Як монетизувати свої відео YouTube

| | 0 Comments| 3:55 AM
Categories:

За останні кілька років YouTube зробив монетизацію каналу цілком доступною. Однак у цьому процесі є дуже конкретні кроки, які потрібно виконати, перш ніж ви зможете отримувати дохід від реклами.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, яким вимогам ви маєте відповідати та як налаштувати свій канал для монетизації, коли ви це зробите.

Вимоги до монетизації на YouTube

Коли ви створюєте канал YouTube, ви не можете очікувати, що ваше перше відео буде монетизовано. Для участі в Партнерській програмі YouTube необхідно виконати певні вимоги. Однак якщо ви дотримуєтеся контрольного списку створення вмісту, ви можете досягти цього швидше.

Перша віха

Хоча перша віха ще не дозволяє вам заробляти гроші на рекламі, яка показується у ваших відео YouTube, вона дає вам можливість отримати фінансування від шанувальників. Це можна зробити за допомогою членства, бонусів і бонусів для покупок вашого каналу YouTube.

Щоб досягти першого етапу, вам знадобиться 500 підписників і принаймні три завантаження відео за останні 90 днів. Крім того, ви повинні отримати 3000 годин перегляду за останні 365 днів або три мільйони переглядів Shorts за останні 90 днів.

Друга віха

З другої віхи починається справжнє задоволення. Саме тоді ви можете почати отримувати дохід від реклами на сторінці перегляду та реклами Shorts. Оголошення на сторінці перегляду можна розміщувати до, під час і після відео, тоді як оголошення Shorts показують між відео.

Щоб досягти цього рубежу, вам потрібно буде набрати 1000 підписників. Вам також знадобиться 4000 годин перегляду за останні 365 днів або 10 мільйонів переглядів Shorts за останні 90 днів.

  Як видалити коментарі на Facebook, Twitter, YouTube тощо

Створіть обліковий запис AdSense

Перш ніж ви зможете приєднатися до партнерської програми YouTube, вам потрібно зареєструвати обліковий запис AdSense; AdSense – це рекламна платформа Google. YouTube рекомендує зачекати, поки ви досягнете першого етапу, щоб подати заявку на обліковий запис AdSense. Просто пам’ятайте, що ви не можете монетизувати свої відео, доки не досягнете другого етапу.

Як тільки у вас є, перейдіть до Студія YouTube > Заробіть > Почніть із параметра Реєстрація в Google AdSense. Інструкції щодо подання заявки на обліковий запис AdSense досить прості. Введіть свою Google та контактну інформацію та надішліть заявку. AdSense надішле вам електронний лист протягом семи робочих днів із повідомленням, чи прийнято вас і що робити, якщо ні.

Подати заявку на участь у Партнерській програмі YouTube

Після схвалення облікового запису AdSense YouTube розгляне заявку та вирішить, чи можна монетизувати ваш канал. Це може зайняти до місяця залежно від обсягу заявки.

Що шукатиме YouTube?

Окрім мінімальних вимог для Партнерської програми, YouTube розглядає кілька інших речей. Це включає вашу основну тему, відео, які найчастіше переглядаються, найновіші відео та метадані відео, і це лише деякі з них.

Причина цього полягає в тому, щоб переконатися, що ваш канал постійно створює оригінальний якісний вміст, дотримуючись при цьому авторських прав і правил спільноти.

Що робити, якщо партнерська програма YouTube вас відхиляє?

Якщо з якоїсь причини YouTube відхиляє вашу заявку на участь у Партнерській програмі, ви можете вжити певних заходів.

Якщо першу заявку відхилено, подайте апеляцію протягом 21 дня або продовжуйте створювати оригінальні відео та повторно подайте заявку через 30 днів. Якщо ваша заявка після першої була відхилена, ви можете повторно подати заявку через 90 днів.

Увімкніть монетизацію YouTube

Після схвалення вашої заявки наступним кроком буде ввімкнути монетизацію. Ви не зможете почати заробляти на відеорекламі, доки цього не зробите. Це включає ввімкнення реклами в стрічці перегляду, короткої реклами в стрічці, суперчату тощо.

  12 допологових занять йогою, які можна проводити безкоштовно на YouTube

Все, що вам потрібно зробити, це перейти в YouTube Studio, натиснути вкладку «Заробляти», а потім натиснути «Увімкнути монетизацію». Вам потрібно буде зайти в кожен модуль типу монетизації та ввімкнути його.

