Як навчити Siri вимовляти імена на iOS

Categories:

Сірі знає твоє ім’я. Якщо ви втратите свій iPhone і хтось його знайшов, вони можуть запитати Siri, кому належить телефон, і отримати відповідь. Siri може не завжди правильно вимовляти ваше ім’я, і якщо це так, ви можете навчити Siri вимовляти імена на iOS. Це включає ваше ім’я, а також ваші контакти.

Вимовляйте імена на iOS

Запитайте Siri, як вас звати, і зачекайте, поки вона вам відповість. Коли це станеться, скажіть йому: «Ти не так вимовляєш моє ім’я». Потім Siri попросить вас навчити його вимовляти ваше ім’я. Коли це станеться, він перейде в режим прослуховування. Саме тоді ви повинні розповісти йому, як вимовляти ваше ім’я.

  YoCam додає до ваших фотографій iPhone ряд фільтрів та лінз [iOS]

Як тільки ви це зробите, вам буде запропоновано кілька варіантів того, як вимовляти ваше ім’я. Відтворіть кожен із них і натисніть кнопку «Вибрати» поруч із правильним варіантом. Якщо жоден із варіантів не є достатньо хорошим, натисніть кнопку «Сповісти Siri ще раз» і промовте своє ім’я. Коли ви закінчите зі своїм ім’ям, Siri запитає вас, як вимовляти ваше прізвище. Застосовується той самий процес; Ви повинні вимовити своє ім’я, Siri надасть вам кілька варіантів на вибір, а ви виберете найближчий.

Якщо Siri все ще неправильно називає ваше ім’я, ви можете почекати кілька тижнів, поки iOS 12 вийде. Він поставляється з новими акцентами для Siri, і вони можуть допомогти йому правильно вимовляти ваше ім’я. Це, звичайно, виключно для вашого власного задоволення. Те, чи правильно Siri вимовляє ваше ім’я, мало залежить від того, наскільки добре працює ваш телефон. Якщо ви думаєте, що неправильно вимовлене ім’я може завадити вам його повернути, якщо ви його втратите, ім’я завжди вимовляється та пишеться на екрані, тому нема про що хвилюватися.

  Переглядайте та керуйте сповіщеннями iOS 7 прямо з піктограм програм за допомогою Badger 7

Очевидно, що це корисніше для контактів, тому ось як ви можете навчити його правильно вимовляти ім’я контакту. Спочатку попросіть його показати вам контактну інформацію для контакту. Отримавши контактні дані, скажіть Siri: «Ти не так вимовляєш його/їх ім’я. Потім Siri попросить вас навчити його вимовляти ім’я. Далі буде такий самий процес; ви отримаєте кілька різних варіантів вимови для імені та прізвища. Ви можете вибрати найближчий або спробувати навчити Siri знову.