Як знайти випадкові життя в Instagram

Categories:

Платформа соціальної мережі Instagram була представлена ​​Кевіном Сістромом у 2010 році. Вона дозволяє користувачам ділитися фотографіями та відео. Незважаючи на широкий спектр можливостей, інтерфейс Instagram насамперед дозволяє користувачам надсилати вміст, включаючи зображення та відео, після налаштування безкоштовного облікового запису. Потім користувачі можуть редагувати завантажені медіафайли за допомогою фільтрів і групувати зображення за допомогою хештегів і географічних даних. Instagram Live — це інструмент, який дозволяє користувачам транслювати відео в прямому ефірі іншим користувачам Instagram. Це частина Instagram Stories. Instagram Stories відображаються на початку стрічки. На всіх облікових записах, які зараз активні, з’явиться індикатор «Живий». Серію відео під назвою «Випадкові життя» в Instagram публікують люди, які перебувають у центрі випадкових життєвих подій. Коментар або пояснення, як правило, додається до відео, яке має продемонструвати аудиторії, як це бути в таких обставинах. Спостерігати за тим, як хтось реагує на дивний сценарій, може бути досить інтригуючим, і ви майже завжди можете отримати свіже розуміння, почувши те, що вони мають сказати. Ця стаття допоможе вам зрозуміти, як знайти випадкові життя в Instagram і шукати життя в Instagram. Крім того, ви дізнаєтеся, як можна дивитися життя випадкових людей в Instagram і отримувати життя в Instagram.

Як знайти випадкові життя в Instagram

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як шукати та знаходити випадкові життя в Instagram, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

IGTV все ще актуальний?

Ні, IGTV більше не актуально. У 2018 році Instagram представив IGTV з наміром зробити його мобільною версією YouTube. Але розширений формат так і не отримав особливого поширення, особливо після дебюту TikTok у США через два місяці. Більшою популярністю серед користувачів соцмереж користувався короткий відеоматеріал у TikTok. Прагнучи більше зосередитися на відеоконтенті, Instagram позбувся вкладки IGTV і оновив формат відео в жовтні 2021 року.

Чи можуть вони побачити ваше обличчя в Instagram Live?

Це залежить. Якщо ви приєднаєтеся до прямого ефіру, ніхто не зможе побачити ваше обличчя, якщо ви не ініціюєте його. Інші, хто дивиться пряму трансляцію, включно з людиною, до потоку якої ви приєдналися, можуть побачити, що ви це зробили. Але ви зможете спілкуватися лише через чат, доки ви не попросите поділитися екраном, і вони погодяться.

  Як обмежити когось в Instagram

Як дізнатися, хто зараз живе в Instagram?

Ось кроки, щоб дізнатися, хто зараз живе в Instagram серед ваших підписників і тих, хто не підписався:

Варіант I: для підписників

Щоб дізнатися, коли ваші підписники починають транслюватись, ви можете знайти сповіщення IG Live на панелі сповіщень. Або ви можете:

1. Відвідайте розділ Історія на Instagram.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

2. На початку кожної історії ви можете перевірити, чи є хтось у прямому ефірі. На фотографії профілю буде фраза LIVE із кольоровим кільцем під нею.

Варіант II: для тих, хто не підписався

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Пошук на нижній панелі.

3. Введіть Прямий ефір або Прямий ефір у рядку пошуку та перейдіть на вкладку Теги.

4. Переглянути всі результати пошуку. Перегляньте доступну добірку довших відео. Буде присутній тег про те, що користувач ЖИВИЙ.

5. Проведіть пальцем угору після натискання кнопки LIVE.

Вам також будуть надані інші відповідні життя.

Як ви шукаєте Lives в Instagram?

Тепер, коли ви знаєте, як знайти, хто живе в Instagram прямо зараз, дайте нам знати, як шукати життя в Instagram. Ось кроки для пошуку життів у додатку IG:

1. Відкрийте програму Instagram.

2. На нижній панелі натисніть вкладку Пошук.

3. Торкніться панелі пошуку.

4. Потім знайдіть потрібну тему або пошуковий термін.

5. Виберіть вкладку Облікові записи.

6. Щоб переглянути довільне відео в прямому ефірі, виберіть піктограму профілю з написом НАЖИВО.

Як отримати життя в Instagram?

Випадкові Live Instagram доступні для перегляду. Перехід на сторінку дослідження та підписка на додаткових користувачів є двома основними способами досягти цього. Немає певного місця, куди можна піти, щоб дивитися довільне життя в Instagram, але є певні речі, які ви можете зробити.

Спосіб 1: сканування сповіщень

Важливо залишити сповіщення на вашому пристрої ввімкненими та відкритими, якщо ви хочете переглянути, хто зараз активний в Instagram. Бажано переконатися, що ваші налаштування сповіщень Instagram увімкнено, щоб ви могли отримувати сповіщення, коли хтось починає трансляцію. І якщо у вас виникли проблеми зі сповіщеннями в Instagram, прочитайте та дотримуйтеся нашого посібника про те, що сповіщення Instagram не працюють? Ось 9 способів це виправити! щоб виправити це миттєво.

