Як знайти свій номер сертифікації CMS

Багато з вас, можливо, чули про CMS (Центри медичної допомоги та медичних послуг), але чи знаєте ви, як знайти свій номер сертифікації CMS? Ця стаття надасть вам саме це! Дізнайтеся більше, щоб зрозуміти, що саме таке сертифіковане обладнання CMS. Обслуговуючи численні фінансовані державою програми медичного обслуговування, такі як Medicare, Medicaid і приватне страхування, CMS довела свій тривалий вплив у США як Федеральне державне агентство. Нові користувачі щодня приєднуються до сертифікаційних опитувань CMS, і ви не можете не захоплюватися системною та впорядкованою оцінкою закладів охорони здоров’я. Коли ви закінчите читати весь посібник, ви дізнаєтеся цікаві факти про те, чи номер сертифікації CMS такий самий, як і NPI. Ви також можете знайти ідентифікаційний номер постачальника послуг Medicare за допомогою кроків, згаданих у цьому посібнику. Щасливого дослідження!

Як знайти свій номер сертифікації CMS

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як знайти ваш номер сертифікації CMS, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння. По-перше, давайте дізнаємося, що таке сертифікований об’єкт CMS.

Що таке CMS Certified Facility?

CMS (Centers for Medicare & Medicaid Services), частина Департаменту охорони здоров’я та соціальних служб (HHS), відіграє важливу роль у безперебійному функціонуванні державних програм медичного обслуговування в США.

 • Сертифікація закладу CMS досягається шляхом опитування, проведеного федеральним медичним агентством від імені Центрів медичної допомоги та медичних послуг (CMS).
 • Початкові основи CMS лежать на президенті Ліндоні Б. Джонсоні, під керівництвом якого виникли Medicare та Medicaid.
 • У 1977 році федеральний уряд заснував Управління фінансів охорони здоров’я (HCFA) як частину Департаменту охорони здоров’я, освіти та соціального забезпечення (HEW), пізніше відомого як Центри медичної допомоги та медичних послуг у липні 2001 року.
 • Зараз CMS керує численними національними програмами медичного обслуговування по всій Америці, такими як CHIP (Програма медичного страхування дітей) тощо.

Давайте дізнаємося більше про те, як знайти номер сертифікації CMS. Ви можете прочитати далі, щоб знайти відповідь на те, чи номер сертифікації CMS збігається з NPI.

Що означає сертифікація CMS?

Сертифікація CMS включає опитування, що фінансуються державою, і періодичні повторні опитування, щоб дізнатися про скарги, а також переконатися, що постачальник/постачальник відповідає правилам і положенням, встановленим програмами Medicare та/або Medicaid у Кодексі федеральних правил 42. Сертифікація CMS формує федеральний міст до ефективної роботи медичних установ у США.

Функції, які виконує державна геодезична служба, суворо відповідають вимогам Закону про соціальне забезпечення. Функції включають:

 • При ідентифікації потенційних учасників ідентифікація включає лабораторії, які бажають взяти участь у програмі CLIA. Як тільки вони дотримуватимуться Закону про соціальне забезпечення, вони отримають бенефіціарів Medicare.
 • Проведення розслідувань і опитувань для встановлення фактів, щоб перевірити, чи відповідають заклади охорони здоров’я CoPs.

 • Сертифікати надсилаються через регулярні проміжки часу до федеральних або державних органів для перевірки фактів, чи мають організації, включно з лабораторіями CLIA, право брати участь у програмах медичного обслуговування.
 • Постачальникам, постачальникам і потенційним постачальникам надається консультація згідно з федеральними правилами, що підтверджує, що вони також можуть кваліфікуватися як учасники, які зрештою відповідають стандартам CoPs і CFC.
 • Оскільки сертифікація відповідає Закону про соціальне страхування, штати повинні проводити систематичні освітні програми для персоналу, мешканців та їхніх представників SNF та NF, щоб ознайомити їх із чинними правилами, процедурами та політикою.
 • Сертифікація передбачає підтримку безкоштовної телефонної гарячої лінії для збору, підтримки та постійного оновлення інформації про HHA, затверджених Medicare. Крім того, гаряча лінія використовується для відповідей на запитання та запитів щодо скарг щодо HHA у штаті чи місцевості.

Які функції виконує державна геодезична агенція за спеціальною угодою?

