Як налаштувати бізнес-акаунт Pinterest і оптимізувати його для успіху

Ми всі любимо Pinterest за наші особисті проекти та надихаючі завдання. І це ідеальне місце для вашого бізнесу, щоб знайти опору для збільшення конверсій, продажів, впізнаваності бренду тощо!

Але ми часто не звертаємо уваги на те, що Pinterest може принести вашому бізнесу. 46% пінерів використовуйте Pinterest, щоб відкрити для себе новий бренд – це означає, що це ідеальне місце для пошуку наступної покупки для людей.

Однак для бізнесу вам знадобиться бізнес-акаунт Pinterest. Залучайте нову аудиторію, знаходьте нових клієнтів, дивіться, які стратегії працюють на інформаційній панелі Analytics, і дізнавайтеся, що в трендах Business Hub.

Завдяки унікальним інструментам і ресурсам бізнес-акаунт Pinterest може допомогти вам залишатися попереду. У цій статті ми розповімо вам про функції та переваги бізнес-облікового запису Pinterest, кроки для налаштування та оптимізації бізнес-облікового запису та деякі корисні інструменти планувальника для вашої гри планування соціальних мереж.

Бізнес-акаунт Pinterest: особливості

Бізнес-акаунт Pinterest не схожий на звичайний особистий обліковий запис. Ми обговоримо ексклюзивні функції, які ви отримуєте за допомогою бізнес-облікового запису Pinterest:

Бізнес-центр Pinterest

Насолоджуйтеся доступом до ексклюзивних інструментів, порад і статистики, щоб дізнатися більше про свою аудиторію, ефективність і майбутні тенденції. Ви також отримуєте ресурс для малого бізнесу, щоб приєднуватися до спільнот і разом вигравати битви.

Оголошення Pinterest

Знайдіть різні формати оголошень Pinterest, які відповідають окремим бізнес-цілям. Налаштуйте націлювання на аудиторію, щоб охопити правильну аудиторію. Ви можете створювати їх на мобільному пристрої, співпрацювати зі схваленими партнерами для кращих результатів і отримати огляд Менеджера оголошень.

Аналітика Pinterest

Отримуйте статистику облікового запису, яка дає змогу масштабувати дописи та рекламу, бачити, як люди взаємодіють із вашими дописами, і спостерігати за зацікавленістю для всіх пінів, які ви опублікували. Ви також можете переглянути найпопулярніші шпильки, щоб впевнено будувати свою медіа-стратегію.

Pinterest Створити

За допомогою бізнес-акаунтів ви можете створювати розширені позначки, які відповідають конкретним бізнес-результатам, таким як конверсії, офлайн-продажі та поінформованість. Зараз відомі три формати – стаття, рецепт і продукт. Використовуючи маркери продукту, ви можете легко показати ціни.

Бізнес-акаунт Pinterest: переваги

Бізнес-акаунти Pinterest безкоштовні, але вони мають набір потужних функцій, які можуть мати велике значення. Ви отримаєте доступ до Analytics, який допоможе вам візуалізувати та відстежувати свою ефективність і напрямок, у якому рухається ваш бізнес.

Більше бізнесу для вашого бізнесу

Pinterest — це єдина платформа соціальних медіа, де користувачі приходять, щоб знайти натхнення, нові бренди та продукти. Отже, перебування на цій платформі, яка є власною системою візуального пошуку, може бути справді корисним для вашого бізнесу, незалежно від того, на якому етапі ви перебуваєте.

Розуміння своїх користувачів

Pinterest чудово розуміє вподобання клієнтів. Незалежно від того, чи то через їхні річні звіти Pinterest, чи через курацію каналів, це пропонує компаніям і брендам унікальну можливість позиціонувати себе привабливо.

Крім того, центр статистики Pinterest може надати вам пряме та практичне уявлення про вашу аудиторію. Ви можете помітити, які стратегії працюють, яку демографію ви залучаєте, а що, здається, промахнулося! Ви також можете побачити, хто загальна аудиторія, що в тренді та як виглядають прогнози на найближче майбутнє.

Кращий трафік веб-сайту

Хочете отримати трафік на свій веб-сайт органічно? Спробуйте Pinterest збільшити кількість посилань на ваш веб-сайт. Він працює значно краще, ніж будь-яка інша платформа соціальних мереж.

Якщо у вас є бізнес-акаунт Pinterest, ви можете публікувати розширені шпильки. Що особливого в багатих шпильках? Вони автоматично синхронізують інформацію з вашого сайту. Отже, усі метадані, пов’язані з розширеним піном, відображаються на самому піні. Вам потрібно їх налаштувати, і як тільки ви це зробите, ви будете спрямовувати клієнтів на свій веб-сайт із більшою кількістю даних.

Ви також можете використовувати маркери продуктів, щоб відобразити ціни та полегшити процес покупки.

