techukraine.net techukraine.net Як зробити ваш Spotify десяткою кращих n-gen Art

Як зробити ваш Spotify десяткою кращих n-gen Art

| | 0 Comments| 7:59 PM
Categories:

Сьогодні існує кілька методів і програм сторонніх розробників, за допомогою яких ми можемо перетворити наші дані Spotify на чудові витвори мистецтва. Якщо ви пам’ятаєте, раніше ми могли перевіряти лише нашу статистику Spotify. А тепер численні додатки, як-от Receiptify і Spotify Iceberg, дозволили нам відчути, що подобається наша музика, 10 найпопулярніших треків і жанрів, а також ще більше. Нещодавно з’явилася нова тенденція, яка дозволяє нам створювати естетичне та художнє мистецтво, використовуючи наші дані Spotify. Отже, якщо вам цікаво, як створити захоплююче мистецтво з ваших лайків Spotify, ми допоможемо вам. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, як створити свій топ-10 Spotify за допомогою n-gen Art.

Що таке n-gen Art Platform?

Використовуючи свої музичні чи навіть фітнес-дані, ви можете створювати різноманітні твори мистецтва на платформі динамічного мистецтва під назвою n-Gen. Тут ви також можете демонструвати свої твори мистецтва та спілкуватися з іншими людьми. Завдяки своїй здатності інтегрувати наші дані Spotify і перетворювати їх на чудові витвори мистецтва, останнім часом цей веб-сайт став популярним.

Оскільки цей інструмент може постійно створювати та перетворювати нові захоплюючі твори мистецтва залежно від модифікацій і доповнень у нашій колекції даних, усі створені роботи називаються динамічним мистецтвом.

  Детальне порівняння в СУБД

Як за допомогою n-gen створити свій Spotify Top 10 Art

Підключивши свій обліковий запис Spotify до арт-платформи нового покоління, ви зможете створювати яскраве мистецтво за допомогою різноманітних доступних тут шаблонів. Отже, без зайвих слів, давайте навчимося створювати 10 найкращих творів Spotify від n-gen:

  • Перший крок – це голова до веб-сайт n-gen і натисніть кнопку «Створити за допомогою Spotify».

  • Тепер вам буде запропоновано підключити обліковий запис Spotify, щоб ви могли перетворити свою колекцію даних на прекрасне мистецтво. Отже, підключіть свій обліковий запис, увійшовши в нього з необхідними даними.

  • Після входу n-gen-art потребуватиме дозвіл на доступ до даних вашого облікового запису Spotify. Натисніть кнопку «Згоден» нижче та перейдіть до наступного кроку.

  • Тепер ви входите в систему як гість і вам не доведеться турбуватися про створення нового облікового запису n-gen. Ви можете зробити це, якщо хочете створити галерею зі своїх даних. В іншому випадку натисніть кнопку «Створити зараз» під даними облікового запису Spotify.
  Як використовувати картки Amiibo в «Animal Crossing: New Horizons»

  • Тепер ви можете почати створювати власне мистецтво n-gen, використовуючи 10 найкращих пісень і жанрів на Spotify. Щоб почати генерацію, вам потрібно вибрати один із чотирьох різних шаблонів. Виберіть будь-який із шаблонів, які вам до вподоби (наразі доступно лише два шаблони на основі мистецтва).

  • Після вибору шаблону миттєво буде створено ваш унікальний топ-10 творів мистецтва. Для цієї демонстрації я вибрав стиль цвітіння та подивіться на чудове мистецтво квітів цинії, створене на основі моїх даних Spotify нижче.

  • Під малюнком ви побачите варіанти назви своїх квітів, збереження десяти топових творів мистецтва n-gen на Spotify, обміну зображеннями та багато іншого.

Як налаштувати свій Spotify Десять кращих n-gen Art

  • За допомогою інструментів на веб-сайті ви можете налаштувати 10 унікальних найкращих зображень Spotify на свій смак.
  • Наприклад, у стилі bloom ви можете змінити вигляд, колір фону тощо. Ви також можете створити різне мистецтво, використовуючи різні доступні набори даних, які ви можете легко вибрати. Одним клацанням миші ви можете створити окремий набір мистецтва за допомогою n-gen.

  • Якщо вам цікаво дізнатися, як було створено це мистецтво, ви можете перевірити це. Його деталі доступні нижче, і, трохи прокрутивши, ви можете побачити їх усі. На ці факти справді дивно дивитися.
  Що таке Slack Channel Analytics?

Ось як ви можете створити свою десятку найкращих творів мистецтва зі своїх даних Spotify за допомогою арт-платформи n-gen. Це абсолютно нова платформа, яка виглядає достатньо багатообіцяючою, щоб здивувати нас своїм барвистим мистецтвом. Це лише початок, і дуже скоро у нас буде багато шаблонів для різних видів мистецтва. До того часу поділіться з нами своїми думками про цю платформу в коментарях нижче.

Питання що часто задаються

Як дізнатися 10 найкращих виконавців Spotify?

Ви можете перевірити, як переглянути статтю статистики Spotify, щоб дізнатися 10 найпопулярніших виконавців, яких ви слухаєте.

Як отримати статистичні дані Spotify?

Spotify Wrapped доступний наприкінці кожного року в додатку Spotify. Якщо ви пропустили це, ви завжди можете перевірити їх на сайті Spotify Wrapped.