Як перемістити файли гри на інший Xbox One

| | 0 Comments| 5:59 PM
Categories:

Ігри Xbox One величезні. Тільки Red Dead Redemption 2 становить 107 ГБ. Якщо у вас обмежений обсяг даних, завантажувати одну і ту ж гру кілька разів — марнотратна. Замість цього передавайте свої ігри між консолями за допомогою зовнішніх дисків для збереження даних.

Скопіюйте свої ігри, щоб заощадити час і дані

Даруючи комусь новий Xbox One, ми рекомендуємо спочатку встановити для нього ігри. Незалежно від того, чи буде це різдвяний ранковий сюрприз для ваших дітей чи подарунок на день народження для вашого чоловіка, їхні ігри будуть готові негайно. Коли ви граєте в гру Xbox вперше, консоль негайно вириває більшу частину диска на жорсткий диск. Після цього ваш Xbox завантажує все необхідне для гри. Неймовірно, що цей додатковий вміст може призвести до ігор 100 ГБ або більше, таких як Final Fantasy 15, Gears of War 4 і Call of Duty: Infinite Warfare.

Якщо у вас більше ніж Xbox One, установка ваших ігор на кожну з них може означати їх завантаження кілька разів, але залежно від швидкості Інтернету це може зайняти багато часу. Ще гірше, якщо у вас є обмеження на дані, ви ризикуєте перейти. Наприклад, Comcast встановлює обмеження в 1 ТБ (1000 ГБ), а завантаження однієї гри Xbox One може використовувати десяту частину цього обсягу. На щастя, Microsoft додала підтримку зовнішнього жорсткого диска для Xbox One. І хоча ви зазвичай використовуєте це для розширення пам’яті, ви також можете використовувати його для переміщення або копіювання гри з одного Xbox на інший.

  Як перенести покемонів з Nintendo 3DS на Nintendo Switch

Це також корисно, якщо ви оновлюєте Xbox One X з оригінальної Xbox One або Xbox One S.

Як перенести кожну гру відразу (або лише деякі)

Перенесення ваших ігор – досить проста справа. Спочатку підключіть зовнішній диск, який ви плануєте використовувати, і відформатуйте його, якщо буде запропоновано.

Попередження: процес форматування видалить дані на диску.

Microsoft вимагає використання накопичувача USB 3.0 з принаймні 256 ГБ пам’яті. Враховуючи величезний розмір ігор, ми рекомендуємо отримати принаймні накопичувач ємністю 1 ТБ.

На головному екрані Xbox натисніть кнопку Xbox на контролері (кругла кнопка з логотипом Xbox, яка світиться). У крайньому правому куті виберіть «Налаштування», а потім «Налаштування».

Виберіть «Система», а потім «Сховище».

Тут ви виберете жорсткий диск, на якому зараз знаходяться ваші ігри. Якщо ви ніколи раніше не використовували зовнішній жорсткий диск, ви виберете параметр Внутрішній. Ми виберемо жорсткий диск «xbox».

  Як використовувати спарклайни в Google Таблицях

У підменю, що з’явиться, виберіть опцію «Перенести».

Виберіть окремі ігри, які потрібно перенести, або виберіть «Вибрати всі», щоб перенести всі ігри. Виберіть «Копіювати вибране», щоб скопіювати файли гри на зовнішній диск. Ви можете використовувати «Move Selected», щоб перемістити файли гри на зовнішній диск і видалити вихідну копію з їх початкового розташування, але це потрібно робити лише в тому випадку, якщо ви звільняєте місце, наприклад, повний внутрішній жорсткий диск.

Ви можете помітити, що у верхній частині екрана вказується, що ігри будуть перенесені на ваш внутрішній диск, але не хвилюйтеся про це. Наступний крок пропонує вам ввести пункт призначення.

Виберіть диск, на який ви хочете перенести свої ігри. У цьому випадку ми вибираємо порожній зовнішній жорсткий диск з назвою «External2».

Ви побачите підтвердження з детальною інформацією про кількість ігор для перенесення. Якщо інформація правильна, виберіть «Копіювати» або «Перемістити». Показаний варіант залежить від ваших попередніх виборів. Якби ви використовували опцію «Копіювати», ваші ігри існували б як на цільовому диску, так і на вихідному диску. Якщо ви використовували «Перемістити», ваші ігри будуть стерті з вихідного диска та переміщені на диск призначення. Двічі перевірте свій вибір, перш ніж рухатися далі.

  Як знайти дату певного дня місяця в Excel

Xbox One почне копіювати або переміщувати файли гри на зовнішній диск. Однак ви не побачите підтвердження або панель перебігу. Якщо натиснути кнопку Xbox, ви побачите першу передачу гри.

Залежно від кількості ігор, які ви переносите, і швидкості зовнішнього накопичувача, це може зайняти від кількох хвилин до кількох годин. Щоб перевірити, чи передаються якісь ігри, перейдіть до «Мої ігри та програми».

Виберіть «Черга» на бічній панелі. Якщо у вас залишилися ігри для перенесення, вони відображатимуться тут

Залежно від швидкості зовнішньої пам’яті та підключення до Інтернету копіювання ігор з одного диска на інший може бути швидшим, ніж повторне завантаження. Але що важливіше, ви уникаєте перевищувати обмеження даних, якщо воно у вас є.