Налаштуйте бізнес-акаунт Pinterest

Виконайте такі дії, якщо у вас немає профілю Pinterest або ви хочете створити новий бізнес-акаунт з нуля:

 • Відвідайте Бізнес-акаунт Pinterest
 • Введіть такі дані, як електронна адреса, дата народження та пароль
 • Натисніть Створити обліковий запис
 • Далі ви можете налаштувати зображення профілю, написати детальний опис і почати свою подорож

Якщо у вас уже є обліковий запис Pinterest, ви можете оновити його до професійного. Виконайте такі дії:

 • Перейдіть до свого особистого облікового запису Pinterest
 • Далі перейдіть до Налаштування > Керування обліковим записом
 • Прокрутіть униз до Зміни облікового запису > Перетворити на обліковий запис компанії
 • Вам покажуть, які переваги отримує бізнес-акаунт; натисніть «Оновити» внизу

 • Додайте назву бренду та посилання на веб-сайт і натисніть «Далі».
 • Виберіть фокусну категорію вашого бренду (жанр) і виберіть 3 цілі
 • Опишіть свій бізнес – блогер, підрядник, місцевий магазин чи онлайн-ринок
 • А потім ви почнете ділитися ідеями чи демонструвати свій бренд
 • У вас є бізнес-акаунт Pinterest, який швидко запрацює

Оптимізуйте бізнес-акаунт Pinterest

Наявність профілю, який сприяє зміцненню довіри та збільшує шанси на виявлення, має вирішальне значення для успіху вашого бізнесу. Яка користь від бізнес-облікового запису Pinterest, якщо він не приносить вашому бізнесу?

Отже, завершивши налаштування профілю, виконайте такі дії, щоб оптимізувати його для Pinterest SEO:

 • Щоб почати, додайте зображення профілю, бажано крупним планом, або логотип свого бренду
 • Далі настав час додати зображення обкладинки. Закінчилися ідеї? Продемонструйте слоган свого бізнесу
 • Далі йде ваш детальний опис, який слід оптимізувати за допомогою ключових слів Pinterest

 • Додайте ім’я користувача, за яким потрібно шукати
 • Поки ви це робите, також додайте свої займенники
 • Ви можете заявити права на свій веб-сайт і пов’язати його зі своїм блогом/веб-сайтом
 • Ви також можете додати адресу, контактні дані (електронну пошту та телефон) і місце розташування роздрібного магазину, хоча це і є необов’язковим

Як отримати максимум від свого облікового запису Pinterest

У той час як останній крок гарантує, що ви готові до роботи, цей крок полягає в тому, щоб показати себе. Яких передових практик і стратегій слід дотримуватися, щоб ваші шпильки були видимими? Перегляньте ці поради нижче:

 • Створення дощок є ще одним важливим кроком; вибирайте назви, які легко знайти та передають зміст ваших публікацій
 • Додайте описи дощок, які вказують на їх призначення та оптимізовані для SEO
 • Додайте заголовки шпильок, які можна буде легко знайти
 • Не пропустіть описи пінів або альтернативні тексти. Обидва повинні мати кілька ключових слів із пристойним обсягом
 • Вибираючи зображення, не варто недооцінювати хороше освітлення, об’єкти з високою роздільною здатністю та гарне обрамлення
 • Обирайте зображення зі співвідношенням сторін 2:3
 • Ви можете використовувати логотипи на зображеннях, але залишайте їх непомітними
 • Ви можете включити CTA, щоб заохотити свою аудиторію виконати певну дію
 • Що стосується відео, не очікуйте, що ваша аудиторія отримає все від відео. Крім того, мати закриті субтитри

Ви також можете переглянути найкращі практики Pinterest і переглянути специфікації це рекомендує для закріплення, щоб отримати найкращі результати.

#1. Буфер

Ви можете запланувати привабливі шпильки на Pinterest за допомогою Буфер – офіційний партнер Pinterest. Отримайте всю необхідну перевагу для вимірювання ефективності, плануйте публікації на місяці й миттєво вносьте зміни.

Buffer може допомогти вашому бізнесу залишатися попереду, забезпечуючи пряме планування пінів і відстеження продуктивності пінів. Також є вбудована Canva, щоб ви могли створювати всі маркетингові візуальні матеріали, необхідні для вашого бізнес-облікового запису Pinterest.

Насправді Buffer також постачається з розширенням для браузера, яке може допомогти вам закріпити публікації будь-де в Інтернеті. За допомогою Buffer ви також можете змінити призначення вмісту з інших каналів соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram і LinkedIn, і перетворити їх на шпильки.

#2. SocialPilot

SocialPilot, як інструмент планувальника Pinterest, може оптимізувати ваші спроби закріплення, плануючи на різних дошках, які ви можете. Ідеально підходить для віртуальних помічників Pinterest або менеджерів соціальних мереж, SocialPilot може допомогти вам візуалізувати вашу стратегію закріплення за допомогою потужних функцій.

