techukraine.net Instagram Як отримати синю галочку в Instagram і стати зірковим у соціальних мережах

Як отримати синю галочку в Instagram і стати зірковим у соціальних мережах

Categories:

Колись блакитну галочку вважали символом престижу та оригінальності, оскільки в клуб синіх галочок Мети допускалися лише компанії та відомі особи. Тепер, з лютого 2023 року, ви можете отримати цю блакитну галочку за ціною передплати! Читайте далі, щоб дізнатися, як отримати синю галочку в Instagram і як цифровий перехід допоможе вам.

Пам’ятаєте, коли знайти когось, хто виглядає так само, як ви, було неймовірним досвідом? Сьогодні наштовхнутися на свого двійника в Інтернеті може бути дивно з іншої причини – крадіжка особистих даних. Проблема реальна і страшна. Крім того, платформи соціальних мереж намагаються це виправити, додаючи нові функції, щоб захистити нашу особистість.

Так само один із піонерів, Instagram, додав концепцію перевірки профілю в 2014 році. Однак Twitter представив концепцію синьої галочки або перевірки профілю ще в 2009 році. Оскільки ця стаття базується на Instagram, ми збираємося взяти подивіться, як ви можете отримати синю галочку в Instagram,

Дозвольте мені шокувати вас тим фактом, що станом на квітень 2023 року в Instagram було понад 1,6 мільярда облікових записів. Отже, уявіть собі, як важко було б відомій людині захистити свою особу. Саме тоді була створена синя галочка, щоб полегшити користувачам пошук відомих і справжніх облікових записів. Переважно, як згадувалося раніше, перевіреними користувачами є знаменитості, громадські діячі, компанії та транснаціональні корпорації.

Значення Instagram Blue Tick?

Синя галочка також має інші синоніми, як-от синій значок або значок перевірки Instagram. Крім того, синя галочка – це не просто випадкова галочка, яка з’являється у вашому профілі. Це доказ легітимності, популярності та слави в Інтернеті. Свого роду захист бренду. Синя галочка з’являється біля імені облікового запису під час пошуку та кожного разу, коли власник облікового запису Instagram коментує публікації.

Очевидно, що ідентифікація користувача як офіційного профілю є основною функцією значка. Оскільки вона запобігає видаванню себе за іншу особу та крадіжці особистих даних, перевірка в Instagram доступна лише для тих людей або компаній, які або відомі, або мають належне підтвердження особи (платна синя галочка).

Instagram забезпечує перевірку підтвердження для облікових записів, які представляють відомі компанії та впливових осіб, якщо існує високий ризик того, що обліковий запис видадуть за себе. Це полегшить користувачам Instagram роботу з реальними компаніями та особами, за якими вони хочуть стежити.

Ще в 2018 році Instagram почав дозволяти користувачам запитувати верифікацію. Крім того, якщо обліковий запис має синю галочку, це означає, що Instagram вручну перевірив профіль і дані користувачів. Це ще один із методів Instagram, який допомагає захистити конфіденційність своїх користувачів.

  Що таке режим Vanish в Instagram?

Instagram враховує низку факторів, вирішуючи, чи надавати перевірену синю галочку, коли хтось її запитує. Якщо існує значна ймовірність того, що облікові записи будуть видані за іншу особу, це одне з ключових міркувань, які вони враховують.

Щоб мати право на перевірку синьою галочкою, особи повинні бути публічними діячами, такими як бренди, знаменитості або впливові особи. Крім того, є ще один спосіб отримати синю галочку – це заплатити. Але тут є підступ. Ви не отримаєте синю галочку, просто заплативши. Ви також повинні надати деякі документи, які підтверджують вашу особу.

Переваги

Отримання стікера Instagram verified має багато переваг, деякі з яких наведено нижче:

 • Галочка в Instagram полегшує привернення уваги до ексклюзивності вашого бренду.
 • Це простий підхід до покращення росту вашого Instagram, збільшення кількості підписників і підвищення популярності бренду.
 • Перевірка підвищує професіоналізм онлайн-профілю компанії чи впливового агента, тим самим створюючи додаткові можливості для співпраці та бізнес-перспективи.
 • Instagram може пропонувати першочергове обслуговування клієнтів деяким перевіреним користувачам, що дозволяє швидше вирішувати проблеми, пов’язані з обліковим записом.
 • Блакитна галочка допомагає запобігти використанню вашим обліковим записом інших осіб для шахрайства, не даючи людям видавати себе за вас і захищаючи вашу конфіденційність.