Держагентство також виконує інші функції за спеціальним договором, до яких належать:

 • Визначення потенційних закладів, які виключені з системи оплати Medicare (PPS).
 • Участь у опитуваннях акредитованих організацій, спрямованих на забезпечення моніторингу DHHS та Конгресу щодо відповідності акредитованих організацій вимогам CoP. Він включає репрезентативні вибіркові опитування, а також суттєві опитування про невідповідність (скарги).
 • Моніторинг програм перевірки кваліфікації в лабораторіях для участі в Програмі сертифікації лабораторій CLIA.

 • Пряме введення даних із акредитованих і неакредитованих опитувань, наступних візитів і розслідувань скарг у системи даних CMS, наприклад (ODIE, ASPEN і ACTS).
 • Навчання помічника медичної сестри для визначення та перегляду програм навчання та оцінки компетенції медичних сестер (NATCEP) та/або програм оцінювання компетенції помічників медичної сестри (NACEP).
 • Реєстр помічників медичної сестри (NAR) створює та підтримує реєстр для всіх осіб, які задовільно пройшли NATCEP або NACEP. Інструмент оцінки мешканців (RAI) – укажіть RAI для використання в закладах LTC, які беруть участь у Medicare та/або Medicaid.
 • Записи та звіти – Ведіть відповідні обстеження, сертифікації, статистичні чи інші записи протягом щонайменше 4 років і створюйте звіти на вимогу Секретаря.

Сертифікати Державного геодезичного агентства є ключовим доказом, на який покладаються регіональні офіси для затвердження медичних установ як учасників Medicare та CLIA. Переатестації систематично проводяться державними геодезичними органами. Прочитайте наступний розділ, щоб знайти свій номер сертифікації CMS.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, що таке сертифікований об’єкт CMS.

Як знайти номер сертифікації CMS?

Знайти ваш номер сертифікації CMS легко. Все, що вам потрібно зробити, це знайти правильну форму реєстрації відповідно до вашої категорії та ваших поточних потреб, щоб подати заявку на сертифікацію CMS. Номери реєстраційних форм залежать від категорії. Виконайте наведені нижче кроки, щоб ознайомитися з деталями.

Відвідайте сторінку офіційної форми реєстрації CMS, щоб вибрати номер форми реєстрації відповідно до ваших вимог.

 • Натисніть на номер форми CMS-855A якщо ви підпадаєте під категорію інституційних постачальників.
 • Натисніть на номер форми CMS-855B якщо ви з клінік, групових практик та інших постачальників медичних послуг.
 • Натисніть на номер форми CMS-855I якщо ви підпадаєте під категорію практикуючих лікарів і нелікарів.
 • Натисніть на номер форми CMS-855R для перепризначення пільг Medicare.
 • Натисніть на номер форми CMS-855O якщо ви підпадаєте під групу лікарів, що здійснюють замовлення та сертифікацію, і непрактикуючих лікарів.
 • Натисніть на номер форми CMS-855S якщо ви підпадаєте під категорію постачальників DMEPOS.
 • Натисніть на номер форми CMS-20134 (PDF), якщо ви підпадаєте під категорію постачальників MDPP.

Додаткові форми, які ви повинні подати разом із формою реєстрації, є CMS-588 як договір авторизації електронного переказу коштів (EFT) і CMS-460 як лікар-учасник Medicare або угода з постачальником.

Тепер, коли ви дізналися, як знайти свій номер сертифікації, чому б вам не запитати себе, чи є номер сертифікації CMS таким же, як і NPI.

Чи збігається номер сертифікації CMS із NPI?

Ні, номер сертифікації CMS і NPI – це не однаковий набір чисел. NPI (National Provider Identifier) ​​— це унікальний ідентифікаційний номер, який надається установам та іншим медичним установам. NPI бере на себе роль номера постачальника послуг Medicare/Medicaid як основного ідентифікатора. Вони повинні використовувати NPI в адміністративних і фінансових операціях, прийнятих відповідно до HIPAA.

NPI — це 10-значне число без розвідки. Він не містить іншої інформації про постачальників медичних послуг, як-от штат, у якому вони живуть, або їхня медична спеціальність. Номер постачальника послуг Medicare/Medicaid, також відомий як CCN (Номер сертифікації CMS, з іншого боку, — це шестизначний номер сертифікації Medicare для закладу, який надалі надаватиметься постачальникам для перевірки сертифікації Medicare/Medicaid у всіх опитуваннях і сертифікації , а також операції з оцінки резидентів/пацієнтів.

Скільки цифр складається з номера сертифікації CMS?

