Як отримати гендерно-нейтральний голос Siri на iPhone, iPad та Mac

Categories:

iOS 15.4 — це величезне оновлення з кількома помітними функціями, включаючи Face ID з маскою, можливість відновити заблокований Apple Watch за допомогою iPhone та чудовий спосіб додавати нотатки до записів брелока iCloud. Ще одна не менш вражаюча функція — це можливість отримати гендерно-нейтральний голос Siri на iPhone та iPad. Якщо ви ще не випробували цю довгоочікувану функцію, дозвольте мені допомогти вам налаштувати гендерно-нейтральний голос Siri на вашому пристрої iOS або iPadOS.

Як використовувати гендерно-нейтральний голос Siri на iPhone, iPad та Mac

Перш ніж ми обговоримо кроки, які необхідно виконати, щоб увімкнути гендерно-нейтральний голос Siri, давайте подивимося на поширеність голосових помічників жіночого звучання, на критику, з якою стикається Apple та інші, і чому гендерно-нейтральні голоси важливі.

Якщо ви бажаєте перейти безпосередньо до інструкцій, ви також можете скористатися наведеним нижче змістом.

  Як відкрити та використовувати перемикач програм на iPad

Гендерно-упереджений голос і довга критика

Apple зіткнулася з великою кількістю критики за використання жіночих голосів як стандартних для Siri. У той час як одні звинувачують Apple у гендерній упередженості, інші називають Apple жорсткою заявою про те, що компанія з Купертіно вважає, що жінки підпорядковані, ввічливі і готові допомагати іншим людям.

На тлі безперервної зброї Apple припинила називати голоси Siri в останніх версіях iOS. Технологічний гігант тепер представляє голоси Siri як пронумеровані, наприклад Голос 1, Голос 2, Голос 3, Голос 4 тощо, щоб пом’якшити критику. А останнє доповнення називається «Голос 5».

Що робить гендерно-нейтральний голос Siri таким важливим?

З точки зору функціональності, гендерно-нейтральний голос працює так само, як і будь-який інший голос Siri – за винятком того факту, що він тут, щоб змінити те, як люди дивляться на голосового помічника Apple.

З впровадженням гендерно-нейтрального голосу Apple спробувала розумно вирішити дві основні проблеми. Перш за все, гігант Купертіно хоче підкреслити, що він повністю підтримує ЛГБТК+ спільноту. В офіційній заяві, наданій Axios, компанія підтвердила, що новий голос був записаний членом ЛГБТК-спільноти, підкресливши, що він запропонує користувачам більше можливостей вибрати голос, який говорить за них.

  Як створити календарні події з пошти на iPhone та iPad

«Ми раді представити новий голос Siri для англомовних, надаючи користувачам більше можливостей вибирати голос, який розмовляє з ними. Мільйони людей в усьому світі щодня покладаються на Siri, щоб допомогти у виконанні завдань, тому ми працюємо над тим, щоб досвід відчував себе максимально персоналізованим».

По-друге, Apple більше не хоче, щоб люди думали, що Siri є репрезентацією жінки, яка роками була яблуком суперечок. Нумеруючи голоси замість того, щоб називати та додавати гендерно-нейтральний голос на додаток до чоловічого та жіночого, технологічний гігант стає на шлях виправлення. Краще пізно, ніж ніколи!

Налаштуйте та використовуйте гендерно-нейтральний голос Siri на iOS та iPadOS

Якщо ви хочете, щоб Siri використовував голос, який не є ні жіночим, ні чоловічим, чи просто хочете зробити віртуальний звук нейтральним, цей абсолютно новий голос Siri для вас.

1. Щоб розпочати, відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone або iPad під керуванням iOS 15.4/iPadOS 15.4 або новішої версії. Після цього прокрутіть вниз і виберіть Siri & Search.

2. Тепер торкніться Siri Voice, а потім переконайтеся, що в якості голосу вибрано американський.

  Як встановити Unreal Engine 4 на Ubuntu

4. Нарешті виберіть Голос 5.

Пам’ятайте, що для завантаження високоякісних зразків аудіо вашому пристрою може знадобитися кілька хвилин.

Примітка:

  • Якщо ви зараз використовуєте мобільні дані на своєму пристрої, у вас може з’явитися спливаюче вікно з написом «Використовувати мобільні дані? Для цього голосу потрібно завантажити 50 МБ. Рекомендується підключитися до Wi-Fi».
  • Якщо ви хочете використовувати мобільні дані для завантаження нового голосу Siri, торкніться «Використовувати мобільні дані» у спливаючому вікні.

Налаштуйте та використовуйте гендерно-нейтральний голос Siri на macOS Monterey

Щоб отримати новий голос Siri, переконайтеся, що на вашому Mac встановлено macOS 12.3 або новішої версії.

1. Запустіть програму System Preferences на своєму Mac.

2. Тепер виберіть «Siri».

3. Далі клацніть спадне меню біля опції Voice Variety та виберіть American. Після цього виберіть Voice 5, і все готово!

Використовуйте гендерно-нейтральний голос Siri на iOS, iPadOS та macOS

Таким чином, ви можете отримати новий голос Siri на своєму iDevice. Хоча Siri, можливо, ще не такий розумний та ефективний, як Google Assistant, віртуальний помічник Apple також не є сутулим. Віртуальний помічник отримав оновлений дизайн, більш природний звук, а також працює з багатьма сторонніми додатками, такими як Spotify. Отже, який голос Siri ви віддаєте перевагу використовувати і чому? Дайте нам знати в коментарях.