Як отримати спеціальний курсор для Google Chrome techukraine.net

Categories:

Пройшли ті часи, коли у вас були традиційні стилі стрілок або курсорів у формі руки. Тепер ви можете отримати власний курсор під час перегляду в Google Chrome.

Переглядати Інтернет – це захоплююче, якщо ви робите це для проведення часу чи розваги. Але якщо ваша робота або професія вимагає занадто багато перегляду в Інтернеті, це може якось набриднути. Крім того, постійне використання типового вигляду курсору може зробити це завдання ще більш нудним.

З будь-якої причини ви шукаєте в Інтернеті; Курсор – це річ, яка завжди буде з вами. Незалежно від того, чи займаєтеся ви серфінгом із любов’ю чи нудно, ви можете додати пікантності та веселощів своїй роботі в Інтернеті, змінивши стиль курсору.

Чудовий стиль курсору може зробити перегляд набагато цікавішим і захоплюючим. Це, у свою чергу, також може підвищити вашу продуктивність, особливо на роботі.

Встановлення спеціального курсору в Google Chrome

Google Chrome – чудовий браузер, який продовжує приносити легкість під час роботи. Він пропонує безліч розширень, які можна встановити за лічені секунди та змінити курсор за умовчанням. Щоб установити розширення Chrome для спеціального курсору, виконайте такі дії:

  • Відкрийте браузер Google Chrome.
  • Відкрийте веб-магазин Chrome за цим посиланням або за допомогою пошуку в Google.
  • На сторінці веб-магазину Chrome знайдіть спеціальний курсор за допомогою вікна пошуку.🔍
  • Там ви побачите кілька розширень для власних курсорів.
  • Встановіть той, який вам підійде.
  Чи приватний режим чи режим анонімного перегляду робить веб-перегляд анонімним?

І це все. Тепер ви можете вибрати настроюваний курсор і замінити типовий.

Є кілька розширень Chrome, за допомогою яких можна встановити власний курсор. Давайте досліджувати їх.

Милі курсори

Cute Cursors — це розширення для Chrome, яке дозволяє застосувати ваш улюблений стиль до курсору. Це дозволяє легко замінити нудний вигляд курсора за замовчуванням.

Він містить колекцію великої кількості курсорів у різних категоріях або інтересах. Наприклад, у вас можуть бути курсори Disney, Mortal, Halloween, Animal, Fashion тощо. Яскраві кольори цих нестандартних курсорів дозволять вам завжди бачити вказівник.

Спеціальний курсор для Chrome™

Custom Cursor for Chrome™ — чудове розширення Chrome, яким користуються понад 7 000 000 користувачів. Він дозволяє вибирати з великої колекції призначених для користувача курсорів. Усі стилі курсору доступні безкоштовно.

Це розширення також дозволяє створювати власну колекцію курсорів за допомогою будь-якого зображення. Ви можете знайти понад 100 різних стилів курсору, які розділені на різні категорії. Ці категорії включають піцу, Minecraft, світловий меч та багато іншого.

Милі курсори для Chrome

Установіть розширення Cute Cursors для Chrome, і ви зможете вибирати з безлічі красивих стилів курсору. Яскраві та елегантні стилі вказівника миші допоможуть вам постійно переглядати веб-сторінки.

Перетворіть ваш курсор на губну помаду, троянду, принцесу-поні чи що завгодно.

Стиль курсору

Cursor style пропонує вам повний набір користувацьких курсорів для веб-переглядача Chrome. Ви можете вибрати із сотень стилів курсору та додати задоволення своєму повсякденному перегляду.

  Посібник і безкоштовні шаблони [2022]

У цьому розширенні є різні категорії курсорів. І понад 300 стилів курсору розділені на ці категорії. Тут ви також можете досліджувати анімовані курсори. Якщо у вас є особистий стиль курсору, це розширення також дозволяє завантажувати та використовувати його.

Курсор Cat

Якщо ви любите котів, це розширення Cursor Cat створено для вас. Він представлений у стилі, у якому кіт ганяється за курсором. Це розширення може зробити перегляд дуже смішним і захоплюючим.

Існує кілька стилів котячих курсорів, які ви можете вибрати.

Craft Курсори

Встановіть розширення Craft Cursors, щоб замінити стандартний нудний курсор на розважальний. Це розширення пропонує вам повний набір користувацьких курсорів.

Тут ви знайдете безліч попередньо розроблених дизайнів курсорів. Якщо вас це не влаштовує, ви навіть можете завантажити свій персональний курсор. Увімкнути або вимкнути це розширення досить просто.

Клацаючі веселі курсори

Зробіть перегляд цікавішим за допомогою унікального дизайну курсорів Clickish fun cursors. За допомогою цього розширення ви можете створити власну колекцію ваших улюблених курсорів.

Він поставляється з великою кількістю попередньо встановлених курсорів, розділених за категоріями. Це дозволяє вам налаштувати курсор, щоб отримати необхідний досвід серфінгу. Ви можете вимкнути цю програму за кілька секунд, коли забажаєте.

Sweezy Курсори

Sweezy Cursors — це ще одне чудове користувальницьке розширення Chrome для курсору з набором захоплюючих стилів курсору. Це також дозволяє завантажити своє персоналізоване зображення та використовувати його як курсор.

Sweezy Cursors також постачається з анімованими курсорами, таким чином перетворюючи ваш нудний курсор на уважну річ. Ви можете вибрати дизайн курсора для таких категорій, як комікси, ігри, мультфільми тощо.

  Як легко змінити регістр тексту в Google Docs

Курсор BTS BT21

Курсор BTS BT21 дозволяє вибрати налаштований вказівник, який буде найбільш привабливим і цікавим. Ви можете вибрати з великої кількості курсорів, щоб замінити вказівник за умовчанням.

Щоб завантажити та встановити це розширення Chrome, потрібно лише кілька кліків.

Спеціальний курсор Among Us

Установіть розширення Among Us Custom Cursor у свій веб-браузер Chrome і насолоджуйтеся чудовими користувальницькими курсорами.

Це розширення Chrome додає вашій веб-сторінці веселощів.

Користувацька зміна курсору

Розширення Custom Cursor Changer для Chrome надає вам величезну колекцію користувальницьких курсорів і забезпечує чудовий досвід перегляду.

Ви можете мати власні курсори з великого набору категорій. До них належать ведмеді, анімовані курсори, милі, декоративні, естетика Digimon, 3D, тварини, відбілювачі, DeviantArt та багато іншого. У цьому розширенні доступно понад 1000 спеціальних курсорів.

Змінити курсор

Установіть розширення Chrome Change Cursor, якщо вам потрібен унікальний набір користувацьких курсорів. Він поставляється з дивовижним набором незвичайних і унікальних курсорів, які дозволяють миттєво замінити курсор за умовчанням.

Якщо ви не задоволені доступними тут параметрами, ви можете використовувати персоналізований курсор, завантаживши зображення. Розмір і формат повинні відповідати заданим умовам.

Покемон Курсор

Якщо ви фанат гри Pokemon, вам точно сподобається цей курсор Pokemon для вашого вказівника. Установивши це розширення, ви можете вибирати з різних дизайнів покемонів і замінювати існуючий або стандартний стиль курсору.

Це дає вам зручний і швидкий доступ до кількох параметрів курсору.

Заключні слова

Спробуйте ці користувацькі розширення Chrome для курсору та додайте пікантності своєму щоденному перегляду. Вам напевно сподобаються різні стилі курсору, доступні в цих розширеннях.

Ви також можете ознайомитися з розширеннями SEO Chrome для маркетологів, щоб спростити завдання.