Як зупинити запити на перегляд Google Maps на Android та iPhone

| | 0 Comments| 11:00 PM
Categories:

Якщо у вас на смартфоні є Карти Google, ви можете отримувати сповіщення із запитом на перевірку компаній, які ви відвідуєте. Google зазвичай запитує «Як було [Business Name]?” і очікує оцінку чи огляд. Ось як вимкнути ці сповіщення.

Карти Google знають, де б ви не були

Багато програм запитують доступ до вашого місцезнаходження, навіть якщо він їм не потрібен. Ви не повинні надавати кожному додатку доступ до вашого місцезнаходження. Але програма для карти потребує дозволу на місцезнаходження, щоб дати вам маршрут. Ви можете не усвідомлювати, що Google Maps продовжує стежити за вами, навіть коли ви не користуєтеся програмою завдяки вашій історії місцезнаходжень на Картах Google.

Наприклад, якщо ви проводите багато часу в магазині, ви можете отримати сповіщення після його виходу: «Як було [Store Name]? Допоможіть іншим знати, чого очікувати». Це може особливо дратувати, якщо ви працюєте саме в цій справі. Ви не хотіли б оцінювати місце, де ви працюєте, і якщо ви цього не зробите, вас запитуватимуть щоразу, коли ви йдете. Ці сповіщення є частиною функції Карт під назвою “Ваші внески”, яка збирає оцінки та відгуки.

  Як знайти серійний номер свого пристрою Android

У Google навіть є програма винагород під назвою Місцевий експерт, ви заробляєте бали за внесок, а Google обіцяє, що ви отримаєте бонуси. Google не розписує що це за пільги, тож ваш пробіг може, і ви можете відмовитися від великої кількості даних про те, де ви перебуваєте за мінімальну винагороду.

Якщо вас не турбують пільги, і ви не хочете, щоб запити про огляд місць, де ви бували, легко вимкнути сповіщення.

Як вимкнути сповіщення про запити на перевірку

Ми продемонструємо цей процес з Android, але процес такий самий на iPhone.

Спочатку відкрийте програму Google Maps і торкніться меню гамбургерів у верхньому лівому куті.

  Words MishMash пропонує головоломки «Знайди слова» на кінчиках ваших пальців [Android]

На телефоні Android прокрутіть вниз і торкніться «Налаштування». На iPhone торкніться шестірні налаштувань у верхньому правому куті панелі меню гамбургерів, праворуч від логотипу «Google Maps».

Торкніться «Сповіщення» на екрані налаштувань.

На телефоні Android торкніться опції «Ваші внески». На iPhone ви відразу побачите список типів сповіщень.

Прокрутіть униз до розділу «Оцінити та переглянути місця» та вимкніть цю опцію. Параметр такий самий на iPhone, але називається «Оцінити та переглянути місця».

Перебуваючи тут, ви можете вимкнути будь-які інші параметри, про які ви не хочете отримувати сповіщення, як-от “Запитання про ваш район” або “Додавання фотографій”. Після того, як ви все налаштуєте, як вам подобається, ви закінчите. Але якщо ви подбаєте про дратівливі сповіщення Карт Google, ви можете подбати і про сповіщення, орієнтовані на Discovery.

  Напишіть нотатки та синхронізуйте їх із Dropbox або Google Drive [Android]