techukraine.net techukraine.net Як налаштувати та відтворювати вміст Spotify під час запусків Strava

Як налаштувати та відтворювати вміст Spotify під час запусків Strava

Categories:

Якщо ви раніше відтворювали вміст Spotify на своїх моделях Strava, ви пам’ятаєте, що процес не був таким гладким, як мав би бути. Вам довелося почати записувати свій біг, перейти до Spotify, щоб почати відтворення одного зі своїх списків відтворення, і повернутися до Strava. І кожного разу, коли ви хочете пропустити пісню або змінити список відтворення, вам доведеться перемикатися між цими двома програмами.

Однак ті часи вже минули, оскільки ви можете відтворювати свій найкращий список відтворення, не виходячи зі Strava. І найприємніше те, що вам не потрібно платити за преміум-підписку.

Як підключити Spotify до облікового запису Strava

Перш за все, вам потрібно завантажити обидві програми на телефон і налаштувати їх. Після створення облікового запису їх підключення займе всього кілька хвилин.

  Оновіть WinRAR зараз, щоб захистити свій ПК від атак

Запустіть Strava та виберіть кнопку «Запис». Потім торкніться значка музичної ноти. Ви перейдете на сторінку авторизації Spotify. Там натисніть кнопку «Відкрити Spotify», щоб підключити свій обліковий запис Spotify до Strava.

Після підключення послуги музична нота має перетворитися на піктограму Spotify, і ви побачите накладення музичного плеєра Spotify у нижній частині екрана.

Як використовувати Spotify під час забігів Strava

Strava добре попрацювала над інтеграцією служб Spotify, і ви можете контролювати, що слухаєте, не виходячи з програми. Коли ви почнете бігати, торкніться піктограми Spotify, щоб відтворити улюблену музику чи подкаст.

Ви можете використовувати музичний плеєр Spotify, щоб пропустити й призупинити композицію, перейти до іншого альбому або поставити лайк для пісні, щоб Spotify додав її до вашого списку відтворення «Подобалися пісні».

Spotify також покаже вам, що ви нещодавно грали, виконавців, які вам подобаються, або запропонує новий вміст. Отже, якщо ви знайдете щось нове, що вам подобається, ви можете додати це до свого списку відтворення.

  Як приручити кота в майнкрафт

Як і слід було очікувати, ступінь контролю над тим, що ви слухаєте, залежить від того, чи є ви безкоштовним чи платним учасником Spotify. У безкоштовному обліковому записі ви не можете вибрати, які конкретні пісні відтворювати, або відтворювати альбоми в потрібному порядку. Крім того, ви можете натрапити на рекламу, яку не можна пропустити. Отже, якщо ви не хочете, щоб реклама переривала ваш запуск Strava, можливо, варто вибрати новий план підписки Spotify.

Окрім цього, вам потрібне робоче підключення до Інтернету, оскільки Strava не підтримує можливість Spotify відтворювати музику в режимі офлайн. Якщо у вас обмежений тарифний план, може бути важко контролювати використання даних мобільного телефону. Крім того, ви можете використовувати портативну мобільну точку доступу Wi-Fi.

Навіть якщо ви завершили пробіжку й закрили Strava, Spotify продовжить відтворення. Якщо ви хочете продовжувати слухати свої списки відтворення або вибрати новий трек, ви можете використовувати програму Spotify як зазвичай.

  Як експортувати бібліотеку Google Photos

Як від’єднати Spotify від облікового запису Strava

Якщо з будь-якої причини ви не хочете використовувати Spotify під час тренування Strava, ви можете легко відключити його. На момент написання статті ви не можете зробити це через програми Strava або Spotify. Натомість вам потрібно отримати доступ до свого Сторінка облікового запису Spotify. Там перейдіть до розділу «Керування програмами».

Ви побачите всі програми, які мають доступ до вашого облікового запису Spotify. Натисніть Видалити доступ біля Strava.

Почніть працювати зі Strava та Spotify

Незалежно від вашої активності Strava, тепер ви можете зробити її ще приємнішою за допомогою своїх списків відтворення Spotify. Поки у вас є щедрий тарифний план, ніщо не завадить вам отримати правильний саундтрек для своїх тренувань.

Тепер, коли ви прочитали цей посібник, вам стане набагато простіше оптимізувати відтворення музики для довгих і коротких пробіжок.