Як отримати доступ до старого перемикача програм Windows XP у Windows 10

| | 0 Comments| 6:08 PM
Categories:

Windows 7 була дуже популярною версією Windows, і люди дуже неохоче оновлювалися до Windows 8 після неї. Windows 10 усунула багато недоліків Windows 8, і з моменту її випуску багато людей оновили Windows 7 до Windows 10. Коли ви подивитеся на це сьогодні, люди порівнюють швидкість впровадження Windows 10 з Windows 7, щоб побачити, наскільки популярна нова Windows. версія є. Тим не менш, Windows XP була версією Windows, яка була однаково, якщо не більш популярною, ніж Windows 7. До цього дня багато людей все ще користуються нею, і її зникнення, швидше за все, пов’язано з додатками, які більше не підтримують її, а не з людьми, які готові надати це вгору. Chrome вже припинив підтримку старовинної ОС. Windows XP була популярна не тільки тому, що вона була надзвичайно стабільною, добре побудованою та міцною, а й тому, що інтерфейс був приємним. Якщо ви ностальгуєте за Windows XP, вам може бути приємно дізнатися, що ви можете отримати доступ до старого інтерфейсу перемикача програм у Windows 10. Ось як.

  Як зупинити автоматичний запуск Spotify у Windows 10

Утримуючи ліву клавішу Alt, натисніть і відпустіть/натисніть праву клавішу Alt один раз. Не відпускаючи ліву клавішу Alt, натисніть клавішу Tab, і з’явиться старий перемикач програм. Використовуйте клавішу табуляції, натисніть і відпустіть, щоб переключатися між відкритими програмами.

Цей маленький трюк працює як на Windows 7, так і на Windows 10, тому ми готові покластися, що він працюватиме і в Windows 8. Використання цього методу для перемикання програм, швидше за все, зводиться до ваших уподобань до певного вигляду. За замовчуванням Alt+Tab працює чудово і забезпечує попередній перегляд ескізів програми, на яку ви перемикаєтеся, але, за загальним визнанням, вона може бути трохи переповненою, якщо у вас відкрито занадто багато програм. Можливо, ви віддасте перевагу цьому безглуздому перемикачу програм просто тому, що він швидший. Ми помітили, що не вдається створити піктограму програми для сучасних програм інтерфейсу користувача, що може означати, що старий перемикач програм все ще знаходиться в Windows 10 випадково, а не за призначенням.

  Виправте помилку: Steam повинен бути онлайн для оновлення [Windows]