Як налаштувати 2FA на основі програми в Twitter (покроково)

Categories:

Служба підписки Twitter Blue наразі єдина, яка підтримує двофакторну аутентифікацію на основі SMS.

Коли ви додаєте двофакторну автентифікацію до свого облікового запису Twitter, вам потрібно буде не просто ввести пароль, але й код або ключ безпеки. Роблячи цей додатковий крок, ви гарантуєте, що матимете доступ лише до свого облікового запису.

Очікується, що зміни набудуть чинності 20 березня 2023 року. Якщо вони припинять використовувати SMS 2FA, користувачі, які не платять, повинні використовувати інший метод двофакторної автентифікації. Ви можете використовувати 2FA безкоштовно лише за допомогою програми автентифікації або апаратного ключа.

Отже, ця стаття покаже вам, як інтегрувати двофакторну автентифікацію Twitter (2FA) зі сторонньою програмою.

Про Twitter 2FA

Двофакторна автентифікація (2FA) гарантує, що лише законні власники вашого облікового запису матимуть до нього доступ.

Twitter 2FA вимагає від вас ввести дві частини інформації для входу:

 • Ваш пароль
 • Код надіслано на ваш мобільний пристрій

Таким чином зловмисники матимуть менше шансів отримати доступ до вашого облікового запису.

Крім того, Twitter видалив текстову двофакторну автентифікацію (2FA) зі своєї платформи для користувачів, які не користуються Twitter blue, щоб покращити безпеку платформи та захистити користувачів.

Читайте також: Як відрізнити Twitter Blue від Verified Users

Чим 2FA на основі програми відрізняється від 2FA на основі тексту?

Незважаючи на те, що двофакторна автентифікація допомагає захистити ваш обліковий запис, під час генерації кодів входу все ж слід враховувати деякі речі.

#1. Додаток для Authenticator (більш безпечний)

Створення двофакторного коду входу за допомогою програми автентифікації безпечніше, ніж надсилання текстового повідомлення. Хакер може отримати лише фізичний доступ до вашого телефону та згенерувати код із ваших знань. Ви повинні захистити програму автентифікації свого телефону надійним паролем.

#2. Повідомлення, надіслані через SMS (менш безпечні)

Текстові повідомлення менш безпечні, ніж такі програми, як Authenticator, коли отримують коди входу. Текстові повідомлення не можуть бути такими ж безпечними, як фізичні пристрої, оскільки хакерам легше отримати до них доступ. Якщо ви бажаєте отримати доступ до своїх текстових повідомлень, ви можете перенаправити їх або зламати свого телефонного провайдера. Програми автентифікації генерують коди, які тимчасово зберігаються на вашому телефоні, термін дії яких закінчується через короткий проміжок часу.

  Ось як назавжди закрити свій обліковий запис Twitter

Примітка. Краще мати двофакторний обмін повідомленнями, ніж ні, але це менш безпечно, ніж текстові повідомлення.

Чому варто вибрати 2FA на основі програми в Twitter?

Існує два компоненти, які становлять комплексну стратегію безпеки в епоху після введення пароля. Це:

 • Двофакторна система автентифікації — чудовий спосіб вийти за межі паролів
 • Двофакторна автентифікація є важливим інструментом безпеки, але її можна зробити ще ефективнішою, поєднавши її з іншими заходами безпеки.

Як налаштувати 2FA на основі програми в Twitter?

Використовувати двофакторну автентифікацію в Twitter легко. Ви можете зробити це на Mac, Windows, Android або iOS. Ось покрокова інструкція для користувачів Windows:

 • Якщо ви ввійшли, натисніть «Ще» на лівій бічній панелі. Там ви знайдете значок «Профіль».
 • Натисніть «Ще», і з’явиться спливаюче меню. Виберіть «Налаштування та конфіденційність» у меню «Налаштування та підтримка». Те саме для Android та iOS.
 • Коли ви натиснете «Безпека та доступ до облікового запису», з’являться додаткові параметри. Натисніть «Безпека» в розгорнутому меню.
 • Перейдіть до Twitter Security і натисніть «Двофакторна автентифікація».
 • Виберіть «Програма автентифікації» з параметрів перевірки 2FA.
 • Якщо вибрати «Програма автентифікації», Twitter запитає у вас пароль. Після введення пароля натисніть «Підтвердити».
 • Щоразу, коли ви вперше вмикаєте двофакторну автентифікацію в Twitter, він запитує вашу електронну адресу.
 • Після введення електронної адреси ви отримаєте 6-значний код на свою електронну пошту. Цей шестизначний код запускає процес двофакторної автентифікації.

У цьому прикладі використовується Google Authenticator. Завжди тримайте резервні коди під рукою, оскільки Google Authenticator не підтримує онлайн-резервне копіювання. Ви можете завантажити коди на свій телефон або надіслати собі електронний лист за допомогою функції Twitter «Отримати резервний код».

