Як надсилати аудіоповідомлення в Instagram

Instagram працює над покращенням обміну повідомленнями у своєму додатку. Це може бути місцем для обміну фотографіями, але воно повільно також стає платформою для обміну повідомленнями для багатьох користувачів. Ми б збрехали, якби сказали, що обмін повідомленнями — це не те, чим всі займаються, і Instagram не є чимось іншим. Найновіша функція, яка буде додана до програми, дозволяє надсилати аудіоповідомлення в Instagram.

Аудіоповідомлення в Instagram

Переконайтеся, що на вашому телефоні встановлено останню версію програми Instagram. Ця функція доступна як для iOS, так і для Android і працює лише через прямі повідомлення.

Відкрийте програму Instagram і торкніться кнопки паперового літака вгорі. Це перенесе вас на екран прямих повідомлень. Почніть новий ланцюжок чату або торкніться наявного. У текстовому полі введення ви побачите значок мікрофона. Натисніть і утримуйте його, щоб записати звукове повідомлення. Коли ви відпустите його, повідомлення буде надіслано.

Немає жодних очевидних обмежень щодо тривалості відеоповідомлення та того, чи закінчиться воно через певний період часу. Наразі ця функція реалізована з невеликою увагою до зручності. Якщо ви подивитеся на ту саму функцію в Whatsapp, ви побачите, що ви можете записувати голосові повідомлення в режимі «вільні руки», що значно полегшує використання.

Instagram вже деякий час працює над покращенням соціального аспекту свого додатка. Він регулярно копіює функції з Snapchat, щоб зробити свою основну функцію, тобто обмін фотографіями та відео, більш інтерактивними, але він вводить нові способи, за допомогою яких люди можуть швидко зв’язуватися один з одним.

У жовтні він представив Nametags, які в основному є QR-кодами для наступних користувачів. Що дивно, так це те, що ця функція з’явилася після того, як був представлений відеочат. Instagram не тільки підтримує відеочат з червня цього року, але також підтримує групові відеочати. Звукові повідомлення, можливо, повинні були бути першими, але незалежно від послідовності вони будуть корисними.

Instagram належить Facebook, і компанія завжди прагне завоювати ринок додатків для обміну фотографіями та обміну повідомленнями. Враховуючи, що він володіє як Instagram, так і Whatsapp, і, очевидно, Facebook Messenger, можна з упевненістю сказати, що він має монополію, якої хоче. Facebook був у новинах через порушення довіри та неясність щодо даних користувачів і конфіденційності, тому, якщо люди врешті-решт залишать платформу, вони будуть шукати альтернативи. Це допомагає, якщо Facebook уже володіє популярними.