чи залишити їх загальнодоступними. І якщо ви хочете приховати кількість уподобань, але не знаєте, як це зробити, ось кроки:

 • Торкніться меню у верхньому правому куті сторінки профілю. Виберіть «Налаштування».
 • Торкніться опції «Конфіденційність».
 • У розділі «Взаємодії» натисніть «Публікації».
 • Тепер увімкніть параметр «Приховати лайк і кількість переглядів», щоб увімкнути його.

І це все. Тепер ви не побачите кількість лайків у своїх власних публікаціях.

Вимкнення лайків для певного опублікованого допису

 • Виберіть публікацію, для якої ви хочете приховати лайки.
 • Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті публікації.
 • У спливаючому меню торкніться опції «Приховати кількість лайків».

І кількість лайків зникне.

Висновок

Соціальні медіа мають як позитивний, так і негативний вплив, і це залежить від вашого власного ставлення до них. Отже, якою б не була причина, ви можете просто приховати кількість лайків за допомогою описаних вище кроків.

Якщо вас цікавить сфера соціальних медіа, ви можете переглянути ці курси менеджерів соціальних мереж.

  Як використовувати Instagram в Інтернеті зі свого комп’ютера