Як поділитися AirTag з іншими

Починаючи з iOS і iPadOS 17, Apple дозволяє користувачам ділитися AirTag з іншими. Це дозволить більш ніж одній людині відстежувати його місцезнаходження. Ми покажемо вам усе, що вам потрібно зробити, щоб поділитися AirTag.

Як поділитися своїм AirTag

Перш ніж почати, виконайте кілька важливих вимог. Ви можете поділитися AirTag лише з п’ятьма іншими. Вам також потрібно буде захистити свій Apple ID за допомогою двофакторної автентифікації. Інша особа, з якою ви ділитеся місцезнаходженням AirTag, повинна мати власний Apple ID і ввійти в iCloud. Усім також потрібно ввімкнути iCloud Keychain.

Почніть із відкриття програми Find My і вибору вкладки Items. Потім виберіть AirTag, яким хочете поділитися. Прокрутіть униз до розділу Share This AirTag і виберіть Add Person. Додайте Apple ID особи або осіб, з якими ви хочете поділитися AirTag. Завершивши, виберіть «Поділитися» у верхньому правому куті.

На головному екрані елемента ви можете побачити список усіх, кого ви запросили.

Коли хтось прийме запрошення, він побачить спільний AirTag у своїй програмі Find My. Вони також не отримуватимуть жодних сповіщень про відстеження, коли AirTag знаходиться поруч з ними.

Якщо ваше запрошення буде відхилено, ім’я особи зникне з вашого списку.

Як припинити ділитися AirTag

Щоб припинити обмін інформацією про місцезнаходження AirTag, процес аналогічний. Знову відкрийте програму «Знайти мене», а потім вкладку «Елементи». Виберіть AirTag, а потім людину, з якою ви ділитеся нею. Двічі виберіть Зупинити спільний доступ.

Коли це станеться, вони більше не бачитимуть розташування AirTag і не отримуватимуть сповіщень про відстеження, коли AirTag рухається разом з ними.

Якщо ви вперше користуєтеся системою відстеження товарів від Apple, перегляньте розділ поширених запитань про AirTags, де ви знайдете деякі з найпоширеніших запитань.

Тепер, коли ви можете поділитися AirTag із членом родини чи другом, вони також зможуть легко відстежувати місцезнаходження вашого предмета. Це робить зручний пристрій Apple ще кращим.