Як поділитися статичним знімком вашого календаря Google

Раніше ми розповідали, як показати ваш календар Google в реальному часі в Outlook, але що робити, якщо ви просто хочете поділитися статичним знімком свого календаря з кимось? Це теж є спосіб зробити.

Спільний доступ до статичного знімка може бути корисним, якщо ви хочете поділитися своїм календарем Google з колегою або зі своїм власним робочим календарем, щоб ви могли його бачити, але політика вашої компанії не дозволяє вам синхронізуватися з живим календарем, що не є корпоративним . Це також корисно, якщо ви збираєтеся деякий час перебувати десь із переривчастим Wi-Fi і хочете бачити свій календар, навіть коли ви не в мережі.

Щоб поділитися статичним знімком, вам потрібно експортувати свій календар та імпортувати його в іншу програму календаря.

  Як заблокувати відправників у програмі Mail на iPhone та iPad

Як експортувати календар Google

Експортувати Календар Google досить просто, тому почніть із входу у свій обліковий запис Google і перейдіть до Календаря. Коли ви там, знайдіть календар, яким хочете поділитися, і наведіть на нього курсор, щоб показати три крапки.

Натисніть три крапки і в меню, що з’явиться, натисніть «Налаштування та спільний доступ».

The

У верхній частині налаштувань знайдіть кнопку «Експортувати календар» та натисніть її.

The

Це завантажує копію вашого календаря у файлі ZIP. Залежно від вашого браузера та налаштувань вас можуть запитати, чи хочете ви відкрити чи зберегти ZIP-файл. Поки що збережіть файл на комп’ютері.

Як імпортувати календар Google

Ваш експортований календар Google у форматі ICS, який є стандартним відкритим форматом iCalendar, який може відкрити майже кожна програма календаря. Щоб отримати доступ до файлу ICS, потрібно експортувати файл ZIP, який ви експортували раніше.

  Як використовувати Gnome Disks для створення нових розділів

Імпортування в поштову програму, як-от Outlook або Apple Mail

Якщо ви хочете імпортувати свій календар у програму на вашому комп’ютері, двічі клацніть файл ICS. Ваша програма календаря за замовчуванням — зазвичай Windows Mail або Outlook на комп’ютері з Windows; Apple Mail на Mac—автоматично відкриє та імпортує дані для перегляду як додатковий календар.

Вітаю, ви закінчили.

Видалити календар, коли він вам більше не потрібен, також легко. Метод дещо відрізняється залежно від вашої поштової програми, але, наприклад, у Outlook клацніть календар правою кнопкою миші та виберіть «Видалити календар».

Імпортування у веб-програму, як інший календар Google

Якщо ви хочете імпортувати свій календар у веб-програму, як-от інший Календар Google, вам потрібно буде імпортувати його вручну. Увійдіть в обліковий запис Google, у який ви хочете імпортувати календар, і перейдіть до Календаря.

  Як знайти текст на веб-сторінці в Safari на iPhone та iPad

У списку календарів ліворуч натисніть значок плюса біля пункту «Інші календарі».

The

У меню, що з’явиться, натисніть опцію «Імпорт».

У верхній частині сторінки, що відкриється, ви матимете можливість імпортувати файл. Виберіть файл ICS, який ви завантажили раніше, а потім натисніть кнопку «Імпорт».

На відміну від імпорту в програму на вашому комп’ютері, імпортування в Календар Google додасть події з файлу до вашого календаря. Це означає, що ви не можете просто видалити імпортований календар; єдиний спосіб видалити це – видалити події окремо.