Як поділитися місцезнаходженням у WhatsApp на Android та iOS

Бувають випадки, коли ви захочете поділитися своїм поточним місцезнаходженням зі своїми людьми в WhatsApp. WhatsApp допоможе вам, щоб допомогти вашому другові визначити адресу вашого нового дому або поділитися місцем проживання з членами сім’ї. У цій статті ми пояснили, як надіслати своє місцезнаходження в WhatsApp. Ми показали, як поділитися своїм поточним місцезнаходженням або поточним місцезнаходженням у WhatsApp на пристроях iPhone та Android.

Як надіслати місцезнаходження в WhatsApp: пояснення (2022)

Як поділитися своїм місцезнаходженням у WhatsApp (Android)

1. Відкрийте чат одержувача WhatsApp і торкніться значка вкладення на панелі чату. У списку параметрів, який зараз з’являється, натисніть «Розташування».

2. На екрані надсилання геоданих ви побачите список місць поблизу. Ви можете вибрати одне з цих місць або вибрати «Надіслати своє поточне місцезнаходження». На основі точності вашого GPS ви побачите, наскільки точні координати розташування. У цьому випадку моє місцезнаходження з точністю до 20 метрів. Тепер одержувач може натиснути посилання на Карти Google, щоб переглянути ваше поточне місцезнаходження.

Як поділитися своїм місцезнаходженням у WhatsApp (iPhone)

Кроки, необхідні для надсилання вашого місцезнаходження в WhatsApp за допомогою iPhone, подібні до версії Android, але інтерфейс дещо інший. Щоб надіслати своє місцезнаходження в WhatsApp для iOS, виконайте наведені нижче дії.

  Перемикач живих шпалер Android із настроюваними джерелами

1. Відкрийте чат WhatsApp одержувача та торкніться значка «+» у нижньому лівому куті екрана. Коли з’явиться спливаюче меню, виберіть «Розташування».

2. Коли з’явиться інтерфейс карти, виберіть «Надіслати своє поточне місцезнаходження», щоб поділитися своїм поточним місцезнаходженням. На цій сторінці ви також можете поділитися місцеположеннями поблизу або інформацією про компанії.

Примітка: вам потрібно надати WhatsApp доступ до вашого місцезнаходження, коли ви вперше поділитеся цим зі своїми контактами. Ви можете вибрати між параметрами «Дозволити один раз» або «Дозволити під час використання програми», залежно від ваших проблем із конфіденційністю.

3. Тепер одержувач може натиснути посилання на карту в розмові, щоб переглянути ваше поточне місцезнаходження.

Як поділитися місцем розташування в реальному часі в WhatsApp (Android)

1. Щоб поділитися своїм місцезнаходженням у WhatsApp зі свого телефону Android, відкрийте вікно розмови, торкніться значка вкладення та виберіть значок «Місцезнаходження».

2. Тепер натисніть «Поділитися місцезнаходженням у прямому ефірі» та виберіть одну з тривалостей — 15 хвилин, 1 година або 8 годин. Додайте повідомлення, якщо хочете, і натисніть значок «Надіслати», щоб поділитися своїм місцезнаходженням.

  Налаштуйте гучність сповіщень на основі сну та пробудження [Android]

3. Тепер ви побачите попередній перегляд місцеположення в прямому ефірі разом із деталями про те, коли закінчиться сеанс прямої трансляції. Одержувач може торкнутися посилання, щоб переглянути ваше місцезнаходження в режимі реального часу.

Як поділитися місцезнаходженням у прямому ефірі в WhatsApp (iPhone)

1. Щоб надіслати своє місцезнаходження WhatsApp в реальному часі зі свого iPhone, відкрийте чат WhatsApp і натисніть значок «+» у нижньому лівому куті. Тепер виберіть «Розташування» зі спливаючого меню.

2. Тепер ви побачите список карт вашого району. На цьому екрані торкніться «Поділитися місцезнаходженням у реальному часі», щоб поділитися своїм місцезнаходженням у прямому ефірі.

3. Тепер одержувач може торкнутися поточного розташування, щоб дізнатися, де знаходиться ваше поточне положення, і відстежити рух, поки сеанс активний.

Припинення надсилання геоданих у WhatsApp (Android та iPhone)

1. Щоб припинити надсилання геоданих у WhatsApp, торкніться кнопки «Зупинити обмін» під списком карти. Коли з’явиться запит на підтвердження, торкніться «Зупинити», щоб припинити ділитися своїм місцезнаходженням у реальному часі.

2. Під попереднім переглядом карти ви побачите текст «Местоположення в реальному часі завершено», щоб підкреслити, що ви більше не ділитеся своїм місцезнаходженням у прямому ефірі. Ви можете знайти цей текст, щоб підтвердити, що ви припинили надсилання геоданих.

  Як додати кнопку закриття до вкладок у Firefox Android

Поділіться місцем розташування WhatsApp: поширені запитання

Як часто оновлюється місцезнаходження WhatsApp?

Обмін місцезнаходженням WhatsApp в реальному часі відбувається в режимі реального часу, і, отже, програма постійно оновлює ваше місцезнаходження контакту, доки у вас є надійне інтернет-з’єднання.

Наскільки точне місце розташування WhatsApp?

Місцезнаходження в реальному часі, яким ви ділитеся в WhatsApp, має точність до 10 метрів.

Чи можу я поділитися поточним місцем розташування в WhatsApp Web?

Ні, неможливо надіслати своє місцезнаходження комусь у WhatsApp Web.

Поділіться місцезнаходженням WhatsApp з близькими друзями та родиною

Повідомлення про своє місцезнаходження в WhatsApp – це зручний спосіб переконатися, що ваші друзі та родина зможуть легко знайти вас у скрутний час або під час подорожі. Завдяки функції місцезнаходження в реальному часі вони також можуть знати ваше поточне місцезнаходження в режимі реального часу. Тим часом, якщо ви хочете швидко надіслати комусь текстове повідомлення в WhatsApp, скажімо, щоб подзвонити на допомогу, сміливо перегляньте наш посібник щодо надсилання повідомлень WhatsApp без збереження номера телефону.