Як знаходити та шукати певні вітрини в додатку Amazon

| | 0 Comments| 7:55 PM
Categories:

З мільйонами продуктів на вибір іноді набагато легше шукати вітрини магазинів у додатку Amazon, ніж переглядати численні результати пошуку. Amazon дозволяє вам переглядати як впливові, так і звичайні вітрини.

У цьому посібнику ви дізнаєтеся, як шукати певні вітрини в мобільному додатку Amazon. І оскільки це трохи складніше знайти ті, що належать впливовим особам, ми також допоможемо вам, як знайти чиюсь вітрину Amazon.

Яка різниця між вітриною магазину Amazon Influencer та звичайною вітриною?

Коли ви відвідуєте звичайну вітрину Amazon, ви зазвичай бачите товари цього виробника. Отже, якщо ви відвідаєте вітрину ASUS, ви можете очікувати побачити комп’ютери ASUS тощо. Це особливо корисно, якщо ви шукаєте один із найкращих ноутбуків OLED або подібних продуктів.

З іншого боку, у вітрині магазину впливових людей зазвичай є колекція продуктів, якими користується людина. Їх часто класифікують, щоб полегшити пошук того, що ви хочете, і вони також можуть дати вам уявлення про те, що цей впливовий фактор використовує для створення свого контенту тощо.

  Як швидко вимкнути дратівливі сповіщення на Mac

Впливові особи також можуть ділитися відео та іншими корисними частинами вмісту на своїх вітринах, що може дати вам натхнення для рецептів тощо.

Як знаходити та шукати звичайні вітрини Amazon

Якщо ви хочете знати, як знайти вітрину Amazon, що належить вашому улюбленому виробнику, ми допоможемо вам. Процес дуже простий, якщо виконати наведені нижче дії.

 • Відкрийте програму Amazon на своєму пристрої та торкніться панелі пошуку вгорі.
 • Введіть назву компанії та тип продукту, який ви шукаєте. У нашому випадку ми будемо шукати камеру Canon.
 • Перші кілька продуктів зазвичай пов’язані з офіційним магазином. Виберіть один із них.
 • Прямо над назвою продукту вгорі ви повинні побачити опцію під назвою Відвідайте [Manufacturer’s Name] Магазин. Торкніться цього.
 • Або прокрутіть униз, щоб переглянути різні доступні категорії, або виберіть вкладку «Категорії» та знайдіть те, що ви шукаєте.
 •   Як масово завантажувати зображення у свій браузер

  Якщо ви хочете отримати легший доступ у майбутньому, ви можете натиснути кнопку «Підписатися». І якщо ви регулярно користуєтеся Amazon, подумайте про ці чудові переваги Prime, про які часто не помічають.

  Як знайти вітрину магазину на Amazon

  Процес може бути складнішим, якщо ви хочете знайти вітрину Amazon окремої особи. У деяких випадках у вас є два варіанти.

  Спробуйте знайти продукти інфлюенсера

  У деяких ситуаціях інфлюенсер, якого ви шукаєте, міг випустити власні продукти. Якщо ви знаєте, що це так, було б гарною ідеєю спробувати знайти їх у додатку Amazon і виконати той самий процес, про який ми згадували раніше в цьому посібнику.

  Шукайте Amazon Storefront у своєму веб-браузері

  Якщо інфлюенсер, якого ви шукаєте, не випустив продукт (або ви не пам’ятаєте назви цих продуктів), найкращим варіантом буде пошук у веб-браузері. Виконайте такі дії:

 • Запустіть бажаний веб-браузер на мобільному пристрої.
 • Знайдіть інфлюенсера та введіть «вітрина amazon», перш ніж натиснути «Перейти».
 • Виберіть вітрину магазину Amazon для вашого інфлюенсера, яка зазвичай є першим результатом, який ви бачите в пошукових системах, таких як Google.
 • Шукайте вітрину цього впливового агента. Якщо ви знайдете щось, що вам сподобається, ви можете додати це у свій кошик.
 •   12 найкращих програм для планування одягу, щоб спланувати свій образ

  Якщо ви самі думаєте про те, щоб стати впливовим, ви можете розглянути деякі з численних надійних способів заробити гроші на Amazon.

  Знайти вітрини на Amazon легко

  У додатку Amazon можна шукати вітрини магазинів роздрібних продавців і впливових людей. Перший кращий для конкретних продуктів, пов’язаних із брендом, який вам подобається, тоді як другий ідеальний, якщо ви хочете отримати натхнення та знайти щось, що використовує ваш улюблений впливовий діяч.

  Хоча процес пошуку цих двох вітрин у додатку Amazon відрізняється, ви можете скористатися кроками, які ви навчилися сьогодні, щоб отримати бажані результати.