Як бачите, додавання цієї простої блакитної галочки до вашого профілю в Instagram може значно вплинути на ваші зусилля з підвищення впізнаваності бренду та розширення ваших підписок на платформі соціальних мереж. Тепер, коли ми побачили перевагу, давайте подивимося

Прийнятність

#1. Справжня

Щоб мати право на перевірку, ваш обліковий запис Instagram має бути пов’язаний із реальною особою, відомою особою або визнаною компанією чи організацією. Якщо ви хтось, хто прикидається кимось іншим, то у мене для вас погані новини. Ви не зможете отримати синю галочку.

#2. Оригінал

Instagram дозволяє користувачам мати лише один підтверджений обліковий запис одночасно. Тому ви повинні вибрати основний обліковий запис, щоб пройти процес підтвердження, якщо у вас є кілька фірмових облікових записів. Або ви можете видалити облікові записи Instagram, які є зайвими.

#3. Загальнодоступний профіль

Ви не можете мати приватний профіль в Instagram, оскільки значок Instagram призначений лише для публічних діячів і знаменитостей.

#4. Повний

Вимога стверджує, що він повинен мати зображення профілю, біографію та принаймні одну публікацію в Instagram у стрічці. Коли ви запитуєте верифікацію, обліковий запис потрібно використовувати негайно.

#5. Примітний

Щоб мати право на перевірку, ваш обліковий запис Instagram має бути пов’язаний із відомим брендом чи особою, мати багато пошукових запитів або часто з’являтися в новинах.

Окрім наведених вище вимог, вам також потрібно погодитися з вимогами Instagram Умови використання і Правила спільноти платформи. Це свідчить про те, що якщо вас раніше забанили за порушення цих правил, малоймовірно, що ваш підтверджений профіль буде схвалено.

  9 найпопулярніших генераторів макетів Instagram для покращення вашої присутності в Instagram

Як отримати верифікацію в Instagram?

Перша і найважливіша вимога полягає в тому, що ви повинні витрачати 8 доларів на місяць, щоб отримати підтверджений обліковий запис.

 • Увійдіть у свій акаунт
 • Увійшовши у свій профіль Instagram, торкніться кнопки «Меню», розташованої у верхньому правому куті, потім торкніться значка «Налаштування» та торкніться «Центр облікових записів».

 • Торкніться «Meta Verified», розташованого внизу
 • Оплатіть суму та заповніть заявку
 • Заповнивши заявку, натисніть «Надіслати».

І вітаємо, ви зробили це; процес перевірки йде!

Помилок, яких слід уникати в Instagram

 • Не використовуйте сторонні сервіси для збільшення підписників. Якщо ви хочете отримати більше потенційних клієнтів і продажів для свого бізнесу, вам слід використовувати відомі маркетингові інструменти.
 • Не додавайте в свою біографію посилання на інші канали соціальних мереж.
 • Не давайте неправдиву інформацію.
 • Не порушуйте правила та політику Instagram.
 • Хоча автентичність і наявність оригінального, значущого вмісту мають значення, ви також можете використовувати інструменти аналітики Instagram для моніторингу успіху своїх кампаній.

  Як підвищити шанси перевірки?

  Instagram чітко пояснює, що навіть якщо ваш обліковий запис відповідає вимогам верифікації, немає гарантії, що ви отримаєте синю галочку. Варто застосувати наведену нижче пораду на практиці, щоб отримати найкращий шанс бути прийнятим:

  #1. Заповніть свою біографію

  Повний профіль — одна з перших речей, які Instagram враховує, коли вирішує, підтверджувати чи ні ваш обліковий запис. Переконайтеся, що ви заповнили біографію, що містить усі необхідні дані.

