techukraine.net Android Як зробити Android швидшим і плавнішим (10 порад) – 2023

Як зробити Android швидшим і плавнішим (10 порад) – 2023

| | 0 Comments| 9:25 AM
Categories:

Телефони Android конкурують з комп’ютерами щодо апаратного та програмного забезпечення. Їхні функції включають підтримку великого обсягу пам’яті, якість камери, відеодзвінки, редагування фотографій, швидкий Інтернет, повну сенсорну підтримку, програми та ігри тощо.

Нові телефони Android оперативні та швидкі, але з часом це змінюється, і зрештою користувачі помічають, що їхні пристрої сповільнюються. Оскільки пристрої Android обробляють велику кількість служб, наш пристрій Android сповільнюється з часом і використанням.

Є багато причин для сповільнення роботи пристроїв Android, включаючи малий розмір оперативної пам’яті, багатозадачність, кеш-пам’ять, проблеми, що конфліктують між програмами, проблеми сумісності програм, віруси та помилки апаратного забезпечення тощо.

Через вищезазначені причини наш Android-пристрій гальмує, а його продуктивність знижується. Тому, якщо ви також відчуваєте повільну швидкість і продуктивність, у нас є рішення для вас.

У цій статті ми зібрали найкращі поради та підказки, як зробити Android швидшим і відновити продуктивність вашого пристрою, а також зробити так, як він працював із коробки.

Поради, як зробити Android швидшим і плавнішим.

Дотримуйтеся наведених нижче порад, щоб пришвидшити роботу телефону Android і зробити його працюючим як новий:

1. Встановлюйте лише необхідні програми.

У Google Play Store повно програм та ігор для Android. Більшість із цих програм дуже функціональні, а ігри чудові. Таким чином, у користувачів виникає спокуса встановити багато з цих програм, щоб додати все більше функцій на свої телефони. Але в цьому є величезний мінус.

Встановлення великої кількості програм сповільнює роботу пристрою. Це тому, що всі ці програми мають фонові служби, які постійно працюють і, як правило, уповільнюють роботу пристрою. Тому бажано встановлювати лише ті програми, якими ви користуєтеся найчастіше та які вам необхідно мати.

2. Вимкніть анімацію екрана та динамічні шпалери.

Ще один спосіб зробити Android швидшим і підвищити продуктивність пристрою — вимкнути анімацію екрана та динамічні шпалери. Анімація та динамічні шпалери сповільнюють швидкість ковзання меню та сенсорних ефектів.

  Чому iPhone кращий за Android?

Якщо ви хочете встановити спеціальні програми запуску, ви повинні встановити їх відповідно до сумісності вашого пристрою, що не повинно впливати на швидкість обробки. Щоб вимкнути анімацію, перейдіть у «Налаштування >> Дисплей» або «Параметри розробника» на своєму пристрої.

3. Ніколи не встановлюйте програми керування оперативною пам’яттю.

У магазині Play повно додатків для керування оперативною пам’яттю та засобів для очищення сміття. Більшість користувачів встановлюють ці програми на свої телефони, сподіваючись побачити підвищення продуктивності свого пристрою. Але ці програми – кошмар і ще більше сповільнюють телефон.

Вони запускають фонові служби, такі як блокування додатків і ярлики для очищення екрана, які споживають багато оперативної пам’яті та потужності процесора. Тому ми рекомендуємо вручну очистити оперативну пам’ять, а не використовувати такі шкідливі програми та пришвидшувати швидкість Android.

4. Очистіть кеш-пам’ять програм.

Пристрої Android також сповільнюються, коли дані програм заповнюють кеш-пам’ять телефону. Кеш-пам’ять містить ті файли та зображення, які потрібні додаткам під час запуску. Кеш покращить швидкість вашого пристрою, зменшивши кількість звернень до пам’яті ROM.

Іноді кеш-пам’ять нашого телефону заповнена програмами, які не використовуються. Тому нам потрібно очистити кеш-пам’ять, щоб відновити швидкість телефону. Ми можемо очистити кеш за допомогою параметрів >> сховище >> кешовані дані.

Також перевірте: – Як збільшити термін служби батареї Android

5. Звільніть трохи місця.

