Як перевірити, чи не працює Xbox Live

| | 0 Comments| 2:41 AM
Categories:

Xbox — популярна ігрова платформа, а Xbox live — це сервіс, якого ви не можете уникнути. Він належить Microsoft, тому навіть якщо ви не граєте в ігри на Xbox, ви не зможете уникнути цього, хоча Xbox live може бути не такою неминучою на ПК. Xbox live може бути чудовим сервісом, але, як і всі служби, він схильний до технічних проблем, коли він може вийти в автономний режим. Якщо ви не можете ввійти в Xbox або у вас виникли інші проблеми зі службою, можливо, Xbox Live не працює. Ось як можна перевірити.

Xbox Live – не працює чи ні

Оскільки Xbox та його служби є власністю Microsoft, ви можете уявити, наскільки повільна відповідь зазвичай, і коли відповідь є, вона зазвичай лише визнає проблему зі службою, не даючи вам занадто багато деталей. Якщо вам потрібно уважно стежити за послугою, подумайте про використання веб-сайту під назвою DownDetector.

  Як налаштувати панель справ у Outlook

Немає дефіциту в службах моніторингу для Xbox, але DownDetector пропонує вам карту живого покриття, яка, у разі регіональних та/або періодичних відключень, є більш корисною. Веб-сервіс дозволяє переглядати історію відключень, а також має програми для Android та iOS, а також навичок Alexa.

За замовчуванням він повідомить вам, чи є наразі проблема з Xbox, але якщо ви хочете побачити карту трансляції в реальному часі, клацніть маленьку мініатюру поруч із 24-годинним графіком, що відображає перебої в роботі та наскільки вони великі.

У зазначених областях виникають проблеми з Xbox live. Ви можете використовувати елементи керування масштабуванням, щоб збільшити частини карти та перевірити, чи це також впливає на вашу конкретну область.

  Конференц-дзвінки до 5 осіб із Chrome або вашого телефону

Часто відключення може зайняти багато часу, перш ніж фактично відобразиться та бути підтверджено, однак якщо це глобальне відключення, ви можете очікувати швидшої реакції від Microsoft. Незалежно від того, як швидко визнається збій, він все одно усувається якнайшвидше. Xbox є надзвичайно популярною платформою, і Microsoft просуває її своїм користувачам, навіть якщо вони користуються ПК, тому малоймовірно, що вирішення проблеми збою займе занадто багато часу.

Якщо у вас виникли проблеми з Xbox live, і у вашій місцевості не виявлено збоїв, можливо, вам знадобиться усунути неполадки з пристроєм, а також з підключенням до Інтернету. Також бажано переконатися, що доступ до служби не заблоковано на рівні маршрутизатора. Провайдери не збираються блокувати доступ до служби, але інші користувачі, які мають доступ до вашого маршрутизатора, могли внести зміни з будь-якої причини.

  Відстежує використання оперативної пам’яті та ЦП, масово видаляє програми