Як переглянути паролі Wi-Fi у Windows 11 (5 методів)

Раніше були повідомлення про те, що Wi-Fi не відображався в Windows 11, а Wi-Fi навіть продовжував відключатися для деяких користувачів, навіть після усунення несправностей. Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемами підключення на комп’ютері з Windows 11, ви можете забути мережу Wi-Fi і знову підключитися до тієї ж бездротової мережі. Тим не менш, переконайтеся, що ви знаєте пароль Wi-Fi, оскільки він вам потрібен під час повторного підключення. Якщо ви не пам’ятаєте його, дотримуйтесь нашого посібника та дізнайтеся, як побачити паролі Wi-Fi у Windows 11. Ви можете знайти збережені паролі Wi-Fi у Windows 11 за допомогою п’яти простих способів, тож давайте їх перевіримо.

Знайдіть паролі Wi-Fi у Windows 11 (2022)

У цьому підручнику ми включили п’ять способів пошуку паролів Wi-Fi у Windows 11, включаючи програму «Налаштування», «Командний рядок», «Панель керування», «PowerShell» і програму стороннього розробника. Розгорніть таблицю нижче та перейдіть до потрібного розділу.

Перегляньте пароль Wi-Fi у Windows 11 за допомогою панелі керування

Ви можете знайти паролі Wi-Fi у Windows 11 через Центр мережі та спільного доступу на панелі керування. Дотримуйтесь наших інструкцій нижче, і ви зможете переглянути паролі всіх збережених мереж Wi-Fi на вашому комп’ютері з Windows 11. Ось як це відбувається:

1. Спочатку скористайтеся комбінацією клавіш Windows 11 «Windows + R», щоб відкрити підказку «Виконати». Тут введіть ncpa.cpl і натисніть Enter. Це відкриє центр мережі та спільного доступу безпосередньо на панелі керування в Windows 11.

2. Далі клацніть правою кнопкою миші мережу Wi-Fi, до якої ви зараз підключені. Потім натисніть «Статус» у контекстному меню.

3. У спливаючому вікні «Стан Wi-Fi», що з’явиться, натисніть «Властивості бездротового зв’язку».

4. Тепер відкриється інше вікно. Тут перейдіть на вкладку «Безпека» і поставте прапорець біля «Показати символи». Він покаже пароль вашої поточної мережі Wi-Fi. Це найпростіший спосіб побачити пароль Wi-Fi у Windows 11.

  У Windows 7 залишився лише один рік виправлень безпеки

Знайдіть пароль Wi-Fi у Windows 11 за допомогою програми «Налаштування».

1. Ви також можете знайти пароль Wi-Fi у Windows 11 за допомогою програми Налаштування. Натисніть «Windows + I», щоб відкрити програму «Налаштування», і перейдіть до розділу «Мережа та Інтернет» на лівій бічній панелі.

2. Потім натисніть «Додаткові параметри мережі» внизу на правій панелі.

2. Далі прокрутіть униз і натисніть «Інші параметри мережевого адаптера». Це відкриє «Центр мережі та спільного доступу» на панелі керування.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші на адаптері «Wi-Fi» і виберіть «Статус» у контекстному меню.

4. Потім відкрийте «Властивості бездротового зв’язку» у спливаючому вікні, що з’явиться на екрані.

5. Після цього у наступному вікні перейдіть на вкладку «Безпека» та встановіть прапорець «Показати символи», щоб відкрити пароль Wi-Fi вашої поточної мережі. Ось як ви можете переглянути пароль Wi-Fi за допомогою програми «Параметри Windows 11».

Знайдіть пароль Wi-Fi у Windows 11 за допомогою CMD або PowerShell

Якщо ви хочете знайти пароль Wi-Fi у Windows 11 за допомогою командного рядка або PowerShell, ви можете зробити це, виконавши наведені нижче дії. Ми продемонстрували кроки в командному рядку, але ті самі команди працюють і в PowerShell.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть «cmd» у рядку пошуку меню «Пуск». Тепер натисніть «Запустити від імені адміністратора» на правій панелі. Крім того, якщо ви завжди хочете відкривати програми як адміністратор у Windows 11, дотримуйтесь нашого пов’язаного посібника.