Після того, як ви це зробите, ви побачите, що поруч із усіма раніше завантаженими відео буде зелений знак долара, що означає, що ви можете почати отримувати дохід від реклами від переглядів, починаючи з увімкнення монетизації.

Продовжуйте дотримуватися вказівок і політики YouTube

Щоб залишатися монетизованим, ви повинні дотримуватися Правила монетизації каналу YouTube. Важливо дотримуватися правил спільноти, як-от заборони ворожих висловлювань, дезінформації, спаму чи делікатного вмісту.

Крім того, не менш важливим є знання законів про авторське право. Що стосується музики, то існують способи обійти закони про авторське право, як-от використання безкоштовних підписок на музику, як-от Epidemic Sound, або використання музичної бібліотеки YouTube для творців.

Як додати монетизацію до своїх відео

Увійшовши в програму, під час завантаження наступного відео ви побачите опцію дозволити монетизацію відео. Виберіть опцію «Увімкнути» та виберіть тип реклами для своїх відео.

Ви також можете додати певні рекламні паузи у відео, щоб реклама не переривала середину речення чи певну важливу частину відео.

Після завантаження відео YouTube перевірить його на наявність будь-яких авторських прав чи інших проблем, які можуть не дозволяти монетизувати відео. Ви дізнаєтесь, що пройшли перевірку, коли біля відео в YouTube Studio з’явиться маленький зелений знак долара.

Як уникнути жовтого знака долара на YouTube

Якщо YouTube перевіряє ваше відео, і ви отримуєте жовтий знак долара, це означає, що YouTube повідомляє потенційним рекламодавцям, що ваше відео може бути непридатним для всіх аудиторій. Це може перешкодити рекламодавцям розміщувати свою рекламу у ваших відео, що призведе до втрати грошей у довгостроковій перспективі.

  Як прив’язати відео YouTube до Snapchat

Деякі речі, які можуть викликати жовтий знак долара, можуть бути надмірною нецензурною лексикою, наживкою, неправдивими твердженнями та суперечливими темами.

Щоб уникнути жовтого знака долара, найкраще спостерігати, які відео ви створюєте, і розуміти, що YouTube дозволить і що хочуть бачити ваші глядачі. Багато разів ви можете довести ту саму думку додому без нецензурної лексики чи наживки.

Інші поради щодо монетизації вашого каналу YouTube

  • Наведіть передплатників на суперфункції YouTube: суперфункції включають суперподяку, супернаклейки та суперчати. Це працює так, що передплатники можуть надсилати творцям пожертви або поради, щоб висловити свою вдячність за відео, які створює YouTuber.
  • Зробіть своїх підписників патронами: це можна зробити кількома способами. Використання опції членства в каналі YouTube є одним із способів надання ексклюзивних бонусів для підписників, які бажають за них платити. Крім того, використання веб-сайту на основі передплати, як-от Patreon і Ko-fi, може допомогти вам отримати дохід різними способами.
  • Продавайте товари своїм підписникам: досягнення першого етапу дасть вам можливість поділитися своїм магазином із підписниками. Вони зможуть придбати продукти, які ви вважаєте цінними, а ви зароблятимете, поки будете це робити.
  • Зареєструйтеся в партнерських програмах: використання афілійованого маркетингу – чудовий спосіб отримати дохід. Багато користувачів YouTube використовують Amazon Associates, що дозволяє ділитися продуктами, які вам подобаються. Коли хтось натискає надане вами посилання та купує товар, ви отримуєте невелику комісію.
  • Знайдіть бренди, щоб спонсорувати свій канал. Залишаючись у своїй ніші як творець контенту, спробуйте співпрацювати з брендами, якими ви обоє користуєтеся та любите. Ви не тільки отримаєте гроші від бренду або отримаєте безкоштовне спорядження (іноді і те й інше), але бренд також отримає рекламу. Це безпрограшний варіант.

Зрозумійте, як YouTube монетизує ваш канал

YouTube зробив монетизацію цілком можливою. Зрештою, потрібні терпіння та наполеглива робота, щоб спостерігати за збільшенням кількості підписників на вашому каналі та годин перегляду.

Однак, коли ви досягнете віх, скористайтеся цим посібником, щоб почати заробляти на доходах від реклами, членства та багатьох суперфункцій.