Як змінити свій номер у TikTok

TikTok — це додаток для соціальних мереж на основі мікрокліпів, який останнім часом набув популярності. Це дозволяє користувачам створювати відеоконтент, відкритий для публіки з крутими фільтрами та налаштуваннями редагування. Іноді деякі користувачі забувають інформацію про реєстрацію, або через безпрецедентний поворот подій виникає необхідність змінити зареєстровані ідентифікатори в профілі TikTok. Вам також цікаво, як змінити мій номер телефону в TikTok? У цій статті ми докладно навчимо вас, як змінити свій номер у TikTok.

Як змінити свій номер у TikTok

Кроки, зазначені нижче в цій статті, розкажуть вам, як змінити свій номер у TikTok з вашого профілю TikTok. Для цього попередньо зареєстрований номер має бути активним, оскільки код підтвердження буде надіслано на цей номер під час зміни його на новий номер. Давайте продовжимо вивчати це докладніше.

Як я можу увійти в TikTok без номера телефону?

TikTok надає дуже універсальний варіант для входу або входу. Під час створення облікового запису користувача вам потрібно ввести своє ім’я користувача, електронну адресу, обліковий запис у соціальних мережах або номер телефону. І те ж саме повторюється під час входу в додаток. Іноді ви не можете отримати доступ до мобільного телефону за зареєстрованим номером телефону з будь-якої причини. Таким чином, TikTok надає альтернативні варіанти для входу в обліковий запис за допомогою ідентифікатора електронної пошти або імені користувача.

Що робити, якщо мій номер уже зареєстровано в TikTok?

Можливо, номер телефону, який ви використовуєте для реєстрації, недоступний, оскільки обліковий запис уже пов’язано з цим номером у TikTok. У цьому випадку ви можете використовувати інший номер для створення нового облікового запису або будь-яких інших облікових даних для реєстрації.

  Як отримати підтверджену галочку в TikTok

Як змінити номер телефону в Tik Tok? Як змінити свій номер телефону в TikTok?

Існує багато причин для зміни номера телефону, пов’язаного з обліковим записом TikTok. Ви можете легко зрозуміти, як змінити свій номер у TikTok, виконавши наступні кроки:

1. Запустіть програму TikTok.

2. Торкніться значка Me у нижньому правому куті, як показано.

3. Торкніться значка гамбургера у верхньому правому куті.

4. Торкніться опції Керувати моїм обліковим записом.

5. Торкніться Номер телефону.

6. Натисніть ЗМІНИТИ у спливаючому вікні підтвердження.

7. Введіть свій поточний номер телефону в полі.

8. Потім торкніться значка стрілки «Далі» у нижньому правому куті екрана.

9. Введіть 4-значний код і торкніться значка стрілки «Далі».

10. Тепер введіть новий номер телефону та натисніть Надіслати код, щоб завершити процес підтвердження одноразового пароля.

З’явиться сповіщення з підтвердженням успішної зміни номера телефону.

Як я можу змінити свій номер TikTok без мого старого номера?

Якщо у вас немає свого номера телефону, зареєстрованого у вашому обліковому записі TikTok, ви можете увійти, використовуючи свій ідентифікатор електронної пошти. Якщо ви втратили номер або не можете ним скористатися і хочете відновити свій обліковий запис TikTok, зареєстрований на ньому, вам потрібно буде заповнити форму зворотного зв’язку з описом вашої проблеми:

1. Відвідайте Сторінка відгуків TikTok у браузері на комп’ютері.

2. Заповніть інформацію в полях Поділіться своїми відгуками.

3. Потім натисніть Надіслати внизу сторінки, як показано.

Відповідь на запит зазвичай надходить протягом 3–5 робочих днів. Але якщо відповідь не надійшла, ви можете повторно надіслати форму зворотного зв’язку або створити новий обліковий запис TikTok.

  Як грати в зворотному напрямку в TikTok

Як отримати доступ до свого старого номера TikTok?

Ви можете отримати доступ до свого старого зареєстрованого номера TikTok, просто змінивши його на новий номер. Ваш старий номер має бути активним, що потрібне для підтвердження OTP.

1. Відкрийте додаток TikTok.

2. Торкніться значка Я > Гамбургер.

3. Натисніть Керувати моїм обліковим записом.

4. Натисніть Номер телефону > ЗМІНИТИ у спливаючому вікні підтвердження.

5. Введіть свій поточний номер телефону, а потім торкніться значка стрілки «Далі».

6. Введіть 4-значний код і торкніться значка стрілки «Далі».

7. Тепер введіть новий номер телефону та повторіть процес підтвердження одноразової паролі.

Як повернути свій обліковий запис TikTok без електронної пошти чи номера телефону?

Відновити обліковий запис без електронної пошти чи номера телефону неможливо. Новий обліковий запис можна створити, якщо це не особистий обліковий запис. Щоб відновити професійний обліковий запис, потрібно надіслати форму зворотного зв’язку в TikTok з описом вашої проблеми.

Як змінити електронну пошту в TikTok без перевірки?

Неможливо змінити електронну пошту в TikTok без перевірки, оскільки платформа дуже серйозно ставиться до конфіденційності та цифрової безпеки і не надасть вам доступу, доки не буде перевірено ваші облікові дані.

Як змінити свій номер у TikTok, якщо ви забули свій старий?

Ви не можете змінити старий номер, якщо ви його забули. Ваш старий номер має бути активним, щоб змінити його на новий у TikTok. У процесі зміни номера TikTok вам потрібен старий номер, щоб отримати код і підтвердити обліковий запис, щоб встановити новий номер. Виконайте дії, згадані вище в цій статті, щоб змінити свій старий номер на новий за допомогою вашого старого зареєстрованого номера телефону TikTok.

  Як увімкнути темний режим для TikTok

Як скасувати реєстрацію свого номера телефону в TikTok?

Якщо ви хочете назавжди скасувати реєстрацію свого номера телефону в TikTok, вам доведеться повідомити про це в TikTok з повідомленням про ваш запит на скасування реєстрації номера телефону. Виконайте наведені нижче дії, щоб повідомити про проблему через додаток TikTop на своєму телефоні.

1. Відкрийте TikTok на своєму пристрої.

2. Торкніться «Я» на нижній панелі, щоб відкрити розділ «Профіль».

3. Торкніться значка гамбургера у верхньому правому куті.

4. Торкніться опції «Конфіденційність та налаштування» > «Повідомити про проблему» у розділі ПІДТРИМКА, як показано.

5. Виберіть і торкніться проблеми, пов’язаної з скасуванням реєстрації номера телефону, у розділі Популярні.

6. У нижньому розділі натисніть «Ні» на запитання «Чи вирішено вашу проблему?»

7. У розділі Повідомте нам свій відгук введіть це:

Я хочу скасувати реєстрацію свого номера телефону [mention number] з цього облікового запису, оскільки я більше не маю до нього доступу.

8. Потім натисніть Повідомити.

Команда підтримки TikTok відповість на ваш запит протягом 48 годин, і потрібний номер буде скасовано з вашого облікового запису TikTok.

Як видалити свій номер телефону з TikTok?

Якщо ви хочете видалити свій номер телефону з TikTok, вам доведеться повідомити про це команді підтримки TikTok. Отже, виконайте вищезгадані кроки, щоб зробити це з програми TikTok на своєму телефоні.

***

Сподіваємося, ви зрозуміли, як змінити свій номер у TikTok, і змогли успішно виконати пов’язані кроки. Ви можете залишити свої запитання щодо цієї статті та пропозиції щодо тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.