Як отримати портретний режим на непідтримуваному iPhone

| | 0 Comments| 11:22 PM
Categories:

Проблема зі старішим iPhone, крім того факту, що Apple уповільнює роботу старого iPhone, полягає в тому, що ви не отримуєте всі нові функції, які додаються в наступних оновленнях iOS. У деяких випадках це є апаратним обмеженням. В інших випадках Apple є вузьким. iOS має акуратну, зосереджену на селфі функцію, яка називається портретним режимом. Функція була додана в iOS 10, але вона недоступна на старих iPhone або телефонах, які мають лише одну камеру. Хороша новина полягає в тому, що ви все ще можете отримати портретний режим на непідтримуваному iPhone за допомогою програми HeroShot. Це безкоштовна програма, яка досить добре справляється з відтворенням цієї функції.

  Ваш наступний SSD може бути повільнішим (завдяки QLC Flash)

Отримати портретний режим

HeroShot працює як з передньою, так і з задньою камерою, і для її використання потрібно використовувати iOS 11 або новішої версії. Це означає, що власники iPhone 5 не зможуть ним користуватися.

Відкрийте програму, і вона автоматично шукатиме обличчя, на якому можна зосередитися. Дозвольте йому знайти обличчя та торкніться кнопки зйомки внизу. Попередній перегляд покаже вам, яка частина у фокусі, а що розглядається як фон.

Портретний режим, який додає HeroShot, є свого роду штучним ефектом глибини різкості. Це досить переконливо, хоча це не справжня річ. Програма за замовчуванням зберігає лише фотографію з доданим ефектом глибини різкості. Якщо ви також хочете зберегти оригінальну фотографію, вам потрібно ввімкнути її в параметрах програми.

  Як запустити невідомий додаток, не змінюючи налаштування Gatekeeper

Щоб перейти до параметрів HeroShot, торкніться мініатюри останньої фотографії всередині програми. Коли він відкриє фотографію, ви побачите кнопку зубчастого колеса в нижньому центрі. Торкніться його й увімкніть параметр «Зберегти звичайне фото». Ви також можете вимкнути автоматичне налаштування, автоматичний рівень, тактильний зворотний зв’язок, і камера автоматично переходить у сплячий режим, якщо вона неактивна.

Обмеження

Хоча портретний режим, який додає HeroShot, досить хороший, ви не можете порівнювати його зі стандартною функцією iOS. Тим не менш, це не обман. Власна програма Google Camera має акуратний режим розмиття, який може додати глибину різкості будь-якому об’єкту, і він існує з Android 5. Цю функцію можна додати за допомогою програмного забезпечення, якщо для початку у вас є хороша камера. Наприклад, Google додає щось подібне до існуючої лінійки телефонів Pixel через ОС. Немає оновлень апаратного забезпечення, і функція знову ж таки досить непогана.

  Перекладіть медичний жаргон простою англійською мовою за допомогою розширення Chrome