У більшості випадків телефони Android сповільнюються через повний або майже повний простір пам’яті. Завжди має бути достатньо місця у пам’яті, щоб ваш телефон міг нормально працювати.

Перевірте пам’ять, перейшовши до «Налаштування >> Пам’ять». Видаліть файли, які не використовуються, або створіть їх резервну копію в хмарному сервісі, як-от Google Photos або Dropbox.

  Знайдіть рівень шуму в оточенні за допомогою телефону Android

6. Видаліть віджети.

Незалежно від того, наскільки добре вони виглядають на домашньому екрані та екрані блокування, віджети споживають багато системних ресурсів і оперативної пам’яті. Тому вони сповільнюють роботу системи.

Таким чином, щоб прискорити роботу пристрою Android, використовуйте лише ті віджети, які ви вважаєте найбільш корисними, і позбудьтеся інших. Це також допоможе вам заощадити акумулятор.

7. Перезапускайте щоранку.

Одна з найкращих порад щодо досягнення найкращої продуктивності вашого Android-пристрою – це розпочати день із швидкого ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ. Перезавантаження телефону вранці оновлює всі процеси та вбиває непотрібні.

Це допоможе вам отримати плавну та швидку роботу свого пристрою протягом дня без будь-яких збоїв. Усі розробники Android також рекомендують робити це та допомагати зробити Android швидшим.

8. Оновіть програмне забезпечення свого телефону.

Компанії, що займаються виробництвом смартфонів, постійно намагаються покращувати роботу Android. Таким чином, вони постійно виправляють помилки та випускають оновлення, які згладжують продуктивність вашого пристрою та роблять його миттєвим і швидким.

Вам слід оновити телефон, щойно з’явиться оновлення програмного забезпечення. Ці оновлення також містять оновлення Android і виправлення безпеки, випущені Google, які дуже корисні для швидкості та безпеки нашого пристрою

9. Виконайте скидання до заводських налаштувань.

Якщо всі перераховані вище способи вам не підійшли, ви можете спробувати скинути налаштування пристрою до заводських. Це видалить усе з вашого пристрою та зробить його як із коробки. Отже, все, що сповільнювало ваш пристрій, буде видалено, і це швидко та робить Android швидшим.

Примітка. Це призведе до видалення всіх ваших даних і програм. Тому перед скиданням переконайтеся, що у вас є належна резервна копія всіх ваших даних.

  Переглядайте мультимедійні файли у своїй мережі зі свого телефону Android і транслюйте їх на Chromecast

Читайте тут: – Найкращі програми для резервного копіювання та відновлення для Android

10. Видалення Bloatware.

Google робить стандартний Android дуже легким і швидким. Але такі виробники, як Samsung, Mi тощо, завантажують їх програмами, які ви не можете видалити. Наприклад, у вашому телефоні може бути 2 браузери – Chrome і браузер вашої компанії, і навіть 2 музичні плеєри.

Через це програмне забезпечення іноді стає важким і відстає. Таким чином, ви можете вимкнути програми, якими ви не користуєтеся, але які були встановлені на вашому телефоні з коробки. Щоб вимкнути непотрібні програми, перейдіть до «Налаштування > Програми > Усі програми», потім торкніться програми та натисніть «Вимкнути».

11. Встановіть Custom ROM.

Якщо у вас старий мобільний телефон Android і виробник більше не підтримує оновлення, а його швидкість низька, одним із найкращих рішень для підвищення швидкості та оновлення ОС є встановлення спеціальних ПЗУ.

За допомогою користувацьких ПЗУ ми можемо додати нові функції до нашого старого пристрою. Встановлення спеціального ПЗУ призведе до втрати гарантії, тому це відбувається на ваш власний ризик або після закінчення гарантії. Ви можете вибрати з кількох користувацьких ПЗУ, доступних для Android.

Необхідно перевірити: – Популярні спеціальні ПЗУ для Android.

Підсумовуючи, це найкращі способи пришвидшити та зробити Android швидшим, а користувальницький досвід повернути до нового пристрою. Якщо у вас є запитання чи запитання щодо цієї статті, поділіться ними з нами в коментарях нижче. Сподіваємося, що цей простий посібник допоможе вам якнайкраще використовувати свій телефон.