Як надсилати аудіоповідомлення за допомогою Siri на iPhone

| | 0 Comments| 9:25 AM
Categories:

Siri досить добре працює з iMessage. Ви можете попросити Siri надіслати повідомлення, і Siri перепише його в текстове повідомлення. Але що, якщо Siri щось не так? Надсилання аудіо голосового повідомлення усуває будь-яку плутанину.

Починаючи з оновлення iOS 14, Siri може записувати ваш голос і надсилати його як голосове (аудіо) повідомлення. Хоча ви можете надсилати голосові повідомлення безпосередньо в програмі «Повідомлення», перевага Siri полягає в тому, що ви можете робити це, навіть не піднімаючи свій iPhone, якщо у вас є AirPods або інші навушники.

Як надіслати голосове повідомлення за допомогою Siri

Щоб почати, відкрийте Siri. Ви можете зробити це, сказавши «Hey Siri» на своєму iPhone або AirPods. Або ви можете натиснути й утримувати кнопку «Бічна» на своєму iPhone.

  Світовий годинник – це програма для візуального обліку часу з інструментом «День/Ніч». [Mac]

Потім просто скажіть «Надіслати голосове повідомлення (ім’я контакту)».

Siri покаже повідомлення «ОК, запис…», а на екрані ви побачите анімацію кулі Siri.

Дайте секунду-дві, а потім почніть говорити. У наших тестах ми виявили, що якщо ви говорите відразу, це обриває першу секунду або дві.

Коли ви закінчите з повідомленням, просто перестаньте говорити. Siri розпізнає це і автоматично зупинить запис.

Потім ви побачите картку Siri у верхній частині екрана з вашим звуковим повідомленням. Ви можете натиснути кнопку «Відтворити» тут, щоб попередньо переглянути голосове повідомлення, щоб переконатися, що ви ним задоволені. Натисніть кнопку «Надіслати», щоб надіслати повідомлення. Ви також можете просто сказати «Надіслати» Siri на своєму iPhone або AirPods.

  Як ділитися та сканувати QR-коди Spotify для треків і радіостанцій

Торкніться

Коли ваше повідомлення буде надіслано, Siri покаже іншу картку у верхній частині екрана з іменем контакту.

Тепер просто вийдіть із режиму перегляду Siri, провівши пальцем вгору від нижньої частини екрана вашого iPhone або натиснувши спеціальну кнопку «Додому», якщо вона є.

Як знайти надіслане голосове повідомлення

Аудіоповідомлення також буде доступне в програмі Повідомлення. Щоб знайти його, просто запустіть програму «Повідомлення» та відкрийте розмову. Ви побачите звукове повідомлення, виділене синім кольором. Ви можете натиснути кнопку «Відтворити» тут, щоб відтворити повідомлення. Якщо ви нічого не чуєте, торкніться кнопки «Гучність» біля голосового повідомлення, щоб увімкнути звук.

  Як визначити міжнародні розміри сторінок для друку

Коли ви маєте справу з голосовими повідомленнями, ви повинні знати, що за замовчуванням звукові повідомлення зникають через дві хвилини. Ось як зупинити видалення звукових повідомлень на iPhone.