Як змінити пароль в Instagram, якщо ви його забули

Categories:

Програмне забезпечення для мобільної реєстрації Кевіна Сістрома та Майка Крігера Burbn послужило основою для ранніх етапів розвитку Instagram у Сан-Франциско. Сьогодні це соціальна мережа, де користувачі з усього світу можуть обмінюватися фотографіями та відео, а її штаб-квартира знаходиться в Менло-Парку, Каліфорнія. Facebook купив бізнес у 2012 році за 1 мільярд доларів. На платформі Instagram користувачі можуть безпосередньо спілкуватися з іншими користувачами, які використовують телефони на базі iOS або Android, робити та ділитися фотографіями та історіями, а також використовувати ефекти та фільтри. Сьогодні в середньому Instagram має понад мільярд користувачів на місяць. Щоб забезпечити безпеку онлайн-сайтів і служб, головним чином облікових записів у соціальних мережах, потрібні старанність і пам’ять. Можливо, настав час змінити пароль в Instagram, якщо ви продовжуєте входити в систему, використовуючи слабкий пароль, пароль, який повторюється на кількох веб-сайтах, або пароль, який потенційно може бути розкритий під час злому чи витоку даних. Якщо ви шукаєте поради щодо Instagram, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як змінити свій пароль Instagram, якщо ви його забули.

Як змінити пароль в Instagram, якщо ви його забули

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як змінити пароль Instagram, якщо ви його забули, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як змінити пароль Instagram без старого пароля, якщо ви ввійшли у свій обліковий запис?

Слід зазначити, що Instagram завжди знатиме деталі вашого пристрою, що стане в нагоді, коли хтось спробує увійти у ваш обліковий запис Instagram за допомогою іншого пристрою. Якщо у вас є свій електронну пошту, пов’язану з вашим обліковим записом, ви отримаєте сповіщення про новий вхід на пристрій, а також інформація буде записана в базі даних Instagram. Незважаючи на це, неможливо точно визначити, наскільки важливо змінювати пароль кожні 6 місяців або більше. Це найвищий рівень безпеки, який ви можете підтримувати самостійно, щоб захистити свій обліковий запис.

  Як створити список близьких друзів в Instagram

Ці прості кроки можуть допомогти вам змінити пароль в Instagram:

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android або iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті.

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті екрана.

4. У спливаючому меню натисніть Налаштування.

5. Торкніться Безпека.

6. Натисніть Пароль.

7. Тепер натисніть Забули пароль? посилання.

8. Ви отримаєте сповіщення про те, що на ваш підтверджений номер мобільного телефону в Instagram надіслано текстове повідомлення з посиланням для скидання пароля. Натисніть OK.

9. Відкрийте програму «Повідомлення», знайдіть і торкніться текстового повідомлення Instagram.

Примітка: ви отримаєте текст майже відразу. Якщо ні, знайдіть повідомлення зі словами «Торкніться, щоб скинути картку Instagram…» або подібне.

10. Торкніться посилання скидання в тексті.

11. Ви будете перенаправлені в Instagram. На цій новій сторінці введіть і підтвердьте свій новий пароль у відповідних полях.

Примітка. Обидва нові паролі мають бути ідентичними. Будь ласка, не вставляйте свій старий пароль в жодне з полів.

12. Після введення пароля натисніть Скинути пароль, щоб завершити процес.

Як я можу змінити свій пароль в Instagram без старої електронної пошти?

Instagram має багато функцій, якими можна похвалитися, і одна з них – безпека. Ваші дані захищені та безпечно зберігаються в їхній базі даних, доки ви вирішите зберегти обліковий запис. Ви можете змінити пароль свого облікового запису, не використовуючи електронну пошту чи ім’я користувача. Це пов’язано з тим, що Instagram також дозволяє прив’язати ваш номер мобільного телефону, або ви навіть можете використовувати свій обліковий запис Facebook для входу. Якщо ваш номер мобільного телефону прив’язано до вашого облікового запису Instagram, змінити пароль без електронної пошти легко. Отже, прочитайте та виконайте наведені вище дії, щоб дізнатися, як змінити пароль Instagram без старої електронної пошти.

Як змінити пароль Instagram без старого пароля, якщо ви вийшли з Instagram?

Ви можете змінити пароль свого облікового запису Instagram, не входячи в обліковий запис. Щоб цей процес працював, ви повинні виконати наведені нижче дії.