  Скористайтеся генератором біографій Instagram або зверніться за допомогою до штучного інтелекту, щоб створити ідеальну біографію для виразного експертного профілю. Або якщо ви не надто вправні у словах, можна використовувати багато хороших професійних біогенераторів.

  #2. Стати новинним

  Щоб відповідати фундаментальним вимогам Instagram щодо верифікації, ваш обліковий запис має бути цікавим. Потрапити в новини – один із способів зробити це. Щоб отримати ваше ім’я в засобах масової інформації, ви можете розіслати прес-релізи та медіа-набір.

  Для ще більшого охоплення ви можете зв’язатися з регіональними ЗМІ та іншими важливими виданнями.

  #3. Поліпште свою присутність в Інтернеті

  Працюйте над покращенням своєї веб-присутності, щоб зробити її більш доступною для пошуку. Це зменшує ваші шанси на перевірку вашого облікового запису, якщо ваше ім’я з’являється лише в Instagram.

  Використовуючи такий сервіс, як Thrive Themes, для оптимізації свого веб-сайту та інших облікових записів у соціальних мережах, ви можете підвищити свою видимість в Інтернеті та стати більш помітними під час пошуку в Інтернеті. Крім того, ви можете брати участь як гість у фільмах і подкастах, а також писати статті як гість для інших авторитетних веб-сайтів.

    Чому Instagram видалив мій обліковий запис?

  Було б гарною ідеєю зв’язатися з усіма професіоналами, з якими ви працювали в минулому, на LinkedIn, оскільки це дуже важлива професійна мережа. Коли ви це зробите, ви зможете зв’язатися з цими людьми та персоналізувати свою інформаційну кампанію, використовуючи будь-який із цих шаблонів повідомлень LinkedIn, а також скориставшись перевагами розширення мережі з групами LinkedIn.

  #4. Збільште кількість підписників в Instagram

  На думку багатьох професіоналів із маркетингу в соціальних мережах, щоб отримати обліковий запис, підтверджений Instagram, потрібна певна кількість підписників. Однак Instagram не підтвердив і не уточнив це.

  Незважаючи на те, що перевірка в Instagram не обов’язкова, наявність більшої кількості підписників дає вам більш впізнаваний профіль. Якщо ви хочете отримати блакитний чек в Instagram, ви повинні продовжувати збільшувати охоплення та кількість підписників.

  #5. Публікуйте регулярно

  Вимоги вказують, що вам потрібно взяти до уваги лише одну публікацію для перевірки синім чеком, але теоретично вам слід відкласти подачу заявки, доки у вас не буде більш усталений профіль Instagram.

  Вам потрібен активний обліковий запис із значною кількістю підписників, якщо ви хочете бути відомими в Інтернеті. Це важливий показник ваших заслуг, і це значно збільшить ваші шанси бути прийнятим.

  Використовуйте різноманітні каруселі, зображення, відео, ролики та історії в Instagram, щоб змінювати типи публікацій, які ви публікуєте. Ви можете збільшити охоплення своїх публікацій, додавши популярні хештеги.

  #6. Збільшення залучення

  Участь разом зі своїми підписниками також покращить ваші шанси отримати блакитний значок Instagram. Більшість платформ соціальних медіа вважають рівень взаємодії сильним показником реальності.

  Щоб інші користувачі могли переглядати публікації споживачів, які користуються вашими товарами чи послугами, Instagram радить заохочувати своїх клієнтів позначати ваш бренд на своїх фотографіях. Використовуйте найновіші функції історії Instagram, такі як опитування та запитання й відповіді, щоб спонукати своїх підписників частіше взаємодіяти з вашим обліковим записом.

  Авторський вердикт

  Стати перевіреним користувачем Instagram має переваги. Скористайтеся порадами в цій статті, щоб підвищити свої шанси на схвалення, щоб ви могли почати користуватися численними перевагами, які надає синя галочка біля вашого імені в Instagram.

  Майте на увазі, що, зосередившись на створенні високоякісного захоплюючого контенту, який полюбить і оцінить ваша аудиторія, ви можете досягти фантастичних досягнень на платформі незалежно від того, отримаєте ви синій чек чи ні.

  Далі дізнайтеся, як вимкнути звук користувача в Instagram для чистішої та налаштованої стрічки.