Як оновити ігри Nintendo Switch

Categories:

З часом більшість ігор Nintendo Switch отримують безкоштовні онлайн-оновлення, які виправляють помилки та додають нові функції. Іноді оновлення навіть додають в гру основні функції, наприклад нові рівні або персонажів. Ось як переконатися, що ваші ігри оновлені.

Спочатку перевірте, чи ввімкнено автоматичне оновлення

За замовчуванням Nintendo Switch автоматично перевіряє наявність оновлень програмного забезпечення, коли ви підключені до Інтернету. Якщо він знайде оновлення, система завантажить та встановить його. Оскільки цю функцію можна вимкнути, ось як переконатися, що автоматичне оновлення активне.

Спочатку запустіть налаштування системи, вибравши значок шестірні на головному екрані Nintendo Switch.

У списку в лівій частині екрана перейдіть до системи. Потім прокрутіть сторінку налаштувань вниз, поки не знайдете опцію «Автоматичне оновлення програмного забезпечення». Увімкніть його на «Увімкнено».

Можуть бути ситуації, коли ви захочете вимкнути автоматичне оновлення — наприклад, вам може знадобитися зберегти пропускну здатність завантаження, зберегти обмежене системне сховище чи уникнути завантаження випадково помилкового виправлення гри — але, загалом, це гарна ідея щоб більшість людей залишали цю функцію увімкненою.

  Як створити груповий чат Microsoft Teams

Якщо ви віддаєте перевагу залишати функцію автоматичного оновлення вимкненою (або якщо ви не хочете чекати, поки автоматичне оновлення зробить свою роботу), ви можете перевірити наявність оновлень вручну.

Перевірте наявність оновлення гри, запустивши його

Існує три способи вручну перевірити наявність оновлень ігор Nintendo Switch. Перший – це просто спроба запустити гру. Якщо під час запуску ви підключені до Інтернету і доступне оновлення, з’явиться повідомлення про оновлення.

Виберіть «Завантажити», і оновлення гри завантажиться та встановиться автоматично.

Після завершення завантаження гра запуститься. Якщо ви хочете перевірити інші ігри, ви можете повернутися на головний екран і спробувати запустити їх, але може бути швидшим скористатися другим методом оновлення.

Перевірте наявність оновлення гри вручну з меню

Другий спосіб вручну перевірити наявність оновлень — це меню «Параметри». На головному екрані наведіть курсор вибору на гру, яку потрібно оновити.

  Netflix не працює? Ось 7 способів вирішити проблеми Netflix

Натисніть кнопку + (плюс), і з’явиться екран параметрів програмного забезпечення. Перейдіть до розділу «Оновлення програмного забезпечення», а потім виберіть «Через Інтернет».

З’являється повідомлення «Перевірка оновлень». Якщо немає доступних оновлень, ви побачите екран із написом «Ви використовуєте останню версію цього програмного забезпечення».

Якщо є доступні оновлення, система почне завантажувати програмне забезпечення.

Повернутися на головний екран. Там ви можете перевірити хід завантаження оновлення, дивлячись на рядок стану внизу значка гри.

Коли оновлення буде завершено, ви можете почати грати.

Оновлення ігор з іншого комутатора (без Інтернету)

У системному програмному забезпеченні версія 4.0.0, Nintendo представила третій метод ручного оновлення ігор під назвою «Зібрати версію з локальними користувачами». Цей метод гарантує, що двоє або більше людей, які грають у гру через локальні комунікації, запускають ту саму версію гри.

Для цього почніть на головному екрані та виділіть програмне забезпечення, яке потрібно оновити. Натисніть кнопку + (плюс), і з’явиться екран параметрів. Перейдіть до «Оновлення програмного забезпечення» та виберіть «Збіг версії з локальними користувачами».

  Як перевірити силу сигналу Wi-Fi

Ви побачите екран, який показує мультфільм про трьох людей, які грають у Switch. Виберіть «Далі».

На наступному екрані хтось із групи має вибрати «Створити групу». Потім інші користувачі перемикання в групі повинні перейти на той самий екран у параметрах і вибрати «Приєднатися до групи».

Коли всі приєднаються до групи, творець групи повинен вибрати «Почати спілкування».

Якщо є оновлення, якого хтось не має, гра цієї особи буде оновлено відповідно до останньої версії, наявної в групі. Весело грати!