Існує вбудований інструмент редагування, який допоможе вам редагувати зображення, які потрібно закріпити. Щоб зробити свій вміст персоналізованим і індивідуальним, ви також можете додавати посилання на веб-сайти, емодзі, альтернативний текст зображення, GIF-файли, спеціальні поля та унікальні водяні знаки. Крім того, будьте готові покращити створення шпильок за допомогою потужності ШІ.

Ви також можете створювати завидні дошки настрою з календарем вмісту, вести підрахунок своїх найпопулярніших шпильок і зберігати кластери своїх хештегів під рукою для вставки.

Крім того, SocialPilot збільшує ваші шанси на співпрацю. Ви можете залучати всю свою команду, делегувати завдання, отримувати схвалення та краще досягати своїх цілей у соціальних мережах.

#3. Попутний вітер

Якщо ви шукаєте інструмент планувальника Pinterest, який дозволить вам запланувати 7 днів закріплень менш ніж за 20 хвилин, Попутний вітер це один! Ви можете візуально планувати та планувати закріплення за допомогою Smart Scheduler. Під цим ми маємо на увазі залучення вашої аудиторії, коли вона найбільш активна.

Крім того, ви можете скористатися перевагами інтервального закріплення, щоб запланувати закріплення через задані та здорові проміжки часу. Ви також можете використовувати календар із перетягуванням, щоб змінювати, куди все йде. Оскільки це маркетинговий партнер Pinterest, ви знаєте, що його використання на 100% безпечне.

Фактично, ви можете використовувати його багатофункціональне розширення для браузера, щоб закріплювати публікації на кількох дошках, користувацькі списки та планувати для кількох дощок. Ви також можете використовувати рекомендації Tailwind, щоб активно контролювати продуктивність піна.

Ще одна чудова особливість Tailwind — це його блискучі спільноти! Станьте частиною спільнот, які обслуговують понад 20 000 ніш і охоплюють нові аудиторії. Насправді ви можете об’єднатися з новими впливовими людьми, зустрівшись з ними онлайн.

Не забудьте встановити Pin Inspector, щоб виявляти найефективніші дописи, щоб ви могли відтворити більше того, що працює. Або ще краще скористайтеся верхнім звітом про закріплення, щоб побачити, що працює, а що потребує налаштування.

#4. Hootsuite

Pinterest – це все для натхнення та для компаній, які хочуть максимально використати його, Hootsuite може допомогти. Зробіть свої дошки красивими та керуйте кількома обліковими записами на одній інформаційній панелі. Є більше!

Ви можете створювати приватні та публічні дошки безпосередньо з Hootsuite. Фактично, ви можете керувати Pinterest як команда. Керуйте кількома обліковими записами без шкоди для потужності єдиного безпечного та інтегрованого робочого процесу. Ви також можете оцінити свої бізнес-результати та зрозуміти, як пов’язати конверсії на веб-сайті та діяльність у Pinterest.

Його 30-денна безкоштовна пробна версія дає гарну підставу для того, щоб переконатися, чи працюють ці надзвичайно зручні інструменти планувальника для вашого конкретного бізнесу чи ні! Крім того, Hootsuite є підходящою платформою для легкого отримання звітів і рекламного вмісту.

Hootsuite має перевагу над іншими інструментами планувальника. Його партнер OwlyWriter із написання штучного інтелекту може допомогти вам подолати письменницький блок і створювати вміст, який прилипає. Крім того, скористайтеся широкими джерелами ресурсів: блогами, бібліотекою ресурсів, вебінарами та безкоштовними інструментами, щоб бути в курсі вашої гри Pinterest!

Бізнес-акаунт Pinterest – шлях уперед

Незалежно від того, чи є ви малим чи середнім підприємством, чи великим підприємством, яке прагне розвиватися далі, бізнес-акаунт Pinterest допоможе вам досягти успіху. Його візуально потужні та перш за все мобільні функції дають вашому бізнесу та бренду потрібний поштовх.

Щоденне розміщення публікацій має вирішальне значення. Якщо у вас немає часу налаштовувати піни через день, ви можете запланувати їх на кілька місяців за допомогою інструментів планувальника Pinterest, про які ми щойно згадали.

Ви можете відстежувати свою ефективність за допомогою єдиної інформаційної панелі, скористатися допомогою їхніх вбудованих інструментів створення зображень і контенту, щоб знайти натхнення та поділитися ним зі своєю аудиторією. З цими інструментами вам не потрібно буде наймати здоровенного менеджера соціальних мереж – ви отримаєте всю необхідну допомогу.

Крім того, бізнес-акаунт Pinterest дає вам цілісне уявлення про аналітику, рекламу та майбутні тенденції, щоб ви завжди були готові до того, що буде далі. Зробіть свій бізнес-акаунт Pinterest потужнішим за допомогою інструментів планувальника, які дозволять вам запускати місяці вмісту за лічені хвилини!

Ви також можете ознайомитися з найкращими інструментами планувальника Pinterest, щоб максимізувати свій потенціал закріплення.