Як користуватися TikTok без програми чи облікового запису

| | 0 Comments| 7:15 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Ви можете використовувати веб-сайт TikTok або мобільний браузер для перегляду відео без створення облікового запису.
  • Ви також можете використовувати сторонній засіб перегляду, наприклад Urlebird, щоб досліджувати вміст TikTok, але остерігайтеся неякісної реклами та проблем із продуктивністю сайту.
  • Використання TikTok без облікового запису обмежує взаємодію з платформою, включаючи лайк, коментарі та підписку.

У TikTok так багато вмісту, що ви, ймовірно, знайдете відео, які зацікавлять вас. Але якщо ви не хочете створювати обліковий запис на іншій платформі соціальних мереж, ось подивіться, як користуватися TikTok без програми чи облікового запису.

1. Використовуйте веб-сайт TikTok на своєму ПК

Щоб відкрити, можна скористатися браузером для робочого столу веб-сайт TikTok і переглядайте відео без входу в обліковий запис. TikTok не накладає жодних обмежень на кількість відео, які ви можете переглядати без входу.

Час від часу з’являтиметься запит на вхід у TikTok, але ви можете просто закрити його та продовжити перегляд.

  Понад 20 статистичних даних TikTok, які ви не можете дозволити собі ігнорувати у світі маркетингу

2. Використовуйте веб-сайт мобільного браузера TikTok

Крім того, ви можете переглядати відео на веб-сайті TikTok для мобільних пристроїв, якщо ви не хочете використовувати програму, але все одно бажаєте переглядати на своєму смартфоні.

відкриття Tik Tok у мобільному браузері переведе вас на сторінку для вас. Має з’явитися запит із проханням завантажити TikTok Lite або основний додаток TikTok. Виберіть Не зараз і продовжуйте переглядати відео. Він продовжуватиме з’являтися час від часу, але його можна закрити.

Існує обмеження на те, як далеко ви можете повернутися до історії публікацій певного творця, перш ніж вас відріжуть і попросять завантажити TikTok (на відміну від сайту для комп’ютера).

Ви можете знайти популярні пісні та хештеги на вкладці Discover на веб-сайті для мобільних пристроїв. Мобільний інтерфейс ближче до додатка TikTok, ніж до настільного веб-сайту.

3. Використовуйте сторонню програму перегляду TikTok

Якщо ви не хочете, щоб TikTok відстежував вашу активність перегляду, ви можете скористатися стороннім веб-сайтом для перегляду, щоб досліджувати вміст TikTok. Urlebird — популярний засіб перегляду TikTok, який показує популярні відео та дозволяє шукати користувачів і хештеги.

  Як зберегти відео TikTok на телефон

Вкладка «Музика» допоможе вам відстежувати популярні пісні на платформі, і ви можете завантажувати відео TikTok за допомогою Downloader. Однак він має деякі недоліки. По-перше, популярний контент зазвичай не є тим, що ви хочете бачити, і ви навряд чи знайдете корисні рекомендації.

Веб-сайт містить багато неякісної реклами, і продуктивність сайту також не завжди надійна.

Чи можете ви використовувати додаток TikTok без облікового запису?

Додаток TikTok не вимагає від користувачів створення облікового запису та входу в нього, і це стосується як TikTok Lite, так і TikTok. Все, що вам потрібно зробити, це встановити додаток і почати перегляд. Неспрощена версія додатка TikTok навіть дозволяє вибрати свої вподобання.

Обмеження використання TikTok без програми чи облікового запису

Користування TikTok без входу має певні переваги. Це дозволяє вам переглядати платформу, не надсилаючи багато особистої інформації, це допомагає вам уникнути сповіщень і повідомлень, а також полегшує пошук нового, свіжого вмісту.

Є способи анонімно переглядати профіль людини в TikTok, не виходячи зі свого облікового запису, тому вам не потрібно уникати використання програми з обліковим записом, якщо ви не хочете, щоб люди бачили, що ви переглядали їхній профіль. Користуватися TikTok без входу в обліковий запис підходить не всім, оскільки він має кілька основних обмежень:

  • Ви не зможете ставити “подобається” та коментувати відео, а також підписуватися на облікові записи.
  • Ви також не матимете історії переглядів без облікового запису, що ускладнює повторний перегляд відео, які вам сподобалися.
  • Ви не зможете дивитися TikTok LIVE, не створивши обліковий запис або не ввійшовши в систему. Відео LIVE відтворюватимуться лише протягом двадцяти секунд, перш ніж TikTok попросить вас увійти.
  • Ви не можете налаштувати сторінку TikTok для вас відповідно до своїх уподобань. Однак під час використання платформи вона намагається персоналізувати деякі рекомендації.
  Як змінити місце розташування або регіон у TikTok

Також важливо знати, що використання веб-сайту або програми TikTok без облікового запису не є повністю анонімним. TikTok відстежує вас навіть без облікового запису. Однак ви можете очистити файли cookie або видалити кеш програми після кожного сеансу перегляду. Ви також можете спробувати переглянути у своєму браузері в режимі анонімного перегляду.

Використання TikTok без облікового запису означає, що ви не зможете взаємодіяти з вмістом, який бачите на платформі. Це може призвести до пасивного та дещо ізольованого досвіду на платформі.