Як купити віртуальну землю в Метавсесвіті?

Метавсесвіт продовжує залучати користувачів у свою сферу. Оскільки кожен намагається відчути цю наступну велику подію, сюди ввійшов навіть ринок нерухомості. Окрім ігор та спілкування з людьми, тепер можна купити віртуальний шматок землі в Метавсесвіті. Якщо вам цікаво, як це зробити, ви в правильному місці. Продовжуйте читати, оскільки я навчу вас, як купувати віртуальну землю в Метавсесвіті, вживаючи правильних запобіжних заходів.

Хоча купити віртуальну землю в Метавсесвіті досить легко, є ще деякі речі, які вам потрібні, і поради, яких слід дотримуватися. Однак, якщо ви вже знаєте основи, скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб перейти до самого процесу.

Що таке віртуальна земля в Метавсесвіті?

Для тих із вас, хто не знає, що таке земля в Метавсесвіті, давайте швидко розберемо її. Земельна ділянка в Метавсесвіті — це, по суті, частина віртуальної нерухомості, яка представлена ​​Незамінним маркером. Кожна земельна ділянка в Метавсесвіті знаходиться на блокчейні, і, отже, її можна легко перевірити на справжність. Як і земля в реальному світі, віртуальна земля купується за ціною, яка переважно є криптовалютою. Також відомі як NFT Land, ці ділянки або доступні в проектах віртуальної нерухомості, або навіть їх можна купити на сторонніх платформах, таких як OpenSea.

Користувачі, які купують віртуальну або NFT землю, можуть потім створювати досвід, включаючи ігри. Можна навіть продати віртуальну землю з прибутком і навіть здати її в оренду за криптовалюту. Земля NFT постійно набирає обертів, оскільки люди в Метавсесвіті з головою занурюються в цей бізнес. Однак не лише люди в Інтернеті інвестували в це. Навіть компанії купують ділянки землі в проектах віртуальної нерухомості і йдуть на перемогу.

Причини покупки віртуальної землі

Як і нерухомість у реальному світі, ваші причини для покупки віртуальної землі в Метавсесвіті можуть відрізнятися. Однак більшість людей купують його або для розваги, або для отримання прибутку.

Користувачі, які купують віртуальну землю для розваг, часто купують її, а потім створюють віртуальний досвід. Залежно від того, в який проект вони інвестували, користувач може створювати різні можливості та розміщувати на них безліч цифрових активів. Можна навіть запросити друзів на куплену землю NFT, поспілкуватися та розважитися з ними.

Однак є й люди, які купують віртуальну землю в Метавсесвіті для інвестицій. Важливою причиною цього є те, що землі NFT стають дефіцитними. Користувачі Metaverse швидко скуповують посилки у віртуальних проектах, і це призводить до того, що їхні ціни ще більше зростають. Тож користувач, який купує землю в Метавсесвіті, може потім продати її з охайним прибутком. Щоб зрозуміти, який прибуток можна отримати, вам слід знати, що віртуальні землі в Метавсесвіті продаються за сотні тисяч доларів.

Однак для тих, хто прагне регулярного заробітку, цю землю можна навіть здати в оренду іншим користувачам або навіть використовувати для інших цілей. Тож ви можете легко придбати віртуальну землю, а потім здати її в оренду користувачам. Багато людей також проводять ексклюзивні заходи на своїй землі, а потім платять з користувачів за вхід. Незалежно від причин купівлі віртуальної землі, ви все одно можете отримати в руки шматок або два. Продовжуйте читати, поки я проведу вас через це.

Речі, які вам знадобляться, щоб купити віртуальну землю в Метавсесвіті

Перш ніж почати купувати наступну велику річ у Метавсесвіті, давайте швидко обговоримо, що нам для цього потрібно зробити. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що у вас є такі речі.

1. Цифровий криптовалютний гаманець

Віртуальну землю в Метавсесвіті не можна купити за традиційну валюту, як-от долар США. Замість цього вам знадобиться цифровий гаманець, у якому буде зберігатися ваша криптовалюта. Цю валюту потім можна використовувати для покупки будь-якої валюти, яка буде потрібна для проекту віртуальної нерухомості. Щоб отримати найкращий досвід, не забудьте придбати цифровий гаманець, який можна безпосередньо інтегрувати у ваш веб-браузер.

Ви можете перевірити цифрові гаманці, такі як MetaMask (відвідати) і гаманець Binance Chain (відвідати). Однак, незалежно від того, який криптовалютний гаманець ви використовуєте, переконайтеся, що він підтримує валюту віртуального проекту, в який ви плануєте інвестувати. Ви можете легко зробити це, відвідавши веб-сайт проекту та дізнавшись.

2. Віртуальна платформа нерухомості

Якщо у вас вже немає проекту віртуальної землі, вам також знадобиться місце, яке продає землю NFT. Такі платформи, як Decantraland і Sandbox, продають віртуальні землі за допомогою токенів, таких як MANA і SAND відповідно. Площа та кількість землі залежать від того, яку платформу ви виберете. Наприклад, шматок ЗЕМЛІ на Декантраленді має розміри 16 на 16 метрів.

Однак ви зіткнетеся з дефіцитом майже скрізь, тому, якщо пряма покупка неможлива, ви завжди можете перевірити такі веб-сайти, як OpenSea, ринок NFT, де продажі регулярно проводять користувачі, які вже володіють землею. Обов’язково виберіть віртуальну земельну платформу, яка вам подобається, оскільки ви будете безпосередньо вкладати гроші в неї. На наступних кроках ми будемо посилатися на пісочницю.

Поради перед покупкою віртуальної землі

Хоча процес покупки віртуальної землі досить простий, є деякі речі, які ви повинні пам’ятати, проходячи цей процес.

