techukraine.net Instagram Як приховати коментарі в Instagram, щоб уникнути небажаної балачки

Як приховати коментарі в Instagram, щоб уникнути небажаної балачки

Categories:

Instagram — це жваве місце для обміну фотографіями/відео та спілкування з друзями чи підписниками. Але часто безладне коментування дописів викликає непотрібні дискусії та суперечки.

Маючи понад два мільярди активних користувачів на місяць, Instagram охоплює широкі межі, особливо серед молоді. Це друга найінтерактивніша платформа соціальних медіа після Facebook, і вона користується великою перевагою серед впливових людей за свої інтроспективні функції.

Соціальні медіа — це надзвичайно потужний спосіб публікації особистих думок, фотографій або відео для глобальної громадськості. Так само будь-хто може залишати зауваження як коментарі💬 до таких постів на підтримку чи проти них. Тут ідеальна модель забезпечує охоплення людини в усьому світі для здорової дискусії.

Але іноді люди роблять все можливе, щоб коментувати несмачно👎, що викликає небажану балаканину та думки. Що ж, в Instagram є функція, яка дозволяє вам приховати опцію коментарів до ваших публікацій, і таким чином ви можете уникнути суперечок. Давайте заглибимося в суть справи.

Instagram як платформа для підключення

Серед багатьох мережевих сайтів Instagram поступово стає найкращим місцем для соціальних кампаній і креативної реклами. Гнучкість з інноваційними функціями💫 є однією з головних причин того, що він став предметом розмов у місті.

Творці цієї програми для соціальних мереж зосередилися на популяризації її як платформи для обміну фотографіями📸 та відео у відкритому доступі. Додаток доступний у всьому світі, оскільки людям цікаво зробити знімок і миттєво завантажити його в публікацію з тегом розташування.

Те, що відрізняє її від інших платформ, так це інтригуючі фільтри, увімкнені за допомогою мобільної камери📱. Таким чином, без необхідності використовувати інструмент для редагування зображень, ви можете безпосередньо знімати фото/відео зі свого входу в Insta та завантажувати їх у свою стрічку.

Окрім можливості редагування зображень, ви можете поділитися зображенням або відео у вибраних розділах публікацій, роликів, історій або живого вмісту. Історії зберігаються протягом 24 годин🕛, тоді як інші залишаються до тих пір, поки ви їх видалите.

Instagram також запустив режим Vanish Mode для профілів, який дозволяє надсилати повідомлення та ділитися зображеннями, відео тощо з іншими. Але після завершення розмови весь чат, включаючи файли, буде видалено.

Ці прості, але інтригуючі функції, бездоганний інтерфейс і легка доступність роблять його першим вибором для молодих людей для спілкування з однолітками. Вони можуть стежити один за одним або створювати зв’язки та спілкуватися за допомогою особистих текстових повідомлень або також коментувати публікації.

Токсичність і небажані думки

Нам подобається спілкуватися з людьми в наших публікаціях у соціальних мережах, коли вони охоче цінують наші зусилля та дають змістовні відгуки. Щойно ви приєднаєтесь до Instagram, він швидко набере популярності, коли ви почнете переглядати👨‍💻 ролики та історії від відомих і невідомих.

Це ідеальне середовище для пошуку ваших давно втрачених друзів або родичів і встановлення багатьох нових зв’язків і підписників. Ви знайомитесь один з одним, публікуючи та переглядаючи фотографії чи короткі відео, висловлюючи свої почуття чи думки, відповідаючи сердечками чи коментарями та створюючи історії в Instagram.

Деякі люди вважають за краще демонструвати веселий характер і уникати негативу, або ігноруючи те, що їм не подобається, або відповідаючи приватно. Але багато користувачів Інста занадто відверті у своїх словах і не соромляться писати грубі та саркастичні тексти. Це може бути як незручним, так і небажаним.

Ось чому люди, ділячись своїм життям у соціальних мережах, також хочуть забезпечити певну конфіденційність в Інтернеті. Ви також можете приховати своїх підписників в Instagram і не дозволити нікому переглядати список. Ця функція призначена для захисту вашої конфіденційності, не дозволяючи іншим створювати уявлення про те, що вам подобається або не подобається.

