Як перевірити швидкість Інтернету

| | 0 Comments| 11:09 AM
Categories:

Час від часу широкосмугове з’єднання має тенденцію до зниження продуктивності. Це може бути пов’язано з тимчасовим періодом технічного обслуговування або у вашого постачальника послуг проблеми з інфраструктурою. Найбільш очевидними ознаками будь-якої проблеми є низька швидкість завантаження. Ці проблеми вплинуть навіть на базовий веб-перегляд, а простому веб-сайту з великим вмістом тексту, як-от Вікіпедія, може знадобитися багато часу для завантаження. Звичайно, це рідкісні випадки, але це не означає, що ви завжди отримуєте швидкість Інтернету, яку вам обіцяв провайдер. Наскільки ви знаєте, ви могли бути знижені до нижчої швидкості, оскільки ваш провайдер змінив ваш тарифний план.

В інших випадках ваш провайдер може просто гальмувати ваше з’єднання або обмежувати швидкість в певний час доби. Щоб зрозуміти, що відбувається з вашою швидкістю Інтернету, вам потрібно перевірити її. Перевірка швидкості Інтернету — це досить простий процес, але якщо ви збираєтеся з’ясувати, чи вас придушують, то, по суті, ви намагаєтеся зловити свого провайдера на брехні.

Перевірте швидкість Інтернету

Існує незліченна кількість програм, які можуть перевірити швидкість вашого Інтернету. Google має функцію перевірки швидкості, вбудовану в пошук, а SpeedTest — ще один популярний інструмент для перевірки швидкості вашого Інтернету. Більшість провайдерів також матимуть власний інструмент для перевірки швидкості вашого Інтернету. Ви хочете спочатку використовувати цей конкретний інструмент, щоб перевірити своє з’єднання. Бажано випробувати його в різний час доби. Для більшої точності перевіряйте швидкість у п’ятницю або суботу ввечері. Це час, коли ваш провайдер, ймовірно, буде відчувати інтенсивний трафік від більшості клієнтів, і саме тоді ваша швидкість, швидше за все, постраждає.

  Як працюють складні телефони і коли я їх отримаю?

Інструмент перевірки швидкості ваших провайдерів

Можливо, вам доведеться покопатися на офіційному веб-сайті вашого провайдера або будь-якій панелі користувачів або панелі адміністратора, які вони надають клієнтам на своєму сайті, щоб знайти свій інструмент перевірки швидкості. Якщо ви не можете знайти його, зверніться до представника служби підтримки клієнтів. Використовуйте цей інструмент і реєструйте швидкість Інтернету, яку він вимірює в години пік і звичайні години. Якщо ваш тарифний план передбачає різну швидкість завантаження залежно від часу доби, обов’язково перевіряйте кожен часовий інтервал. Відміряйте не менше двох-трьох днів.

Незалежні інструменти перевірки швидкості

Раніше ми згадували, що існує багато інструментів, які дозволяють перевірити швидкість Інтернету, але якщо ви хочете довести своєму провайдеру, що ви не отримуєте тієї швидкості, за яку платите, вам знадобиться використовувати інструмент, який він прийме результати. Ось чому важливо використовувати власний інструмент провайдера. Він дає змогу перевірити на наявність розбіжностей і перевірити, чи інструмент ISP неправильно вимірює швидкість. Якщо власний інструмент провайдера покаже, що ви не отримуєте належної швидкості, буде легше змусити провайдера вирішити цю проблему.

  Помилка комп’ютера iTunes не авторизована

SpeedTest.net і Google — це два інструменти для тестування швидкості, результати яких приймуть більшість, якщо не всі, провайдери. Використовуйте ці інструменти до або відразу після використання інструмента перевірки швидкості вашого провайдера.

Тестове налаштування

Більшість інструментів тестування швидкості можна використовувати як на настільному комп’ютері, так і на мобільному пристрої, але використання настільного ПК є гарною ідеєю, якщо на вашому телефоні працюють служби у фоновому режимі, які потребують доступу до Інтернету. Переконайтеся, що під час тесту у вас є лише один пристрій, який використовує підключення. Переконайтеся, що у вас немає завантажень, ви нічого не транслюєте і жодні служби ОС не використовують пропускну здатність.

Під час виконання тесту дайте інструменту повністю завантажитися, перш ніж почати тестування. Якщо сторінка/інструмент все ще завантажується, коли ви починаєте тестування, це вплине на результати. Для кожного екземпляра, який ви запускаєте тест, виконайте принаймні два.

Перевірте швидкість певного вмісту

Деякі провайдери знижують швидкість Інтернету, якщо ви отримуєте доступ до певного вмісту. Наприклад, для потокового відео та музики потрібна набагато більша пропускна здатність, а провайдери обмежують ваше з’єднання, коли ви отримуєте доступ до таких служб, як Netflix і Hulu. Якщо ваші результати тесту швидкості Інтернету впорядковані, тобто ви отримуєте свою рекламовану швидкість, але Netflix і Hulu гальмують, є велика ймовірність, що ваш провайдер регулює ці веб-сайти.

  Як змінити мову в WeChat

Для Netflix можна використовувати Інструмент Netflix під назвою Fast щоб перевірити, чи гальмується веб-сайт. Навіть якщо ви не використовуєте Netflix, провайдер, який гальмує Netflix, швидше за все, зупинить Hulu.

Що робити?

Ви можете зателефонувати своєму провайдеру, попросити поговорити з менеджером і, можливо, погрожувати скасуванням послуги, але ви отримаєте неоднозначні результати з таким підходом. Зв’яжіться з ними і повідомте про те, що обслуговування повільне, а також запитайте про їхню практику гальмування. Якщо відбулися зміни в структурі плану передачі даних, ви не можете погодитися на оновлення або перейти до іншого провайдера.

Ваш інтернет-провайдер може розглянути проблему, або він може змушувати вас бігати по колу і ніколи нічого з цим не робити. У цьому випадку у вас є одне рішення; перейти до іншого постачальника послуг.