  Як надсилати фото, що самознищуються в Instagram

1. Відвідайте Веб-сайт Instagram у браузері телефону.

2. На екрані входу натисніть Забули пароль? посилання.

3. Введіть своє ім’я користувача, номер телефону або ідентифікатор електронної пошти та натисніть посилання Надіслати для входу.

4. Позначте I’m not a robot captcha і натисніть Далі, щоб підтвердити, що ви не бот, який намагається отримати доступ до цього облікового запису.

5. Натисніть OK на сторінці SMS Sent.

6. Відкрийте на своєму пристрої текстове повідомлення, яке ви отримали від Instagram.

7. Торкніться наданого посилання на Instagram. Ви будете перенаправлені на нову сторінку, де ви зможете увійти у свій обліковий запис після скидання пароля.

8. Введіть і підтвердьте новий пароль і натисніть «Змінити пароль».

Чому я не можу змінити свій пароль в Instagram?

Ви можете зіткнутися з такими проблемами через широкий спектр проблем. Зазвичай у системі Instagram є набір правил, які запобігають ситуаціям, коли користувач не може отримати доступ до свого облікового запису. При правильному використанні опція зміни пароля може допомогти кожному, хто хоче дізнатися, як змінити пароль в Instagram, якщо ви його забули.

Однак, якщо ви не можете змінити свій пароль Instagram, це може бути можливими причинами:

  • Ваша програма не оновлена ​​належним чином.
  • Ви намагаєтесь використати старий пароль, коли вас попросять ввести новий пароль.
  • Ви не використовуєте принаймні 6 символів, які також можуть включати цифри, великі літери або спеціальні символи.
  • Можливо, ви приєдналися з іншою адресою електронної пошти або ввели її неправильно під час початкової реєстрації.
  • Ваш обліковий запис вимкнено. Зазвичай ви не зможете ввійти у свій обліковий запис із самого початку.

Що я можу зробити, якщо я не отримую електронний лист для зміни пароля для свого облікового запису Instagram?

Якщо ви не отримали електронний лист для зміни пароля, перше, що вам слід зробити, це перевірити папку зі спамом вашої електронної пошти. Якщо ви все одно не можете знайти пошту, пам’ятайте про ці поради:

  • Пам’ятайте, що ваша електронна пошта – це не єдине, що можна пов’язати з вашим Instagram. Для входу використовуйте інші облікові дані, як-от номер телефону, ім’я користувача або навіть Facebook. Якщо будь-яке з них уже пов’язано з вашим профілем, ви можете отримати посилання для зміни пароля окремо.
  • Можливо, ви ввели неправильну адресу електронної пошти або використовували окремий ідентифікатор електронної пошти для входу. Instagram не зможе надати вам доступ до цього облікового запису, якщо ви ввели неправильну адресу електронної пошти під час створення облікового запису.
  • Якщо ці кроки також не допомогли, вам слід звернутися до свого постачальника електронної пошти, щоб переконатися, що ви можете отримувати електронні листи з адреси @instagram.com для зміни пароля в Instagram.
  Виправте повідомлення Instagram, що застрягли під час надсилання

Чому ви отримуєте електронний лист про скидання пароля для неправильного облікового запису Instagram?

Можливо, обліковий запис, до якого ви намагаєтесь увійти, було створено з іншою адресою електронної пошти, якщо ви отримуєте електронний лист для зміни пароля для неправильного облікового запису. Також можливо, що хтось інший випадково почав процес відновлення пароля, використовуючи вашу адресу електронної пошти. Спробуйте будь-які додаткові електронні адреси, якими ви могли скористатися, щоб відновити доступ до потрібного облікового запису.

Що ви можете зробити, якщо вашу електронну адресу не вдалося знайти під час скидання пароля для вашого облікового запису Instagram?

Як згадувалося раніше, подібні проблеми можуть виникнути, коли обліковий запис, до якого ви запитуєте доступ, має адресу електронної пошти, яку ви більше не можете знайти, або лист для зміни пароля надіслано на іншу електронну адресу, а не на вашу. У цьому випадку, якщо ви бажаєте змінити пароль Instagram без старої електронної пошти, ви можете скористатися альтернативними варіантами, доступними для входу в свою ручку. Це також ваш номер телефону, ім’я користувача або ваш профіль у Facebook.

Примітка: якщо вам не сподобалися жодні з альтернативних облікових даних у вашому Instagram, ви не зможете отримати доступ до облікового запису.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як змінити пароль в Instagram, якщо ви його забули. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.