  Як зберегти публікацію в чернетках в Instagram для подальшого редагування

Випадкова взаємодія з людьми часто створює тертя через варіації в мисленні кожної людини. Це одна з негативних сторін Instagram. Це провокує користувачів створювати цікаві ролики та історії, водночас висміюючи🃏 чи незначні гострі суперечки над публікаціями інших.

Цікаво, що люди схильні більше критикувати, ніж обіймати інших, інколи в смішному жесті, а інколи із заздрістю.

Тепер, якщо ці точки зору надіслано як особисте повідомлення, на них можна відповісти або проігнорувати. Але будь-який коментар, доданий до публікації, є видимим у загальнодоступному📢 дискурсі. Добросовісне слово завжди вітається, а недоречні висловлювання викликають депресію і невдоволення.

Ви можете вирішити коментарі близьких друзів. Однак кожен зв’язок може бути невідомою особою, і незнайомці також можуть залишати коментарі. Хоча деякі користувачі ігнорують тролерів у своїх публікаціях, є кілька чутливих інших, які ображаються такими небажаними розмовами та відчувають засмучення.

Є люди, які навмисно використовують платформу, щоб робити неприйнятні коментарі до публікацій інших і збентежити їх. Це спонукає творців повністю утримуватися від подібних взаємодій.

Очевидно, що ви не можете наказати кожному🧑‍🏫 реагувати певним чином на вашій сторінці. З іншого боку, щоб зберегти актуальність свого бренду чи лише підняти настрій, ви не можете ділитися публікаціями в Instagram.

Ще один фактор, який спонукає користувачів вимкнути коментарі до публікацій, — напружений графік. Це коли вони не можуть приділити достатньо часу розмовним відповідям на ці коментарі💬, незалежно від того, хвалять вони їх у висловлюваннях чи критикують.

Вони вважають, що підписники можуть сприйняти невідповідь на коментар як ігнорування. Зрештою це може погіршити імідж бренду та призвести до втрати бізнесу.

Один із способів позбутися таких коментарів — повністю їх вимкнути. Ми докладніше розглянемо процедуру приховування або вимкнення функції коментування публікацій в Instagram. Але давайте спочатку дізнаємося, які ще можливості пропонує платформа для користувачів.

Так. Тепер ви можете зітхнути з полегшенням і спокійно продовжувати читати!

Загальна мета Instagram або будь-якої іншої соціальної медіа-платформи — поширювати вміст серед однодумців. Алгоритм працює таким чином, щоб просувати контент відповідно до вподобань особи.

Хоча є кілька статистичних даних📈, які працюють у серверній частині, щоб отримати категоричні публікації у вашу стрічку. Таким же чином ваші дописи також отримують перегляди з різних сторін, і люди можуть ділитися ними, лайкати та коментувати їх.

Здебільшого люди відчувають дискомфорт від небажаних коментарів до своїх публікацій у випадкових профілях. Багато користувачів Instagram часто скаржаться, що це спам-профілі, які надзвичайно ганьблять дописи інших користувачів і викликають суперечки.

Тут Instagram має налаштування конфіденційності🔏, за допомогою яких ви можете контролювати, хто може коментувати вашу публікацію. Вибравши відповідну опцію в налаштуваннях свого профілю, ви можете дозволити своїм підписникам, тим, на кого ви підписалися, або обом, коментувати вашу публікацію.

За замовчуванням платформа дозволяє кожному коментувати вашу публікацію, яку ви можете будь-коли змінити. Якщо ви знаєте про одного або кількох винних, які з готовністю намагаються зірвати ваші публікації, тоді ви можете як альтернативу заблокувати цим користувачам можливість коментувати.

Виконайте ці кроки, щоб заборонити людям залишати загальнодоступні коментарі. Ви також можете вибрати між своїми підписками, підписками або обидва можуть коментувати публікацію.

Крок 1. Відкрийте свій мобільний додаток Instagram і клацніть піктограму профілю в нижньому правому куті екрана.

Крок 2. Натисніть кнопку з трьома рядками поруч із кнопкою створення у верхньому правому куті, щоб відкрити параметри меню.

