Як надсилати аудіоповідомлення в Instagram

Categories:

Instagram працює над покращенням обміну повідомленнями у своєму додатку. Це може бути місцем для обміну фотографіями, але воно повільно також стає платформою для обміну повідомленнями для багатьох користувачів. Ми б збрехали, якби сказали, що обмін повідомленнями — це не те, чим всі займаються, і Instagram не є чимось іншим. Найновіша функція, яка буде додана до програми, дозволяє надсилати аудіоповідомлення в Instagram.

Аудіоповідомлення в Instagram

Переконайтеся, що на вашому телефоні встановлено останню версію програми Instagram. Ця функція доступна як для iOS, так і для Android і працює лише через прямі повідомлення.

Відкрийте програму Instagram і торкніться кнопки паперового літака вгорі. Це перенесе вас на екран прямих повідомлень. Почніть новий ланцюжок чату або торкніться наявного. У текстовому полі введення ви побачите значок мікрофона. Натисніть і утримуйте його, щоб записати звукове повідомлення. Коли ви відпустите його, повідомлення буде надіслано.

  Як надіслати повідомлення другу у Facebook з Instagram

Немає жодних очевидних обмежень щодо тривалості відеоповідомлення та того, чи закінчиться воно через певний період часу. Наразі ця функція реалізована з невеликою увагою до зручності. Якщо ви подивитеся на ту саму функцію в Whatsapp, ви побачите, що ви можете записувати голосові повідомлення в режимі «вільні руки», що значно полегшує використання.

Instagram вже деякий час працює над покращенням соціального аспекту свого додатка. Він регулярно копіює функції з Snapchat, щоб зробити свою основну функцію, тобто обмін фотографіями та відео, більш інтерактивними, але він вводить нові способи, за допомогою яких люди можуть швидко зв’язуватися один з одним.

  Як переглянути старі історії в Instagram

У жовтні він представив Nametags, які в основному є QR-кодами для наступних користувачів. Що дивно, так це те, що ця функція з’явилася після того, як був представлений відеочат. Instagram не тільки підтримує відеочат з червня цього року, але також підтримує групові відеочати. Звукові повідомлення, можливо, повинні були бути першими, але незалежно від послідовності вони будуть корисними.

Instagram належить Facebook, і компанія завжди прагне завоювати ринок додатків для обміну фотографіями та обміну повідомленнями. Враховуючи, що він володіє як Instagram, так і Whatsapp, і, очевидно, Facebook Messenger, можна з упевненістю сказати, що він має монополію, якої хоче. Facebook був у новинах через порушення довіри та неясність щодо даних користувачів і конфіденційності, тому, якщо люди врешті-решт залишать платформу, вони будуть шукати альтернативи. Це допомагає, якщо Facebook уже володіє популярними.

  Hyperlapse Записуйте уповільнене відео та поділіться на Facebook та Instagram