Як керувати Apple TV за допомогою iPhone

Хоча пульт Apple TV Remote, який постачається з Apple TV, дійсно хороший та ергономічний, іноді ви хочете використовувати свій iPhone для керування телевізором. Можливо, ви забули пульт дистанційного керування Apple TV на корпусі, а може, він розрядився, і ви не хочете вставати, щоб підключити його. Незалежно від причини, ви будете раді дізнатися, що ваш iPhone може досить легко замінити пульт Apple TV майже все, що вам потрібно зробити, і саме це ми розглянемо в цій статті. Отже, ось як керувати Apple TV за допомогою iPhone.

Як налаштувати та використовувати свій iPhone як пульт Apple TV

Переконайтеся, що ваш Apple TV сумісний з Apple TV Remote в Центрі керування

Майте на увазі, що не всі моделі Apple TV підтримують пульт Apple TV Remote в центрі керування. Тому обов’язково перевірте наведений нижче список, щоб переконатися, що ваш Apple TV сумісний.

 • Apple TV 4K
 • Apple TV HD
 • Apple TV (3-го покоління)
 • AirPlay 2-сумісні смарт-телевізори

Додайте Apple TV до Центру керування на iPhone

Зверніть увагу, що в iOS 13 і вище пульт Apple TV Remote вже додано до центру керування. Якщо ви не знаходите піктограму Apple TV Remote в центрі керування або використовуєте старіші версії iOS, ви можете вручну додати TV Remote до центру керування на своєму пристрої.

1. Спочатку відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone, а потім натисніть «Центр керування».

2. Тепер натисніть кнопку «+» зліва від пульта Apple TV Remote.

Налаштуйте Apple TV Remove в Центрі керування на iPhone

1. Щоб почати, відкрийте центр керування на своєму пристрої.

 • На iPhone без кнопки «Додому»: проведіть пальцем униз від верхнього правого кута екрана, щоб отримати доступ до центру керування.
 • На iPhone з кнопкою «Додому»: проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана, щоб отримати доступ до центру керування.

2. Тепер торкніться значка Apple TV Remote.

3. Далі торкніться свого Apple TV або Smart TV зі списку.

4. Далі введіть чотиризначний пароль у свій iPhone, дотримуючись інструкцій на екрані.

  Як використовувати режим «Картинка в картинці» Chrome для відтворення локальних відео

Якщо у вас Apple TV 3-го покоління, вам потрібно буде використовувати пульт дистанційного керування Siri або Apple TV Remote, щоб ввести чотиризначний пароль у свій Apple TV.

Важливо зазначити, що кнопка гучності на пульті Apple TV Remote в центрі керування працює лише тоді, коли на вашому Apple TV встановлено HomePod, звукову панель або інший динамік, який підтримує AirPlay-2. Якщо кнопка гучності на пульті Apple TV Remote затемнена, ви можете скористатися кнопкою гучності на пульті дистанційного керування, який постачається разом із телевізором.

Примітка:

 • Якщо ви не можете налаштувати Apple TV Remote, переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено найновішу версію iOS і tvOS.
 • Переконайтеся, що ваш iPhone і Apple TV або AirPlay 2 знаходяться в одній мережі Wi-Fi.
 • Якщо проблема не зникає, перезавантажте пристрої.

Після того, як ви ідеально налаштували Apple TV Remote на своєму пристрої iOS, ви зможете використовувати його для керування Apple TV. Зокрема, він імітує елементи керування на пульті дистанційного керування Siri, що дозволяє легко переміщатися по Apple TV та отримати доступ до контекстного меню.

Виберіть, яким Apple TV керувати

Що робити, якщо до програми Apple TV Remote на вашому iPhone підключено більше одного Apple TV? Не турбуйтеся, програма віддаленого доступу дозволяє перемикатися між підключеними телевізорами Apple TV без будь-яких проблем. Для цього просто торкніться спадного меню у верхній частині екрана, а потім виберіть бажані пристрої зі списку.

Використовуйте iPhone для керування Apple TV

1. Відкрийте центр керування на своєму пристрої, а потім торкніться значка Apple TV Remote.

2. Щоб переміщатися між програмами та вмістом, просто проведіть пальцем ліворуч, праворуч або вгору/вниз по сенсорній панелі (тачпад або панель керування). Тепер виділений додаток або вміст трохи розшириться на вашому Apple TV.

3. Щоб переміщатися по списках, ви можете провести кілька разів вгору або вниз у сенсорній області для швидкого прокручування.

4. Щоб вибрати елемент: просто проведіть пальцем, щоб виділити елемент, а потім торкніться в області дотику.