Крок 3. Виберіть опцію «Налаштування та конфіденційність», щоб відкрити список налаштувань.

  Чи можете ви видалити одне зображення з кількох в Instagram після публікації?

Крок 4. Прокрутіть вниз🔽 на кілька рядків і торкніться опції «Коментарі» в розділі «Як інші можуть з вами взаємодіяти».

Крок 5. Тут ви можете натиснути опцію «Блокувати коментарі», щоб заблокувати певні профілі. Введіть ініціали в рядок пошуку🔍, щоб отримати профіль людини в списку, і натисніть кнопку «Заблокувати» поруч. Ви можете продовжувати додавати імена до цього списку, щоб заблокувати цим особам можливість коментувати вашу публікацію.

Крок 6. Поверніться до попереднього розділу «Контроль коментарів» і введіть параметр «Дозволити коментарі від». Тут ви можете вибрати будь-який із варіантів «Усі», «Люди, на яких ви підписалися», «Ваші підписники» та «Люди, на яких ви підписалися, і ваші підписники».

Крок 7. Поверніться до попереднього розділу та ввімкніть/вимкніть кнопку перед «Дозволити коментарі GIF», щоб дозволити або вимкнути коментарі до ваших GIF-файлів у публікаціях і роликах.

Поверніться до своїх каналів і почніть публікувати. Будь-хто, кого ви заблокували від коментарів, не дізнається про зміни, оскільки їхні коментарі будуть видимі лише для них.

Кроки для обмеження фізичної особи в Instagram

Це альтернативний спосіб блокування🔐 або, точніше, обмеження людини в реакції на ваші пости. Він точно контролює людину, обмежуючи її можливість коментувати ваші публікації, які буде видно вам і цій людині.

Отже, основна відмінність між функцією обмеження та блокування коментарів полягає в тому, що автор публікації може переглядати коментар, опублікований особою з обмеженнями👮. Навпаки, коментар, опублікований заблокованою особою, буде видимим для нього, але не для автора публікації.

Подібність між цими двома функціями полягає в тому, що заблокована або обмежена особа не дізнається про те, що їхні коментарі контролюються автором публікації.

Крок 1. Відкрийте свій обліковий запис Instagram на своєму смартфоні та знайдіть профіль людини за допомогою значка пошуку🔍 внизу.

Крок 2. Відкрийте профіль особи та натисніть на три крапки у верхньому правому куті.

Крок 3. Натисніть опцію «Обмежити» у відображених пунктах меню та вийдіть із профілю.

Тепер ви можете публікувати повідомлення, не турбуючись про небажані балачки.

Розробники з Meta запропонували користувачам Insta важливі способи роботи з коментарями до публікацій у налаштуваннях конфіденційності. Отже, якщо порушниками є кілька відомих профілів👤, ви можете легко їх заблокувати. Ви також можете обмежити коментарі до своїх публікацій лише для своїх підписників або тих, за ким ви підписалися, вибравши відповідний параметр у налаштуваннях керування коментарями.

Але іноді і наші близькі не щадять нас від тролінгу на подіумі. Їм байдуже, що вони говорять і чи подобається це іншій людині. У таких випадках вимкнути коментарі набагато доцільніше, ніж дозволити будь-кому.

Однак може бути багато позитивних аспектів дозволу будь-якої думки на вашій сторінці📟, коли ви дізнаєтеся іншу сторону справи. Але іноді краще вимкнути стороннє втручання, поки ви створюєте свої барабани та історії.

Існують різні способи, якими ви можете застосувати у своєму мобільному додатку Insta, щоб вимкнути коментарі. Він містить конкретні кроки для вимкнення коментарів у live🎥 вмісті, історіях або роликах, а також до чи після публікації на платформі.

Отже, ви опублікували щось на своїй сторінці в Instagram, і це приваблює багато тролерів і спамерів. Тоді замість видалення публікації ви можете вимкнути функцію коментарів для цієї конкретної публікації.

Крок 1. Торкніться значка Instagram на своєму мобільному телефоні, щоб відкрити його, і натисніть значок зображення профілю👤 унизу ліворуч.

Крок 2. Перейдіть до публікації, яка отримує небажані коментарі.

