Як писати перевернуті літери

Інтернет не відповідає формату; не існує умов щодо того, який шрифт використовувати, розмір заголовків або кількість заголовків на веб-сайті. Більшість веб-сайтів мають узгоджений дизайн, але кожен веб-сайт відрізняється від іншого. На форумах і чатових групах/додатках зв’язне письмо більше-менш виходить за межі вікна, і часто ви зустрічаєте стилізований текст.

Перевернутий текст

Пишіть догори ногами букви

Ви бачили жирний текст, підкреслений текст, текст, виділений курсивом, а також текст, який був закреслений або прочеркнутий. Також є перевернутий текст. На відміну від напівжирного, підкресленого, виділеного курсивом або прочеркнутого тексту, який передає значення, коли він міститься в документі або повідомленні, перевернуті літери призначені лише для розваги. Ось як ви можете їх написати.

  Коли навушники та навушники можуть пошкодити ваш слух?

1. Використовуйте символи Unicode

Усі символи, які ви вводите, співвідносяться з кодом символу Unicode. З алфавітом у вас є спеціальні клавіші на клавіатурі, щоб легше вводити текст, але для незрозумілих символів, таких як символ торгової марки або символ авторського права, вам, можливо, доведеться вводити коди символів унікоду. Те ж саме стосується тексту вгору.

Технічно, немає жодних перевернутих символів алфавіту, які ви можете ввести, тому замість цього ви будете шукати код символу Unicode для символу, який виглядає як перевернутий алфавіт. Якщо ви хочете ввести перевернуте a, ви будете використовувати:

ɐ: U+0250

Ви можете знайти символ Unicode для будь-якої перегорнутої літери Перевернутий конвертер Unicode. Коли ви знаєте, який символ використовувати, ви можете знайти його код символу.

  Як вирівняти текст по вертикалі або горизонталі в Microsoft Word

2. Використовуйте інструменти генерації aut0

Вводити вручну перевернуті літери за допомогою символів Юнікоду стомлює. Якщо вам потрібно зробити швидкий, розумний коментар у перевернутому тексті, краще використовувати інструмент автоматичного створення для цієї роботи.

Відвідайте Інструмент «Перевернутий текст»..
Введіть текст.
Залиште прапорці для ефекту «перевернутий» і «перевернутий».
Скопіюйте текст і вставте його.

¡¡ssɐd ʇou llɐɥs no⅄

Висновок

Інструмент автоматичного генерування працює на тому ж принципі, тобто він використовує коди символів Unicode. Символи, які ви бачите, не перевертаються над літерами. Це різні символи (подивіться уважніше на букву L у прикладі, і ви зрозумієте, що ми маємо на увазі. Літера в неправильному напрямку. Ви можете спробувати інші інструменти генерації тексту догори ногами, і вони, можливо, зможуть знайти кращі символи, але всі вони, як правило, працюють за одним принципом. Ви не зможете «шукати» цей текст за допомогою звичайних алфавітів на клавіатурі. Ми настійно не радимо використовувати перевернутий текст у професійному/науковому документі.

  Як відстежити чиюсь IP-адресу (та місце розташування) за допомогою посилання