Як змінити свій план Netflix

Netflix — чудовий сервіс потокової передачі, але він може бути трохи дорогим для тих, хто підписався на найвищий план служби. Якщо ви хочете перейти зі стандартного на преміум або навпаки, ось як ви можете це зробити.

Netflix має три різні плани потокової передачі: базовий план за 9 доларів на місяць, стандартний план за 13 доларів на місяць і план Premium за 15 доларів на місяць. Кожен план має необмежений доступ до всього вмісту Netflix на будь-якому пристрої, але базовий план не містить вмісту HD або UHD, і ви можете дивитися лише на одному екрані з цим планом. Стандартна версія дозволяє двом людям одночасно дивитися контент із HD-контентом, а Premium — чотирьом із вмістом HD та UHD.

  Як автоматично вимкнути звук на веб-сайтах у Firefox

Змінити тарифний план Netflix легко, і якщо ви відмовляєтеся від тарифного плану Premium, це відмінний спосіб щомісяця тримати гроші в кишені.

Почніть з відвідування Домашня сторінка Netflix за допомогою веб-переглядача (не мобільного додатка), а потім виберіть значок облікового запису у верхньому правому куті.

У спадному меню, що з’явиться, виберіть пункт «Обліковий запис».

У налаштуваннях вашого облікового запису буде розділ «Деталі плану». Натисніть «Змінити план» у правій частині цього розділу.

Це перенесе вас на нову сторінку, де ви зможете вибрати, на який план ви хочете змінити. Перевірте цей новий план, а потім натисніть кнопку «Продовжити», щоб змінити своє членство.

  Як вимкнути GPS на телефоні

Тепер, після підтвердження будь-яких змін платежу, ви успішно перейшли на новий план Netflix, незалежно від того, чи це найдешевший план або той, який використовує найбільше пристроїв.

З такою кількістю різних варіантів підписки Netflix ви можете легко насолоджуватися послугою потокової передачі, не витрачаючи гроші. Це чудовий вибір для потокового передавання деяких із ваших улюблених шоу на будь-якому пристрої. Незалежно від того, чи отримуєте ви контент у високій роздільній здатності чи просто насолоджуєтеся найпростішим із всього цього, вам сподобається дивитися будь-який вміст на Netflix.