Як оновити мікропрограму на трекері активності або розумному годиннику

Дуже мало трекерів активності та розумних годинників можуть підключатися до Інтернету. Більшість, якщо не всі, покладаються на смартфон для підключення. Ці пристрої невеликі і мають кілька датчиків для живлення. Це залишає мало енергії для підключення Wi-Fi. Трекери активності та розумні годинники мають власне мікропрограмне забезпечення, і, як і будь-яке мікропрограмне забезпечення, вони час від часу оновлюються. Якщо ви хочете купити трекер активності або розумний годинник, який не може під’єднатися безпосередньо до Інтернету, вам може бути цікаво, як оновити мікропрограму на трекері активності чи розумному годиннику. Процес досить простий.

Супутні програми

Усі фітнес-трекери та розумні годинники мають супутні програми. Ці супутні програми діють як інформаційні панелі та клієнти для зберігання та синхронізації даних. Нижче наведено короткий список супутніх програм для популярних трекерів активності та розумних годинників.

  Як використовувати нове вікно пошуку Microsoft Outlook

Garmin Watch/Tracker: Garmin Connect для iOS, Androidі Windows 10 для ПК та мобільних пристроїв

Fitbit Trackers: Fitbit для iOS, Androidі Windows 10 для ПК та мобільних пристроїв

Nokia Watch: Nokia Health Mate для iOS і Android.

Moov зараз: Moov для iOS і Android.

Samsung Gear: Samsung Gear для iOS і Android.

TomTom Watch/Tracker: TomTom Sports for iOS і Android.

Xiaomi: Mi Fit for iOS і Android.

Apple Watch: Додаток для годинника від Apple

Якщо супутнього додатка вашого трекера тут немає, ви можете знайти його в магазині додатків на своєму телефоні. Крім того, відвідайте веб-сайт свого трекера, і ви зможете знайти посилання на офіційний додаток. Пам’ятайте, що ці програми завжди безкоштовні і ніколи не здійснюються покупки в додатку. Для Android не існує супутнього додатка Apple Watch. Виробник може мати кілька різних типів трекерів і розумних годинників, але всі вони підключаються та синхронізуються за допомогою однієї програми.

  Вкладки категорій для Google Keep дозволяють фільтрувати нотатки за кольором [Chrome]

Оновити прошивку

Перш ніж оновлювати мікропрограму на трекері активності або розумному годиннику, вам потрібно перевірити, чи є оновлення. Це робиться через додаток-супутник для вашого трекера. На ньому має бути екран налаштувань, який надає інформацію про ваш пристрій. Торкніться прошивки, щоб перевірити, чи є оновлення. Крім того, деякі трекери забезпечують оновлення мікропрограми через оновлення програми. Перевірте, чи є оновлення для вашої супутньої програми. Журнал змін нового оновлення покаже вам, чи є оновлення мікропрограми для пристрою.

Щоб оновити мікропрограму, переконайтеся, що ви використовуєте останню версію супутньої програми. Переконайтеся, що ваш трекер/годинник заряджений щонайменше на 50%, як і ваш телефон або ноутбук. Ви не хочете, щоб будь-який пристрій вимикався під час оновлення. Супутній додаток завантажить оновлення. Все, що вам потрібно зробити, це підключити трекер до телефону або ПК. Він автоматично натисне оновлення.

  Найкращі розширення Chrome для покращення Gmail

Оновлення мікропрограми для трекера активності або розумного годинника не займе більше кількох хвилин.