  Як зробити документи Word доступними для заповнення, але не для редагування

Тачпад дуже чуйний і дозволяє переміщатися вгору, вниз, вліво і вправо. Крім того, він також дозволяє вибрати певний елемент, просто торкнувшись його. Імітуючи п’ятисторонню кнопку на пульті дистанційного керування, сенсорна панель забезпечує плавний процес навігації та вибору програм, а також вмісту.

Використовуйте клавіатуру програми з Apple TV Remote на iPhone

 • Коли екранна клавіатура відображається на вашому Apple TV, ви повинні побачити клавіатуру в пульті Apple TV Remote на вашому iPhone.

 • Тепер, якщо ви введете текст на клавіатурі iOS, текст на екрані Apple TV оновлюватиметься під час введення.

Використовуйте пульт Apple TV Remote, щоб виділити елемент. Після цього торкніться та утримуйте сенсорну панель у пульті Apple TV Remote на вашому iPhone. Якщо виділений елемент має додаткові параметри, вони з’являться в меню на вашому Apple TV.

Поверніться на головний або попередній екран

Під сенсорною панеллю ви повинні побачити кнопку TV, яка дозволяє перейти на головний екран Apple TV. А натискання кнопки «Назад» повертає вас на попередній екран.

Отримайте доступ до посібника з каналів вашої кабельної служби

Якщо у вас є підписка на кабельне телебачення, отримати доступ до посібника з кабельного телебачення досить легко. Просто натисніть кнопку «Довідник» (яка виглядає як маркований список) посередині екрана, щоб показати довідник каналів. Варто зазначити, що якщо у вас немає активної підписки, Apple TV натомість може надати швидкий спосіб підписатися на кабельне телебачення.

Назад на 10 секунд

Натискання круглої кнопки вигнутою стрілкою вліво дозволяє перейти на 10 секунд назад у аудіо та відео, які відтворюються на екрані.

Вперед на 10 секунд

Натискання кнопки вигнутою стрілкою вправо дозволяє перейти на 10 секунд вперед.

Відтворити/призупинити вміст

Ви можете використовувати кнопку Відтворення/Пауза, щоб відтворити аудіо/відео, а також призупинити його.

Примітка:

 • Кнопка «Меню» на пульті дистанційного керування центру керування призначена для роботи по-різному в різних контекстах. У більшості випадків кнопка меню працює як кнопка Назад.
 • Щоб налаштувати гучність, вам потрібно натиснути кнопки гучності на вашому iPhone. Майте на увазі, що він працює лише з підтримуваними аудіо/відео приймачами.
  Як бомбардування електронною поштою використовує спам, щоб приховати атаку

Перегляд відкритих програм (багатозадачність)

Якщо ви хочете перевірити, які програми відкриті на вашому Apple TV, або перемикатися між кількома програмами, ви також можете зробити це за допомогою програми віддаленого керування iPhone.

Просто двічі торкніться кнопки Apple TV у віддаленому додатку, щоб переглянути всі останні програми, відкриті на вашому Apple TV.

Пошук на Apple TV за допомогою пульта керування Центром керування на iPhone

Кнопка збільшувального скла дозволяє здійснювати пошук на Apple TV. Коли ви торкнетеся цієї кнопки, на вашому телевізорі з’явиться екран пошуку, щоб ви могли шукати програми, фільми, телешоу тощо.

Активуйте Siri на Apple TV за допомогою пульта керування Центром керування на iPhone

Ви можете натиснути й утримувати кнопку живлення на своєму iPhone, щоб запустити Siri на Apple TV. Зауважте, що це працює лише тоді, коли на вашому iPhone відкрито віддалену програму. Якщо натиснути й утримувати кнопку живлення, натомість запуститься Siri на вашому iPhone.

Відкрийте Центр керування tvOS

Натисніть і утримуйте кнопку Apple TV у програмі віддаленого керування iPhone, щоб відкрити Центр керування на Apple TV.

Вимкніть Apple TV за допомогою Центру керування на iPhone

У програмі віддаленого керування iPhone натисніть і утримуйте значок кнопки живлення у верхньому правому куті екрана, щоб вимкнути Apple TV і всі підключені пристрої.

Використовуйте свій iPhone як зручний пульт дистанційного керування для Apple TV

Ось як ви можете використовувати свій iPhone для керування Apple TV. Як бачите, програма віддаленого керування iPhone може робити майже все, що можуть робити Siri Remote та Apple TV Remote, включаючи пошук вмісту, запуск Siri, регулювання гучності тощо. Отже, що ви віддаєте перевагу використовувати? Пульт дистанційного керування Apple TV чи програма віддаленого керування iPhone? Дайте нам знати в коментарях. Крім того, чи знали ви, що ви можете використовувати свій iPhone для балансування кольорів вашого Apple TV? Перегляньте це й отримайте ще кращий контент на своєму телевізорі!