Як перевірити, хто підключений до вашої точки доступу Android

Знайдіть ту людину, яка використовує мобільні дані вашого телефону Android.

Ключові висновки

 • Важливо стежити за тим, хто підключений до вашої точки доступу, щоб запобігти використанню невідомими пристроями ваших цінних стільникових даних без вашого відома.
 • Перейдіть до розділу «Мобільна точка доступу» в програмі «Налаштування», щоб перевірити кількість пристроїв, підключених до вашої точки доступу на вашому пристрої Android.
 • Якщо ви знайдете будь-які невідомі пристрої, змініть пароль точки доступу, щоб автоматично відключити їх і захистити вашу конфіденційність.

Якщо невідомий пристрій підключається до ваших мобільних даних, він може використати всі ваші цінні стільникові дані, перш ніж ви навіть помітите про це. На щастя, більшість смартфонів Android дозволяють відстежувати, хто підключений до вашої точки доступу, і фільтрувати невідомі пристрої. Нижче ми покажемо вам, як це зробити.

Як дізнатися, хто таємно використовує вашу мобільну точку доступу

Щоб побачити, скільки пристроїв підключено до вашої мобільної точки доступу, виконайте наведені нижче дії на своєму пристрої Android:

 • Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Підключення» > «Мобільна точка доступу та модем».
 • Якщо припустити, що мобільну точку доступу вже ввімкнено, торкніться (або утримуйте) її, щоб відкрити меню налаштувань точки доступу.
 • У розділі «Підключені пристрої» ви знайдете список пристроїв, підключених до вашої точки доступу.
 • Наведені вище кроки пояснюють, як перевірити кількість пристроїв, підключених до вашої точки доступу на телефоні Samsung. Інтерфейс може виглядати інакше, якщо у вас є пристрій іншого виробника з іншим інтерфейсом користувача.

  Якщо ви не знаєте, як отримати доступ до налаштувань точки доступу на своєму пристрої, торкніться опції «Мобільна точка доступу» на панелі швидких налаштувань і утримуйте її кілька секунд — це приведе вас туди.

  На деяких телефонах Android не відображається відображуване ім’я пристроїв, підключених до вашої точки доступу, або воно відрізняється від імені користувача, призначеного цим пристроям. Тому вам потрібно буде тимчасово припинити спільне підключення до Інтернету для всіх підключених пристроїв, щоб відфільтрувати невідомі.

  Якщо ви виявите будь-який невідомий пристрій, підключений до вашої точки доступу, змініть пароль точки доступу, і її буде автоматично відключено. Потім ви зможете повторно підключити свої пристрої до точки доступу за допомогою нового пароля.

  Якщо ви регулярно використовуєте функцію точки доступу свого телефону для доступу до Інтернету в громадських місцях, вам слід захистити з’єднання з точкою доступу, щоб запобігти зловмисникам, які можуть порушити вашу конфіденційність.

  Зупиніть невідомі пристрої від виснаження ваших стільникових даних

  Невідомі пристрої, підключені до вашої точки доступу, можуть витрачати ваші стільникові дані та сповільнювати швидкість Інтернету для всіх інших відомих пристроїв, підключених до них. Отже, стежте за кількістю пристроїв, підключених до вашої точки доступу, і змініть пароль, щоб видалити невідомі.