Як купити автомобіль на eBay безпечно, надійно та без втрати грошей

| | 0 Comments| 8:16 PM
Categories:

Ключові висновки

  • eBay Motors пропонує широкий асортимент транспортних засобів, включаючи нові та вживані автомобілі, мотоцикли та спеціалізовані автомобілі, надаючи покупцям більше можливостей, ніж у традиційних салонах.
  • Ціна та вибір є рушійними факторами для використання eBay, завдяки чому покупці можуть знайти конкурентоспроможні ціни та імпортувати транспортні засоби з інших країн, уникаючи вищих витрат у своїй країні.
  • Купуючи автомобіль на eBay, важливо ретельно вивчити список, перевірити опис транспортного засобу, переглянути фотографії, переглянути звіт про історію автомобіля та зрозуміти варіанти доставки та оплати, перш ніж прийняти остаточне рішення. Для додаткового захисту подумайте про використання служби умовного депонування.

Щодня на eBay.com продається понад 1000 автомобілів, про яку дилери можуть лише мріяти. Ви можете знайти майже будь-який транспортний засіб, який тільки забажаєте, від скутерів до суперкарів. Але чи варто купувати автомобіль на eBay? Які ризики та переваги несе цей підхід? І чи можна довіряти eBay сьогодні?

Я купив і продав кілька автомобілів на eBay, і я збираюся показати вам, як купити нову машину безпечно, надійно та без втрати грошей, не виходячи з дому.

Навіщо купувати автомобіль на eBay?

Якщо ви плануєте придбати новий автомобіль, ви можете віддати перевагу зробити це у звичайному автосалоні. Але чи справді це найкраще місце для початку? Зрештою, салони, як правило, постачають лише найновіші автомобілі від певного виробника завдяки дилерським домовленостям. Це може обмежити ваш бюджет і гнучкість у виборі.

Тим часом салони вживаних/вживаних автомобілів пропонують набагато більш еклектичний вибір транспортних засобів, але вони можуть мати давні механічні проблеми. Спеціалізовані автомобілі, велосипеди, фургони та кемпери також рідко зустрічаються в цих місцях.

eBay об’єднує ринки вживаних і нових автомобілів під одним віртуальним дахом, а також спеціалізовані транспортні засоби. Коротше кажучи, на eBay можна знайти будь-який автомобільний варіант, який ви могли б шукати.

Але вибір – не єдина причина. Ціна також є сильною рушійною силою. Візьмемо Великобританію, де автомобілі дорожчі, ніж у материковій Європі. Тут багато покупців автомобілів купують нові транспортні засоби з материкової Європи та доставляють їх на поромі.

  Як використовувати оператори розпакування (*, **) у Python?

Отже, ціна та вибір є факторами для використання eBay. Проблеми з мобільністю також можуть вимагати придбання нового автомобіля на найпопулярнішому аукціоні в Інтернеті. Незалежно від того, чому ви бажаєте отримати альтернативу звичайному процесу купівлі автомобіля, eBay може вам допомогти.

Знайдіть автомобіль, який шукаєте, на eBay

Інструмент пошуку eBay допоможе вам знайти те, що ви шукаєте. Направлятися до eBay Motors щоб почати, і прокрутіть униз до розділу «Знайти автомобіль». Ви можете використовувати спадні меню для пошуку транспортного засобу, який шукаєте, або здійснювати покупки за категоріями. Перше найкраще підходить, коли ви маєте на увазі марку та модель.

Після натискання кнопки «Знайти автомобіль» ви побачите початкову сторінку результатів. Скористайтеся цим або змініть пошук за допомогою полів «Рік від/до» та «Відстань» (останнє допоможе вам знайти транспортні засоби поблизу).

Коли ви знайшли автомобіль, який шукаєте, перевірте його опис, як і для будь-якого оголошення на eBay, приділяючи особливу увагу ціні, типу продажу (аукціон або «Купити зараз»), стану, наявності будь-яких робіт. потрібно, і так далі. Знайдіть час, щоб переглянути фотографії в повній роздільній здатності та перевірити характеристики товару, надані eBay, щоб переконатися, що автомобіль відповідає вашим потребам.

З такою кількістю моделей і варіацій автомобілів це особливо важливий крок!

Ознайомившись із деталями публікації, перегляньте Звіт про історію транспортного засобу, щоб отримати уявлення про те, скільки власників було у нього та який ремонт було зроблено. Нарешті, перегляньте вкладку «Доставка та оплата», щоб дізнатися, які варіанти оплати доступні, як транспортний засіб можна відправити або де його потрібно забрати.

Якщо вам важко вирішити, що купити, є кілька веб-сайтів, які допоможуть вам придбати наступний автомобіль.

Ви також можете купити запчастини

Поки що ми говорили переважно про транспортні засоби, але eBay Motors також пропонує чудовий інструмент пошуку запчастин і аксесуарів, також доступний через eBay Motors. У розділі «Купити за категоріями» прокрутіть вниз, щоб знайти різні запчастини та аксесуари для продажу.