Тепер, коли ви можете легко знайти свій номер сертифікації CMS, давайте дізнаємося більше про це. Номер постачальника послуг Medicare/Medicaid, також відомий як CCN (номер сертифікації CMS), — це шестизначний номер сертифікації Medicare, який забезпечує певні медичні установи.

Який номер CCN вашого підприємства?

Відповідно з Ручна система CMS, номери закладів CNN відрізнятимуться залежно від кодів штату. 2779A є єдиною системою нумерації для номерів сертифікації CMS.

 • Номери сертифікації CMS для постачальників – 2779A1.
 • Номери сертифікації CMS для постачальників – 2779A2.
 • Сертифікаційний номер CMS для постачальників послуг Medicaid становить 2779B.
 • 2779C — це спеціальна система нумерації для підрозділів лікарень, які виключені з Проспективної системи оплати (PPS), і лікарень із позначенням SNF SwingBed.
 • 2779D призначений для призначення номерів сертифікації LTC CMS.
 • 2779E призначений для присвоєння номерів сертифікації лікарень швидкої допомоги CMS (лікарні, які не беруть участь).
 • 2779F призначений для злиття об’єктів або CHOW.
 • 2779G призначений для сповіщення про зміну номерів сертифікації CMS.
 • 2779H призначено для вилучення сертифікаційних номерів CMS.
 • 2779I призначений для контролю номерів сертифікації CMS.
 • 2779J — це номери сертифікації ESRD CMS.
 • 2779K – це номери сертифікації філії HHA CMS.
 • 2779L – це номери розширення CMS для амбулаторної фізичної терапії (OPT).

Чи однакові номери NPI та Medicaid?

Номери NPI та Medicaid не збігаються. Повідомте нам, чому вони відрізняються один від одного, коли ми переглядатимемо ваш ідентифікаційний номер постачальника послуг Medicare.

NPI (National Provider Identifier) ​​— це унікальний ідентифікаційний номер для охоплених постачальників медичних послуг із 10 цифр, тоді як Medicare/Medicaid Provider Number (MPN) — це номер, який підтверджує або ідентифікує, що постачальник має сертифікат Medicare, і забезпечує тип догляд, який може виконати постачальник. Це шестизначне число, де перші дві цифри вказують штат, у якому знаходиться постачальник, а останні чотири цифри вказують тип об’єкта, який буде надано. Для центрів амбулаторної хірургії номер MPN може збільшуватися до 10 цифр, де перші дві цифри представляють штат, де розташований хірургічний центр. MPN також відомий як номер OSCAR (онлайн-опитування, сертифікація та звітність), ідентифікаційний номер Medicare і номер постачальника.

Який ваш ідентифікаційний номер постачальника послуг Medicare?

Ви можете легко дізнатися, який ваш ідентифікаційний номер постачальника послуг Medicare. Ретельно дотримуйтесь інструкцій, щоб отримати власний ідентифікаційний номер постачальника послуг Medicare.

1. Відвідайте Веб-сайт PECOS.

2. УВІЙДІТЬ, використовуючи свій ідентифікатор користувача та пароль I&A (Система керування ідентифікацією та доступом).

3. Клацніть Мої партнери.

4. Клацніть далі «Переглянути реєстрації» поруч із NPI або TIN, до якого потрібно отримати доступ.

Ви можете переглянути ідентифікаційний номер постачальника послуг Medicare, лише якщо вашу заявку схвалено.

Примітка. Ви не зможете переглянути ідентифікаційний номер постачальника послуг Medicare, якщо заявка Нова, Дезактивована, Відхилена або Очікує на розгляд.

Де можна знайти номер свого плану Medicare?

Ви знайдете номер свого плану Medicare на картці Medicare.

Як знайти дату сертифікації Medicare?

Термін виконання сертифікації Medicare можна знайти на Інструмент Medicare Revalidation List. Ви можете знайти термін сертифікації Medicare, застосувавши ці фільтри.

 • Ви можете ввести свій NPI у відповідне поле для пошуку.
 • Ви також можете шукати його, ввівши назву організації, місцезнаходження та фільтруючи записи, щоб відфільтрувати результати пошуку.
 • Або ви можете ввести ім’я та прізвище провайдера.

***

Таким чином, ми сподіваємося, що ми змогли задовольнити всі ваші запити щодо того, як знайти номер сертифікації CMS і що таке сертифікований CMS заклад. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі!

  6 порад і хитрощів, як стати майстром Microsoft Planner