Як контролювати, які програми можуть отримати доступ до даних про здоров’я вашого iPhone

Ваш iPhone знає багато про ваше здоров’я, особливо якщо ви використовуєте такі програми, як MyFitnessPal, або відстежуєте свою активність за допомогою Apple Watch. Якщо надано дозвіл, програми можуть отримати доступ до цих даних. Ось як перевірити, які програми мають доступ до ваших даних.

Раніше ми показували, як він може стежити за вашим місцезнаходженням і відкривати ці дані додаткам, але як щодо ваших даних про здоров’я? Додаток Health збирає стільки даних, скільки ви можете йому надати, і якщо ви використовуєте програми для відстеження ваги, калорій, артеріального тиску тощо, це може бути дуже багато. Якщо ви носите Apple Watch, це може бути навіть більше інформації, ніж ви можете собі уявити.

  Як створити та роздрукувати етикетки в Microsoft Word

Як контролювати, які програми мають доступ до ваших даних про стан здоров’я

Можуть бути певні дані про стан здоров’я, які ви взагалі не бажаєте відстежувати, або можуть бути інші, які ви не проти, щоб Apple побачила, але не хотіли б передавати їх додаткам. Це все те, чим ви можете керувати з програми Health.

Щоб розпочати, відкрийте програму Здоров’я на своєму iPhone і торкніться «Джерела» внизу екрана.

Тут ви можете побачити всі програми, які запросили доступ до ваших даних про здоров’я, щоб прочитати наявні чи додати нові дані про здоров’я. Торкнувшись окремої програми, ви отримаєте додаткову інформацію про дані, до яких вона має доступ.

  Як безкоштовно отримати Microsoft Office

Ви навіть можете побачити дані, до яких мали доступ видалені програми, натиснувши «Видалені програми».

У верхній частині екрана є зручна кнопка для видалення всього доступу, але якщо ви хочете більш детально керувати, це можливо за допомогою ряду перемикачів. Також є коротке пояснення того, чому програмі потрібен доступ, щоб ваша пам’ять можна було завантажити, якщо це стара програма, про яку ви, можливо, забули.

Щоб вимкнути доступ програми до всіх типів даних про здоров’я, натисніть «Вимкнути всі категорії». Якщо ви хочете просто вимкнути деякі категорії, пересуньте їх відповідний перемикач у положення «Вимкнено».

Вимкніть доступ або натисніть

Повторіть цей процес для кожної програми, яка тут відображається, щоб налаштувати, яка програма має доступ до яких даних про здоров’я.

  Як перевірити, чи був ваш iPhone відремонтований