Як приручати, годувати і розводити коней у Minecraft

Давайте придбаємо вірного супутника, приручивши коня Minecraft. Крім того, ми побачимо, що вони їдять, як їх годують, розмножують і т.д., у цьому повному підручнику щодо коней Minecraft.

Коні, які зустрічаються на рівнинах і в саванах, бувають різних кольорів і мають різну швидкість і висоту стрибка.

І поки у Майнкрафт не з’являться машини та велосипеди, коні — чудовий спосіб пересування. Вони рухаються досить швидко та стрибають більше, ніж ваш аватар, що робить їх корисними партнерами у виживанні в Minecraft.

Отже, без зайвих слів, давайте почнемо перший розділ із…

Як приручити коня Minecraft

Приручити коня легко, і ми розповімо, як саме. Але спочатку вам потрібно знайти сідло, якщо ви не хочете на ньому їздити.

На жаль, ви «не можете» виготовити сідло, натомість ви повинні знайти його як здобич скрині, скарб або продати.

Більше про те, як знайти сідло, можна знайти в цій вікі Майнкрафт.

  Як увімкнути підтримку контролера Minecraft

Тож коли ви придбаєте його, вирушайте на рівнину та біом савани, щоб побачити коней. Зазвичай вони існують партіями від двох до шести.

Далі підійдіть до перспективи та клацніть правою кнопкою миші порожньою рукою, щоб піднятися. Кілька разів вас скинуть, але продовжуйте намагатися, і кінь зрештою прийме вас як свого вершника.

Цей союз іноді символізують літаючі серця, але це не завжди так. Однак ви можете бути впевнені, натиснувши E (під час їзди), щоб відкрити меню коня, яке активується лише після того, як його приручають.

Нарешті, одягніть сідло з меню коней і почніть кататися.

Дорогий спосіб приборкання коней – годувати їх золотою морквою або золотими яблуками. Таким чином вони швидко приручаються з мінімумом істерик.

Що їдять коні в Minecraft?

Крім золотих яблук і золотої моркви можна згодовувати пшеницю, тюки сіна, цукор і звичайні яблука.

Різні продукти харчування мають різний вплив на коней. Наприклад, тюк сіна повертає максимум здоров’я, а золоте яблуко сприяє якнайшвидшому росту лошати.

Крім того, режим кохання – це те, що активується лише за допомогою золотих яблук і золотої моркви. І якщо годувати лоша, це допоможе йому швидко дозріти.

  Як відремонтувати лук в Minecraft

Примітно, якщо годувати те, що кінь не їсть, ви підсадитеся на нього.

Як розвести коня в Minecraft

Для розведення коня потрібні два золотих яблука або морква. Ви можете використати їх, щоб нагодувати двох приручених коней, щоб вони перейшли в режим любові і народили лоша, дитинча коня.

Ви можете створити золоте яблуко з восьми золотих злитків і яблука. Так само вісім золотих самородків і одна морква дають золоту моркву.

Дитинча коня приручається за замовчуванням, тож ви можете надіти сідло та їхати верхи, коли воно дорослішає. І як уже було сказано, годування лоша прискорює його ріст.

Подібно до реального життя, ви також можете використовувати прирученого коня та прирученого осла для розведення мула. Якщо вам цікаво, осла, схожого на коня, можна приручити.

Статистика коней

Кожен кінь унікальний за кольором, швидкістю, здоров’ям і характеристиками стрибка. І, на жаль, Minecraft не допоможе вам розповісти про атрибути коня, якщо ви не використовуєте деякі моди (про які ми тут не говоримо).

  Що означає код помилки 1 у Minecraft? Як це виправити

Однак можна розводити кількох коней, змішувати їх і їздити на кожному прирученому, щоб перевірити це вручну. Цей процес виснажливий, але єдиний спосіб отримати найшвидший або близький збіг.

Підводячи підсумки

Коні — це пасивні моби, які не атакують, навіть коли їх вбивають. Їх швидкість і висота стрибка роблять їх чудовими транспортувальниками.

Ось і закінчується наш путівник по дому Minecraft.

Хоча приборкання коня має свою користь, приручена лисиця в Minecraft також захистить вас від небезпечних мобів. Крім того, створення маяка в Minecraft — це пригода нового рівня, яку більшість геймерів вважає захоплюючою.