2. У вікні CMD виконайте наведену нижче команду, щоб відобразити список усіх збережених мереж Wi-Fi на вашому ПК з Windows 11. Тут запишіть ім’я профілю (з чутливістю до регістру), для якого ви хочете дізнатися пароль.

netsh wlan show profiles

3. Далі виконайте наведену нижче команду з таким синтаксисом. Просто замініть назву профілю WiFi на ім’я профілю, яке ви зазначили на кроці вище.

netsh wlan show profile name="WiFi profile name" key=clear

4. Тепер виконайте команду, і командний рядок відобразить усі деталі для цієї конкретної мережі Wi-Fi. Потім прокрутіть вниз і знайдіть «Ключовий вміст» у розділі «Налаштування безпеки». Це пароль вашої мережі Wi-Fi.

  Як перемістити вікно на інший монітор у Windows 10

Перегляньте пароль Wi-Fi для всіх збережених мереж за допомогою сценарію PowerShell

Якщо ви хочете перевірити паролі всіх збережених мереж Wi-Fi на вашому ПК з Windows 11, ви можете зробити це за допомогою сценарію PowerShell. Користувач GitHub створив зручний скрипт, який перераховує всі імена Wi-Fi та їхні паролі в акуратній таблиці. Ось як це використовувати.

1. Спочатку відкрийте Блокнот на своєму ПК і вставте наведений нижче код.

$listProfiles = netsh wlan show profiles | Select-String -Pattern "All User Profile" | %{ ($_ -split ":")[-1].Trim() };
$listProfiles | foreach {
	$profileInfo = netsh wlan show profiles name=$_ key="clear";
	$SSID = $profileInfo | Select-String -Pattern "SSID Name" | %{ ($_ -split ":")[-1].Trim() };
	$Key = $profileInfo | Select-String -Pattern "Key Content" | %{ ($_ -split ":")[-1].Trim() };
	[PSCustomObject]@{
		WifiProfileName = $SSID;
		Password = $Key
	}
}

2. Тепер натисніть «Файл» у верхньому меню та виберіть «Зберегти як».

3. Після цього клацніть спадне меню поруч із «Тип збереження» та виберіть «Усі файли». Тепер дайте назву вашому файлу сценарію. Але обов’язково додайте .ps1 (розширення) в кінці. Нарешті, збережіть файл PS1. Обов’язково збережіть файл на робочому столі. Це полегшить роботу під час виконання сценарію.

4. Далі натисніть клавішу Windows і введіть «powershell». Тепер натисніть «Запуск від імені адміністратора» на правій панелі.

  Як перейти на віртуальний робочий стіл у Windows 10 за допомогою комбінацій клавіш

5. У вікні PowerShell виконайте наведену нижче команду, щоб перейти на робочий стіл.

cd ~/Desktop

6. Після цього виконайте наведену нижче команду. Обов’язково замініть ім’я файлу ім’ям сценарію. І це все. Тепер PowerShell відображатиме всі паролі Wi-Fi, збережені на вашому ПК з Windows 11. Як це круто?

powershell -ExecutionPolicy ByPass -File filename.ps1

Перегляньте паролі Wi-Fi усіх мереж у Windows 11 за допомогою сторонніх інструментів

Якщо ви шукаєте спосіб переглянути паролі для всіх збережених мереж Wi-Fi одним клацанням миші на вашому ПК з Windows 11, ви можете скористатися стороннім інструментом під назвою WirelessKeyView, розробленим NirSoft. Це безкоштовна утиліта, яка відкриває паролі Wi-Fi у Windows 11 одним клацанням миші. Ось як це працює:

1. Завантажте WirelessKeyView за посиланням тут. Прокрутіть униз і натисніть 64-розрядне посилання, щоб завантажити файл. Також запишіть пароль файлу Zip. Він знадобиться для запуску програми.

2. Після завантаження програми клацніть по ній правою кнопкою миші та розпакуйте папку.

3. Відкрийте витягнуту папку та запустіть WirelessKeyView. Він попросить ввести пароль, і вам потрібно ввести той, який ви зазначили вище.

4. Нарешті, WirelessKeyView покаже список усіх збережених мереж Wi-Fi з їхніми паролями в стовпці Key (Ascii). Легко, правда?

Швидко переглядайте збережені паролі Wi-Fi у Windows 11

Отже, ось п’ять способів знайти паролі Wi-Fi у Windows 11. Від окремих мереж Wi-Fi до всіх збережених — ми зібрали найкращі методи, щоб побачити пароль кожної мережі на вашому ПК. Тепер, якщо ви хочете знайти IP-адресу на ПК з Windows 11, перейдіть до нашого пов’язаного посібника. Щоб знайти папку запуску Windows 11, дотримуйтесь нашого короткого посібника. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нам про це в розділі коментарів нижче.