Як легко переробити стару електроніку, яку ви не можете продати

Categories:

Ми дуже віримо в продаж ваших уживаних гаджетів. Ваше старе спорядження, мабуть, комусь стане в нагоді, і соромно, щоб він пилився. Але не все можна продати, або це може бути не варте вашого часу.

Замість того, щоб створювати більше сміття або витрачати години на пошуки покупця за вживану штуковину за 2 доларів, ми рекомендуємо переробити стару електроніку. Це швидше і легше, ніж ви думаєте.

Витріть свою стару техніку, перш ніж її переробити (або продати).

Як завжди, ви захочете очистити своє обладнання від будь-яких особистих даних, перш ніж переробляти їх. Якщо це старий телефон, виконайте скидання до заводських налаштувань. Якщо це старий комп’ютер, витріть його жорсткий диск. Ви не хочете, щоб ваші особисті дані залишалися на будь-якому пристрої, який залишає ваше володіння.

  Огляд Angry IP Scanner (2021) для мережевого сканування

Але що робити, якщо у вас є старий жорсткий диск або інший накопичувач, який більше не працює? Якщо в ньому є приватна інформація, вам, мабуть, краще знищити диск, ніж намагатися його пожертвувати чи переробити. Це гарантує, що злодії не зможуть отримати ваші податкові документи, електронні листи чи інші особисті дані.

Просто пожертвуйте це в одне місце (навіть зламані)

Переробка не повинна бути складною. Вам не потрібно шукати в Інтернеті двадцять різних місць у місті пожертвувати все ваше спорядження. Імовірно, ви можете віднести всю свою стару техніку куди-небудь, як-от Goodwill — так, навіть якщо вона зламана, Goodwill її забере.

Goodwill візьме все: від старих настільних ПК, ноутбуків і комп’ютерних моніторів до принтерів, сканерів, смартфонів і навіть Microsoft Zune. Приймаються й інша побутова електроніка. Як це Доброї волі Південна КаролінаНа веб-сайті написано: «Це все цінне для Goodwill!». Якщо ваше старе спорядження можна відремонтувати та продати, це буде. Якщо його можна лише переробити, то натомість буде перероблено. Вам не потрібно думати про це.

  Як знайти втрачений iPhone, iPad або Apple Watch за допомогою Siri

Якщо ви віддаєте перевагу іншу організацію пожертв — можливо, місцеву — є велика ймовірність, що вони також приймуть електроніку. Виконайте пошук «переробка електроніки» у вашому місті, і ви знайдете інші місця, де це можна зробити. Хочете підтримати місцеві благодійні магазини, які не будуть переробляти все? Пожертвуйте їм своє найкраще, найцінніше спорядження, а потім пожертвуйте старі, зламані речі до більшого благодійного магазину або підприємства для переробки електроніки. Навіть Найкраща покупка пропонує переробку електроніки у своїх магазинах.

Все так просто: ви, ймовірно, можете взяти всю технологію, від якої хочете позбутися, в одне місце. Ця організація знайде найкращий дім для вашого старого спорядження, і вам не доведеться думати про це.

  Зробіть свій iPhone простішим у використанні за допомогою цих прихованих функцій доступності

Ви навіть отримаєте податкову квитанцію за свої проблеми. (Звичайно, це корисно лише в тому випадку, якщо ви детально розраховуєте свої відрахування.)