Крок 3. Натисніть на публікацію, щоб відкрити її, і натисніть три крапки, розташовані праворуч від неї.

  Як публікувати тривалі відео в Instagram

Крок 4. Натисніть опцію «Вимкнути коментування» серед відображених функцій.

Ви можете перевірити, чи під публікацією виділено «Коментарі вимкнено». Всі попередні коментарі також будуть видалені. Гарного позбавлення!

Якщо ви не бажаєте отримувати жодних коментарів у своєму наступному дописі, краще вимкніть цю функцію задовго до того, як опублікувати її для всіх.

Крок 1. Відкрийте програму та натисніть значок «+» внизу по центру, щоб створити нову публікацію.

Крок 2. Виберіть зображення/відео або щось інше, що ви хочете опублікувати, і натисніть кнопку «Далі» у верхньому правому куті.

Крок 3. Відредагуйте публікацію та за потреби скористайтеся фільтрами, а потім знову натисніть кнопку «Далі».

Крок 4. Клацніть опцію «Додаткові налаштування» ⚙️ та ввімкніть функцію «Вимкнути коментування» на наступній сторінці.

Крок 5. Поверніться назад і натисніть кнопку «Поділитися» вгорі, щоб опублікувати вміст.

Ваша нова публікація не матиме розділу для коментарів, і ви можете переглянути її, поставивши під публікацією підпис «Коментарі вимкнено».

Instagram пропонує спеціалізовану систему для контролю🕹️ того, що може бути показано поруч із вашою публікацією. Можливо, вам не вдасться повністю вимкнути опцію коментарів у своїй публікації. Ймовірно, ви хочете спілкуватися з людьми щодо вашої публікації, але в той же час відчуваєте вагання щодо небажаних аргументів з негативними підходами.

Ці кроки допоможуть вам приховати коментарі в Instagram, які містять певні слова чи фрази, вибрані вами.

Крок 1. Увійдіть у свою програму Instagram і відкрийте розділ профілю в нижньому лівому куті.

Крок 2. Торкніться трьох рядків у верхньому правому куті.

Крок 3. Виберіть пункт меню «Налаштування та конфіденційність» і прокрутіть вниз, щоб натиснути опцію «Приховані слова». За замовчуванням увімкнено параметр «Приховати коментарі», щоб відфільтрувати шкідливі та образливі коментарі.

Крок 4. Також увімкніть опцію «Розширена фільтрація коментарів».

Крок 5. Увімкніть параметри «Приховати коментарі»🥷 під заголовком «Власні слова для повідомлень і коментарів.

Крок 6. Тепер натисніть опцію «Керувати власними словами та фразами».

Крок 7. На наступній сторінці введіть одне або кілька слів або фраз, розділених комами.

Крок 8. Натисніть кнопку «Додати», щоб додати слова до фільтра.

Поверніться на головний екран, і тепер у ваших публікаціях відображатимуться лише відфільтровані коментарі.

Instagram є загальноприйнятим засобом масової інформації через його високоінтерактивний інтерфейс і легкість створення публікацій, історій або роликів. У ньому є функції, які дозволяють контролювати, як ваш імідж бренду👨 оприлюднюється.

Публікації, які залучають людей до розмови, отримують більше переглядів і підписників. Тому не завжди доцільно повністю вимикати коментарі до публікацій Insta та уникати взаємодії, оскільки ви можете програти конкурентам, а також зменшити залучення. Крім того, ви можете ігнорувати тролерів або відповісти🗨️ їм кількома словами, щоб вони відчули, що їх почули.

Однак деякі люди навмисно роблять принизливі зауваження в публікаціях, щоб почати суперечку🙅‍♂️. Це може негативно вплинути на глядачів і підписників. У таких випадках найкраще блокувати коментарі таких людей.

Навпаки, якщо ваша публікація містить щось делікатне, чим, на вашу думку, варто поділитися з іншими, ви можете обмежити🛂 коментарі для своїх підписників або підписників. Довірені особи можуть добре вас зрозуміти та надати реалістичні думки в коментарях.

Також прочитайте, як можна приховати своїх підписників в Instagram і зберегти конфіденційність.

Дізнайтеся все про режим Vanish Mode в Instagram для безпечного та тимчасового спілкування.