Як поєднати кілька субреддітів з мультиреддитами

Якщо ви підписані на велику кількість спільнот на Reddits, деякий вміст, який ви хочете побачити, може загубитися в суміші. Для спрощення перегляду ви можете створити свій власний «multireddit», який об’єднує повідомлення з кількох субредітів в одну стрічку.

Що таке Multireddits?

На перший погляд, головну сторінку Reddit може бути трохи важко прокручувати, особливо якщо ви є частиною багатьох випадкових субреддітів. Наприклад, ви можете бачити важливі останні новини між мемами та смішними зображеннями котів, що може бути не ідеальним досвідом для читання. Також важко відфільтрувати типи публікацій, які ви хочете бачити, якщо ви не перейдете до певного субредиту. Однак є багато субредітів, які мають подібний тип вмісту.

Multireddits або «multis» — це функція, яка дозволяє Redditors об’єднувати кілька субредітів на одній сторінці для зручного читання. Це дуже схоже на те, як працюють агрегатори новин RSS. Наприклад, якщо ви хочете переглянути заголовки дня, зведені з кількох субредітів з різними видами новин, ви можете створити мультиреддіт, який поєднує r/News, r/WorldNews, r/Technology, r/Sports та r/Entertainment .

Мультиреддити — це також чудовий спосіб сортувати улюблені канали за групами подібних субредітів. Замість того, щоб один за іншим заходити в субреддити, ви побачите найновіші публікації з найбільшою кількістю голосів. Мультиреддити також є хорошим способом перегляду публікацій від підписників, на які ви не підписані.

Створення Multireddit

Щоб створити мультиреддіт, вам потрібно використовувати стару версію веб-сайту Reddit. Для цього перейдіть до Налаштування користувача > Обліковий запис та ввімкніть «Відмовитися від редизайну», що зробить стару версію за замовчуванням. Ви також можете отримати доступ до старого Reddit за адресою old.reddit.com.

Оновлення: Ви також можете створити «спеціальні канали” в новому інтерфейсі Reddit. Це нова назва для multireddits.

У лівій частині вашої домашньої сторінки з’явиться меню, що розгортається, де ви побачите список мультиреддитів за замовчуванням, на які ви підписані. Натисніть «Створити» та введіть бажану назву для свого мультиплікатора. Для цього прикладу ми назвемо нашу мультиплікацію «Технологія». Ви будете перенаправлені на сторінку вашого мультиплікатора. Звідси ви можете налаштувати мульти на загальнодоступну або приватну видимість.

Потім ви можете ввести, які субреддити будуть у ньому. Просто введіть назву субредиту в текстовому полі та натисніть кнопку «+», щоб додати його до свого мультиплікатора. У наступному прикладі ви побачите, що ми додали r/Apple, r/Android, r/Technology і r/PCMasterRace до нашого мультиплікатора. Вони відразу з’являться на сторінці, коли ви їх додасте.

Є ще один спосіб створити мульти без використання старої версії Reddit. Звичайна URL-адреса субредіту слідує за форматом «reddit.com/r/», за яким слідує назва субредіту. Ви можете об’єднати кілька підписок у посилання для мультиреддиту, додавши «+» між кожним іменем субреддиту. Наприклад, «reddit.com/r/news+worldnews» приведе вас до мультиплікації з r/News і r/WorldNews.

Однак такий спосіб створення мульти не дозволяє дати йому власну назву. Також немає способу отримати доступ до нього безпосередньо з домашньої сторінки Reddit, тому вам потрібно буде додати посилання в закладки, щоб отримати до нього доступ пізніше.

Додавання інших Multireddits

Як і субреддити, ви також можете додати мультиреддити, створені іншими користувачами та залишивши їх загальнодоступними. Вони з’являться на вашій лівій бічній панелі в старому Reddit, і ви можете налаштувати їх так само, як ті, які ви зробили самостійно.

Якщо ви перебуваєте на старому Reddit, щоб підписатися на нього, перейдіть на сторінку профілю власника multireddit. З лівого боку ви побачите поле з написом «Публічні Multireddits». Коли ви отримаєте доступ до одного з них, натисніть «Зробити копію», тоді ви зможете переглядати або налаштовувати цей мультиреддіт так, як вважаєте за потрібне. Ви також можете прочитати multireddit прямо з профілю користувача.

Таким же чином ви також можете поділитися своїми мультиками з іншими. Поки мультиреддіт, який ви зробили, є загальнодоступним, інші люди можуть робити його копії та відображати його на лівій бічній панелі.

Чудові способи використання Multireddits

Однією з найкращих переваг multireddits є те, що ви можете переглядати потрібний вміст, не перевантажуючи свій список підписок. Наприклад, є тисячі субредітів, присвячених котам. Таким чином, користувач Reddit, який любить кішок, зробив кілька мультиреддитів які об’єднують багато найкращих, тож ви матимете необмежений потік фотографій котячих без 100 субредітів, пов’язаних із котами, що захаращують ваш домашній канал.

Як ми згадували раніше, це також чудовий спосіб переглядати новини в певній ніші. Наприклад, найактивніші спортивні суб’єкти зосереджені лише на одному виді спорту. Наприклад, якщо ви любите кілька видів спорту і хочете бачити висвітлення всіх з них, ви можете об’єднати r/NBA, r/NFL і r/hockey в одну стрічку.