1. Переконайтеся, що проект землі Metaverse є законним

Який би земельний проект Metaverse ви не обрали, знайдіть деякий час, щоб дослідити його. Оскільки покупка віртуальної землі пов’язана з реальними грошима, дуже легко потрапити на фальшиву земельну аферу NFT. Хороший спосіб дізнатися, чи є територія, в яку ви інвестуєте, законною чи ні, — це пошук людей, які інвестували до вас. Якщо загальний прийом позитивний, то можна. Якщо ні, знайдіть час на пошук альтернатив.

2. Будьте обережні зі своїм цифровим гаманцем

Цифрові крипто-гаманці захищені за допомогою чогось, що називається «початковою фразою». Простіше кажучи, початкова або секретна фраза — це набір випадкових слів, які дозволяють отримати доступ до коштів у цифровому гаманці. Початкова фраза, пов’язана з будь-яким цифровим гаманцем, надзвичайно важлива, оскільки з нею можна отримати прямий доступ до гаманця.

Що б ви не робили, нікому не діліть свою секретну фразу гаманця. Це включає будь-яку віртуальну земельну компанію або навіть саму компанію гаманця. Якщо цього не зробити, ваша криптовалюта може бути вкрадена. Пам’ятайте про це, виконуючи транзакції щодо віртуальної землі в Метавсесвіті.

Як купити віртуальну землю в Метавсесвіті?

Після того, як ви налаштували цифровий гаманець і вибрали віртуальний проект Metaverse, сам процес досить простий. Ми будемо показувати вам зображення з Sandbox, але кроки більш-менш залишаться такими ж для інших проектів. Виконайте наведений нижче процес, щоб дізнатися, як придбати віртуальну землю в Метавсесвіті.

1. Перейдіть до свого проекту віртуальної землі Metaverse. Якщо ви також використовуєте Sandbox, скористайтеся цим посилання щоб перейти на веб-сайт.

2. Натисніть кнопку Увійти, щоб увійти.

3. Тепер вам потрібно буде прив’язати свій крипто-гаманець. Якщо ви також використовуєте Metamask, як і ми, натисніть його значок.

4. Тепер вам потрібно буде авторизувати доступ Sandbox до вашого гаманця. Натисніть кнопку Далі у спливаючому вікні, що з’явиться.

5. На наступному екрані натисніть кнопку Підключення, щоб продовжити.

6. Тепер ви перейдете до введення ваших даних для Sandbox. Введіть адресу електронної пошти та псевдонім та натисніть кнопку Продовжити.

7. З’явиться інше вікно з запитом на підпис вашого гаманця. Просто натисніть Підписати, щоб продовжити.

8. Останнім кроком є ​​створення пароля. Переконайтеся, що він сильний. Введіть свій пароль і натисніть кнопку Зберегти.

І все готово! Ви можете підтвердити, що ви підписані, подивившись у верхньому правому куті веб-сайту. Тепер вхід буде замінено на ваш профіль і баланс SAND.

Вам також потрібно буде купити SAND (офіційна валюта Sandbox) або ETH, щоб купити віртуальну землю. Хоча ми не будемо висвітлювати цю частину в цій інструкції, зробити це досить легко. Просто виберіть таку платформу, як Binance, створіть обліковий запис, купіть і переведіть валюту на свій гаманець.

Вибір віртуальної землі та її купівля

Примітка: на момент написання цієї статті NFT Lands на Sandbox був доступний. Якщо ви не бачите їх, читаючи це, ви завжди можете перевірити віртуальну землю на Sandbox, перейшовши через OpenSea.

Тепер, коли ваш гаманець і обліковий запис готові, давайте почнемо фактично купувати віртуальну землю. Для цього просто виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть піктограму Market на лівій бічній панелі. Це приведе вас до офіційного ринку Sandbox.

2. На ринку клацніть на LANDS під типом NFT. Якщо ви не бачите його, просто прокрутіть униз, поки не знайдете.

3. Тепер ви побачите список земель NFT, наданий як Sandbox, так і іншими користувачами OpenSea. Не поспішайте і прокрутіть вниз, щоб переглянути список. Після цього натисніть на землю, яка вас цікавить, щоб перейти на її сторінку.

4. Тепер ви побачите ціну віртуальної землі в SAND разом з усіма активами, які включені в цю землю. Переконавшись, що це саме те, що вам потрібно, натисніть кнопку «Купити зараз», щоб почати процес.

5. Крім того, ви можете натиснути на земельну ділянку на Opensea, і ви будете перенаправлені на веб-сайт там. Тепер ви побачите ціну, яку стягує поточний власник. Ви можете натиснути «Купити зараз», щоб купити його за ціною, або зробити спеціальну пропозицію для переговорів. Що б ви не робили, ви станете власником віртуальної землі в Метавсесвіті. І перш ніж сказати це, ми знаємо, що віртуальна земля коштує дорого, тому переконайтеся, що вам потрібна, перш ніж купувати її.

Тепер вас буде перенаправлено на OpenSea, щоб завершити покупку. Як і в Sandbox, вам також потрібно буде підключити свій гаманець туди. Після цього ваші криптогроші будуть вираховані, а ваша земля буде виділена на ваш рахунок у формі NFT. Вітаємо з отриманням віртуальної землі в Метавсесвіті!

Це майже все, що вам потрібно знати про купівлю віртуальної землі в Метавсесвіті. Отже, що ви плануєте робити зі своєю віртуальною нерухомістю? Ви збираєтеся перевернути це для отримання прибутку, розвинути як досвід чи щось інше? Повідомте нам свої думки в коментарях.