Як працює McDonald’s Pickup

McDonald’s — найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування, що має заклади в понад 100 країнах і щодня обслуговує понад 69 мільйонів клієнтів. Меню включає широкий вибір смачних продуктів, найпомітнішим з яких є бургери. McDonald’s успішно створив різні типи ресторанів по всьому світу. Деякі з них включають McDrive, McCafe, PlayPlaces для дітей тощо. Нещодавно вони запровадили пікап з вулиці. Якщо ви не знаєте, що таке служба самовивозу McDonald’s з вулиці, ми пропонуємо вам цей корисний посібник, який відповість на ваші запитання щодо послуги самовивозу McDonald’s.

Як працює McDonald’s Pickup

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як насправді працює самовивіз McDonald’s з вулиці.

Що таке пікап з вулиці?

Самовивіз з вулиці – це форма замовлення їжі, коли клієнт розміщує онлайн-замовлення та планує самовивіз із найближчих закладів харчування. На відміну від обіду, користувачеві передають замовлення на винос.

Що таке McDonald’s?

Самовивіз McDonald’s — це спосіб запланувати отримання їжі з місцевого закладу McDonald’s. Клієнт розміщує замовлення через веб-сайт або додаток і вирішує здійснити платіж онлайн або під час отримання. Клієнту не потрібно заходити в ресторан. Подібно до проїзду, замовлення передається через визначену зону. Це забезпечує легкість і економію часу для клієнтів, які поспішають. Це набагато зручніше, ніж проїзд на автомобілі, який часто вимагає чекати в нескінченних чергах.

  запланувати зустріч і надіслати запрошення

Яка різниця між Pickup і Curbside?

Під час онлайн-замовлення через веб-сайт або додаток доступні самовивезення з вулиці та з магазину. Відмінність полягає в тому, що для замовлення на борту клієнту не потрібно виходити з автомобіля. Тоді як для вибору в магазині клієнт повинен увійти в торгову точку, щоб отримати замовлення.

Чи можу я використовувати додаток McDonald’s у Drive-thru?

Так. Після того, як ви розмістите замовлення через додаток і підете до проїзду, ви повинні повідомити 4-значний код, щоб зареєструватися та підтвердити замовлення. Як тільки ви зареєструєтеся, ваше замовлення буде підготовлено за кілька хвилин і передано вам.

Чи дозволяє McDonald’s самовивіз?

Так, McDonald’s дозволяє приймати замовлення. Спочатку вам потрібно зробити замовлення в додатку McDonald’s. По-друге, ви повинні зареєструватися в місцевій торговій точці, вибравши потрібний варіант отримання. Доступні три варіанти самовивозу: на автомобілі, на вулиці та в магазині.

  Як зробити ярлики Chrome «відкритими як вікно» (тепер, коли Google їх убив)

Чи бере з вас McDonald’s плату, якщо ви не забрали своє замовлення?

Так, це залежить від двох аспектів:

  • Якщо ви зареєструєтесь і не заберете своє замовлення, сума буде вирахована із зареєстрованого способу оплати, щойно ви зареєструєтесь.
  • Якщо ви не зареєструєтесь, відрахувань не буде, оскільки платіж не буде оброблено, доки ви не зареєструєтесь у сусідньому ресторані McDonald’s, який бере участь у програмі.

Чи може хтось інший забрати моє мобільне замовлення McDonald’s?

Так, ви можете попросити когось іншого забрати ваше замовлення, давши їм свій телефон. Якщо ні, ніхто інший не зможе забрати ваше замовлення. Додаток дозволяє зареєструватися лише тоді, коли ви перебуваєте на відстані кількох футів від розетки. Програма не дозволить вам зареєструватися, якщо у людини немає вашого телефону.

  Як працювати зі змінними в Bash

Як працює McDonald’s?

Забирання McDonald’s з вулиці — це можливість заощадити час на замовлення їжі. Вам доведеться:

1. Зробіть замовлення через офіційний додаток McDonald’s.

2. Підійшовши до будь-якого ресторану самовивозу McDonald’s, який бере участь у програмі, ви повинні зареєструватися в додатку.

3. Потім, після реєстрації, вони почнуть готувати ваше замовлення.

4. Сума замовлення буде списана за допомогою збереженого способу оплати.

5. Замовлення передадуть через вікно автомобіля на стоянці.

Так працює служба самовивозу McDonald’s.

Скільки часу займає самовивіз McDonald’s?

Однозначної відповіді немає, але це залежить від кількості замовлень і кількості замовлень, які ще очікують на розгляд. Зазвичай McDonald’s займає близько 10–15 хвилин, щоб підготувати та передати ваше замовлення.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися про послугу самовивозу McDonald’s. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.