  Як дізнатися, чи є у когось кілька облікових записів Instagram

Спосіб 2. Огляньте сторінку огляду Instagram

Перехід на вашу сторінку Instagram Explore для пошуку користувачів, які могли б бути живими в Instagram, є наступним варіантом. Ви можете використовувати вкладку «Дослідження», щоб шукати інших користувачів Instagram та їхні матеріали на основі ваших інтересів і інтересів потенційних збігів. Ви можете переглядати профілі людей, на яких ви підписалися, своїх підписників і великої кількості інших користувачів Instagram за допомогою Instagram Explorer.

Спосіб 3: підпишіться на інші профілі IG

Як додаткову альтернативу слід використовувати кнопку підписки у вашому Instagram. Іншими словами, ви можете слідкувати за більшою кількістю людей, якщо хочете побачити тих, хто вийшов у прямому ефірі. Ваші шанси побачити активні облікові записи зростають, чим більше людей ви стежите.

Вам потрібно буде відвідати сторінку профілю потрібного користувача IG і натиснути опцію «Підписатися».

Спосіб 4. Відвідайте профілі TikTok Lives в Instagram

Вони також завжди в прямому ефірі на IG. Пошук відео в прямому ефірі, опублікованих користувачами TikTok, є останньою опцією в меню. Коли хтось веде пряму трансляцію на одному сайті соціальних медіа, він, зрештою, одночасно буде активним і на інших платформах соціальних мереж, оскільки багато людей у ​​всьому світі мають доступ до численних платформ соціальних мереж.

Як отримати найкраще в прямому ефірі в Instagram 2022?

Ось кілька способів отримати найкращі результати в Instagram 2022:

  • Знайдіть і підпишіться на користувача Instagram, якому ви хочете дивитися відео в прямому ефірі: оскільки IGTV було припинено, більше не можна переглядати довільні живі стрічки Instagram або записи трансляцій. В обліковому записі Instagram, де опубліковано запис, ви можете натомість переглянути відеоархіви.

  • Пошук за людьми: хоча існують інші способи пошуку, використання функції пошуку людей для пошуку повторів прямої трансляції є найшвидшим варіантом, оскільки люди йдуть у прямому ефірі.

  • Пошук за місцем: щоб знайти найпопулярніші IG Lives у вашому регіоні, відвідайте розділ дослідження місцезнаходження.

Як знайти випадкові живі записи в Instagram? Як знайти випадкові життя в Instagram?

Тепер, коли ви знаєте, як отримувати найкращі результати в прямому ефірі в Instagram 2022, дайте нам знати, як дивитися життя випадкових людей в Instagram. Ось кілька способів знайти випадкові життя Instagram в Instagram:

1. Запустіть програму Instagram і торкніться вкладки «Пошук».

2. У рядку пошуку введіть ключові слова, як-от IGTV або live, і знайдіть їх.

3. Торкніться вкладки Теги.

4. На сторінці результатів ви зможете переглянути #igtv або #live.

5. Публікація, пов’язана з потрібним хештегом, з’явиться одразу після вибору відповідної опції.

За допомогою цього конкретного хештегу IGTV або Live ви зможете переглядати різноманітні сотні відео. Відео можна відтворити, натиснувши на них.

Як дивитися життя випадкових людей в Instagram? Як ви дивитеся випадкові лайви в Instagram?

Ви можете виконати наведені вище кроки, щоб шукати та переглядати випадкові лайви IG у програмі IG.

Як знайти випадкові життя в Instagram без IGTV?

Відвідавши функцію IGTV в Instagram, ви можете переглянути життя випадкових людей. Однак, щоб більше зосередитися на відеоконтенті на платформі, Instagram видалив функцію IGTV у жовтні 2021 року. Ви можете дивитися відео в прямому ефірі, лише якщо підписалися на автора, який йде в прямому ефірі.

Ви можете переглянути панель «Історії» у верхній частині стрічки Instagram, просто відкривши її. Ви зможете визначити, чи йде хтось у прямому ефірі, за індикатором прямого ефіру біля його імені. Як правило, ті профілі, які опубліковані, з’являються на початку панелі історій. У вас не повинно виникнути проблем з переглядом тих, які транслюються в прямому ефірі в будь-який момент часу, оскільки Instagram надає перевагу прямим трансляціям, ніж звичайним Stories. Ви можете дивитися прямі трансляції від користувачів, за якими ви не стежите, але для цього вам потрібно відвідати їхні профілі. Ви можете скористатися методами, згаданими раніше в цій статті, щоб дізнатися, як знайти випадкові життя на IG.

Раніше Instagram відображав популярні історії та життя на вкладці «Дослідження»; однак одна з останніх змін видалила цю функцію. На основі вашої історії пошуку та історії переглядів ви лише тепер можете переглядати популярні зображення та відео.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як знаходити випадкові життя в Instagram і шукати їх різними способами. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.