Як зробити анімацію друкарської машинки або командного рядка в PowerPoint

Додавання химерної анімації до вашої презентації Microsoft PowerPoint надає вашому слайд-шоу трохи додаткового життя. Додавання друкарської машинки або анімації командного рядка не тільки розважить вашу аудиторію, але й зосередить її на тексті.

Створення анімації друкарської машинки/командного рядка

Анімація друкарської машинки та командного рядка дуже схожа. Єдиним відмінним фактором є стиль тексту. Якщо ви збираєтеся використовувати старовинну друкарську машинку, ми рекомендуємо вибрати шрифт Courier New 12pt чорного кольору. Для вигляду командного рядка ми рекомендуємо використовувати шрифт Lucida Console розміром 12 пунктів білого (або зеленого) на чорному тлі. Оскільки анімації ідентичні, ми будемо використовувати стиль командного рядка як наш приклад.

Відкрийте PowerPoint і перейдіть до слайда, де потрібно анімацію.

Вам потрібно буде переконатися, що у вас є чорний фон для роботи, якщо ви збираєтеся виглядати в командному рядку. Перейдіть на вкладку «Вставка», а потім натисніть кнопку «Фігури».

З’явиться спадне меню. У групі «Прямокутники» виберіть «Прямокутник».

Натисніть і перетягніть мишею на слайді, щоб намалювати фігуру. Ви можете зробити так, щоб фігура займала весь слайд або зменшила її, якщо ви демонструєте щось у меншому масштабі.

Перейдіть на вкладку «Формат» фігур і виберіть «Заливка фігури» з групи «Стилі фігури».

Виберіть чорний зі спадного меню.

Зробіть те ж саме для «Контур форми».

Нарешті, клацніть і перетягніть, щоб розмір фігури потрібний.

У цьому прикладі ми охоплюємо весь слайд.

Тепер настав час вставити свій текст. Перейдіть на вкладку «Вставка» та натисніть кнопку «Текстове поле».

Примітка. Так, ви можете ввести текст безпосередньо у фігуру. Але використання текстового поля дає вам трохи більше контролю над тим, де саме з’являється цей текст.

Натисніть і перетягніть мишу на слайді, щоб намалювати текстове поле.

Переконайтеся, що налаштування вашого шрифту правильні для відповідної анімації. Оскільки ми робимо анімацію командного рядка для цього прикладу, ми виберемо Lucida Console (1), шрифт 12pt (2) і білий (3).

Введіть потрібний текст. Коли ви закінчите, виберіть текстове поле, перейдіть на вкладку «Анімація», а потім виберіть «З’явитися» у розділі «Анімація».

На тій же вкладці натисніть кнопку «Панель анімації».

Панель анімації з’явиться в правій частині вікна. Виберіть свою анімацію, а потім клацніть стрілку, що з’явиться.

У спадному меню виберіть «Параметри ефекту».

У вікні, що з’явиться, виберіть стрілку біля пункту «Анімувати текст». У спадному меню, що з’явиться, виберіть «За буквою».

Далі введіть 0,1 у полі «секундна затримка між літерами», а потім натисніть «ОК».

Як правило, перевірте анімацію, щоб переконатися, що вона виглядає добре.

І це все. Це цікавий спосіб продемонструвати команди під час презентації або привернути увагу аудиторії за допомогою старомодної анімації друкарської машинки.