  Де транслювати HGTV після того, як ви перерізали шнур

Тут можна знайти найрізноманітніші запчастини, від запасних дзеркал до сервоприводів, датчиків і педалей — майже все. Доступні навіть нові блоки керування двигуном, комп’ютери, які керують вашим автомобілем (наприклад, порт OBD-II для діагностики автомобільних проблем).

Однак покупка запчастин не схожа на покупку автомобіля. Швидше, це більш традиційна покупка на eBay, яка рідко вимагає від вас фізичного огляду або оцінки товару перед покупкою. Якщо це вас не влаштовує, найкраще відвідати місцевий магазин автотоварів поблизу, щоб знайти те, що вам потрібно.

Завжди найкраще бачити товар

Купівля автомобіля онлайн може бути ризикованою. Якщо ви вибрали автомобіль у межах досяжності, огляд і тест-драйв можуть бути корисними, особливо якщо це дозволить уникнути проблем у майбутньому.

Залежно від продавця, можливо, вам доведеться взяти на себе зобов’язання купити, щоб побачити автомобіль. Крім того, вони можуть дозволити вам поглянути на нього до того, як список закінчиться. Однак, хоча ви повинні перевірити автомобіль, як і будь-який інший, не пропонуйте продавцеві достроково завершити аукціон або купувати приватно, оскільки це припиняє будь-який захист, який пропонується обом сторонам від eBay, PayPal і вибраної служби депонування. .

Якщо побачити автомобіль є обов’язковим, але ви не можете подорожувати, подумайте про те, щоб зв’язатися з продавцем, щоб організувати відеоконференцію Skype або Google Hangouts, де вони зможуть показати вам те, що ви хочете побачити, за допомогою камери свого смартфона. Крім того, варто ознайомитися з довідниками з купівлі автомобіля, щоб отримати цінну інформацію, щоб заощадити гроші та прийняти обґрунтовані рішення.

Не платіть, поки не будете щасливі

Купуючи автомобіль, ви робите великі фінансові інвестиції, тому доцільно платити лише тоді, коли ви задоволені угодою. Як і з будь-якою іншою покупкою на eBay, ви можете отримати не те, що очікували; можливо, наприклад, автомобіль, який ви спостерігали, не відповідає опису в списку.

Спосіб впоратися з таким сценарієм полягає в тому, щоб скористатися послугою депонування, яка вивільнить кошти лише тоді, коли обидві сторони будуть задоволені транзакцією. eBay рекомендує вам використовувати лише Escrow.com, і наш власний досвід служби підтвердить це.

  Як видалити найчастіше відвідувані сайти в Google Chrome

Ми не радимо використовувати стороннє депонування. Вони можуть бути ненадійними або навіть повністю фальшивими, і залишають вас із порожньою кишенею та порожньою дорогою. Дізнайтеся більше про використання Escrow.com в Сторінка довідки eBay для купівлі автотранспорту на сайті.

Від’їзд чи автотранспортний брокер?

Як ти збираєшся доставити машину додому? Якщо ви бачили його особисто, це, ймовірно, не буде проблемою (якщо ви не купили уламок для запчастин і ремонту), але якщо ви купуєте автомобіль, якого самі не бачили, ви Щоб доставити його, знадобиться домовитись про транспортного брокера.

Часто це обов’язок покупця — ви майже завжди знайдете слова «Покупець несе відповідальність за отримання або доставку автомобіля» в списку.

Простіше кажучи, автотранспортний брокер надає послуги покупцям автомобілів на eBay.com. Ці покупці скористалися б посередницькими послугами, щоб доставити свій автомобіль, вантажівку, мотоцикл, квадроцикл або будь-який інший транспортний засіб, скажімо, з Тампи, штат Флорида, до Далласа, штат Техас. Вони заплатили б брокеру комісію, яка зареєструвала б їхню нову покупку на автовоз і доставила б її в тому стані, в якому вона була продана.

Хоча ви можете організувати власний транспорт або продавець може (у деяких рідкісних випадках) надати транспорт для вашої нової покупки, є ймовірність, що в списку буде представлено стандартний варіант eBay для транспортного посередництва. Якщо ні, ви майже напевно знайдете посилання на uShip, ринок для незалежних автомобільних перевізників і транспортних брокерів, де ви можете швидко підібрати відповідного постачальника автомобільних перевезень. Транспортні послуги варто використовувати, оскільки вони пропонують високотехнологічні функції, такі як онлайн-сервіс відстеження, який дозволяє стежити за автовозом через супутник.

Купуйте безпечно, і не отримайте банера!

Придбати автомобіль чи мотоцикл важко навіть у найкращі часи. eBay може зробити це простіше, але якщо ви не будете звертати увагу, все може стати ще складнішим.

Як і у випадку з будь-якою дорогою покупкою, ми пропонуємо вам провести дослідження, оглянути автомобіль, який ви плануєте придбати, і дотримуватися схваленої служби депонування. Якщо ви розглядаєте угоду на eBay, купуйте через eBay, щоб скористатися перевагами захисту покупців і переконатися, що ви поінформовані та реалістичні щодо покупки.