 • Далі натисніть «Почати» для двофакторної автентифікації Twitter.
 • Після цього Twitter надає вам QR-код для сканування за допомогою Google Authenticator або іншої програми 2FA.
 • Далі зв’яжіть свій обліковий запис Twitter із Google Authenticator на телефоні.
  Як шукати та додавати GIF-файли в мобільному додатку Twitter

Програми 2FA для пристроїв Android та iOS

#1. 2FA Authenticator (2FAS)

Загалом, 2FAS — відмінний додаток для двофакторної аутентифікації. Він працює так само, як і інші програми. Ви можете відсканувати QR-код або ввести інформацію про маркер вручну.

Коли це буде зроблено, ви можете отримати маркер, коли забажаєте. Ця програма має простий, зрозумілий інтерфейс користувача, і немає ніяких клопотів.

Система 2FA відмінно виконує свою функцію. Він підтримує протоколи TOTP і HOTP більшості веб-сайтів, які вимагають двофакторної автентифікації. Плагін є кросплатформним, доступний для iOS, Android і веб-браузерів, безкоштовний і без реклами. Загалом цей аутентифікатор є дуже хорошим вибором.

2FAs дозволяє вибрати безкоштовну опцію, яка є простою, функціональною та зручною для обслуговування.

Завантажити: Android | iOS

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

#2. Google Authenticator

Google надає програму Google Authenticator. Ця програма пропонує 2FA для вашого облікового запису Google і кількох облікових записів iOS і Android і не потребує підключення до Інтернету для генерації токенів.

Крім того, Google Authenticator є дуже зручною програмою, і майже кожен веб-сайт, який приймає програми на основі TOTP, також підтримуватиме її.

Ви не помилитеся з Google Authenticator. Google каже, що не передає дані третім сторонам і завжди використовує безпечне з’єднання. Загалом він простий у використанні, надійний і підтримує все.

Однак він має лише деякі функції, які мають інші програми 2FA. Якщо вам потрібна проста програма 2FA, використовуйте Google Authenticator. Якщо вам потрібна додаткова функціональність, ви також можете її отримати.

Автентифікатор Google сумісний із різними платформами та працює безперебійно.

Завантажити: Android | iOS

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

#3. Microsoft Authenticator

Microsoft Authenticator забезпечує надійну та надійну автентифікацію в магазинах програм Apple і Android.

Це проста програма, яка генерує унікальний код для кожної служби, яка приймає TOTP без підключення до Інтернету. Однак під поверхнею відбувається ще більше.

Ви можете використовувати програму для входу в програми Microsoft без пароля, включаючи OneDrive та Office 365. Програма дозволяє користувачам підтверджувати свою особу за допомогою відбитка пальця, обличчя або будь-якої іншої форми ідентифікації. Microsoft Authenticator також пропонує хмарне резервне копіювання через сервери Microsoft на Android і iCloud Apple на iOS.

Підтримка облікових записів Microsoft означає, що вам не потрібно вводити коди для схвалення входу.

  Як надсилати зникаючі твіти за допомогою Fleets у Twitter

Завантажити: Android | iOS

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

#4. Twilio Authy Authenticator

Програма Twilio Authy є однією з найпопулярніших програм двофакторної автентифікації. По-перше, він кросплатформний і має рідні програми для Android, iOS, Linux, macOS і Windows.

Крім того, це єдиний надійний варіант на всіх цих платформах. Він також підтримує низку протоколів і веб-сайтів і має легке резервне копіювання.

За допомогою Authy ви можете захистити свої облікові записи та все інше, тому ним легко користуватися. Ви приносите свої жетони так само, як і з будь-якою іншою програмою. Шифрування також відбувається в резервних копіях.

Алгоритми, які використовує Authy, ті ж самі, які використовує NSA для захисту своїх речей. Це справжня підтримка.

Twilio Authy — це потужна утиліта, яка має багато функцій і підтримує крос-платформні технології.

Завантажити: Android | iOS

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

#5. Яблуко

Функція двофакторної автентифікації в Apple ID гарантує, що лише ви можете отримати доступ до свого облікового запису, навіть якщо хтось інший знає пароль.

Якщо ви вперше входите за допомогою свого Apple ID, вам знадобляться пароль і шестизначний код підтвердження, який ви бачите на своїх довірених пристроях. Використання двофакторної автентифікації є більш безпечним, оскільки для доступу до Apple ID недостатньо просто знати свій пароль.

Як правило, Apple ID захищені двофакторною автентифікацією. Ваш пристрій може підтримувати двофакторну автентифікацію за допомогою пароля та Face ID або Touch ID або пароля для входу на Mac.

Для деяких служб і функцій Apple, як-от Apple Pay і Sign in with Apple, потрібна двофакторна автентифікація.

Заключні слова

Двофакторна аутентифікація підвищить безпеку ваших облікових записів. Навіть якщо ввімкнено двофакторну автентифікацію, вам слід часто змінювати паролі. Крім того, ви можете використовувати менеджер паролів для автоматичної обробки.

Далі перегляньте розширений пошук у Twitter.