Як передавати аудіо з ПК або Mac на Chromecast

| | 0 Comments| 11:12 AM
Categories:

Chromecast і Chromecast Audio – це два різні пристрої. Chromecast призначений для потокового відео та аудіо та має на меті надати користувачам «розумний» телевізор за дуже дешевою ціною в 30 доларів. Chromecast Audio призначений для потокової передачі аудіо на динаміки та надання вам «розумних» колонок без зайвих витрат. Незважаючи на те, що обидва пристрої дешеві, можливо, ви не захочете купувати їх обидва і, можливо, хочете якимось чином використовувати Chromecast як пристрій для потокового аудіо. Це можливо за умови, що ви не намагаєтеся підключити Chromecast до пари динаміків. За допомогою відповідних програм сторонніх розробників ви можете передавати аудіо зі свого ПК або Mac на Chromecast. Ось як.

  Як застосувати фільтр до кількох шарів одночасно в Photoshop

На Windows

Потрібний додаток називається Chromecast Audio Stream. Він дуже простий у використанні. Просто завантажте його та запустіть програму EXE. Переконайтеся, що ваш Chromecast налаштовано та правильно працює. Програма додає піктограму Chromecast в системний трей. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть свій Chromecast. Це все, що потрібно. Будь-який аудіо, що відтворюється на вашій системі, передаватиметься через динаміки вашого телевізора/монітора.

Щоб керувати гучністю, використовуйте регулятори гучності в програмі, яка відтворює аудіо, наприклад, VLC плеєр або медіаплеєр YouTube. Ви не зможете керувати гучністю за допомогою стандартних елементів регулювання гучності вашої системи.

Завантажте Chromecast Audio Stream

  Як керувати профілями HBO Max для дітей та дорослих

На Mac

Щоб передавати аудіо з Mac на Chromecast, потрібні дві програми. Перший – SoundFlower. Встановіть цю програму на свій Mac, а потім встановіть Soundcast. Soundcast додає значок Chromecast на рядок меню. Переконайтеся, що Chromecast запущено, і натисніть значок. У опції «Передати на» виберіть свій Chromecast, і аудіо з вашого Mac почне транслюватися на телевізор/монітор, до якого під’єднано Chromecast.

Завантажте SoundFlower

Завантажити Soundcast

Потокове передавання є гарним і плавним як за допомогою Soundcast, так і Chromecast Audio Stream. Немає затримок, але ми не рекомендуємо перевантажувати мережу під час потокового аудіо. Обидві програми будуть транслювати будь-який аудіо з ваших настільних комп’ютерів, тому будьте уважні до того, що ви граєте, коли ви транслюєте аудіо на Chromecast.

  Перевірте свої знання з безпеки польотів і навчіться пережити авіакатастрофу