Як змінити номер телефону в Telegram

Зміна номера телефону на всіх платформах соціальних мереж після переходу на нового провайдера мережі може здатися клопіткою. Однак це важливий крок, щоб переконатися, що у вас є доступ до всіх своїх облікових записів у майбутньому. Як і інші безпечні програми для обміну повідомленнями, Telegram також пропонує користувачам можливість оновити свої номери телефонів. Сьогодні ми розповімо вам, як змінити свій номер телефону в Telegram за допомогою настільних і мобільних додатків.

Змінити номер телефону в Telegram (2022)

Змінити номер телефону Telegram (Android, iOS)

1. Відкрийте додаток Telegram і торкніться меню гамбургерів у верхньому лівому куті. У меню, що з’явиться, натисніть «Налаштування», щоб отримати доступ до налаштувань Telegram.

  Як завантажити відео Telegram

2. У налаштуваннях «Обліковий запис» торкніться свого номера телефону, щоб змінити його. На наступній сторінці натисніть кнопку «Змінити номер», щоб продовжити.

3. Тепер ви побачите попередження про те, що користувачі бачитимуть ваш новий номер, якщо він є у своїй адресній книзі. Потім натисніть «Змінити», щоб підтвердити попередження та ввести новий номер телефону. Telegram надішле вам SMS-код підтвердження незабаром після натискання значка галочки у верхньому правому куті. Введіть його, і ви успішно змінили свій номер Telegram.

Змінити номер телефону Telegram (комп’ютер, Інтернет)

1. Якщо ви користуєтеся настільною програмою або веб-клієнтом Telegram, ви також можете змінити свій номер звідти. Щоб розпочати, відкрийте настільний додаток Telegram і виконайте наведені нижче дії.

  Як приховати чат у Telegram, не видаляючи

1. У настільному додатку клацніть меню гамбургера та виберіть «Налаштування».

2. У спливаючому меню, що з’явиться, виберіть «Редагувати профіль», щоб встановити новий номер для свого облікового запису Telegram.

3. Натисніть на поле «Номер телефону», щоб вибрати новий номер для свого облікового запису Telegram.

4. Коли з’явиться інтерфейс для зміни номера телефону Telegram, натисніть «Змінити номер».

5. Далі натисніть «ОК», щоб прийняти попередження про конфіденційність номера телефону.

6. На останньому етапі введіть свій новий номер телефону та натисніть кнопку «Надіслати». Коли на новий номер, який ви щойно додали, надійде SMS з кодом підтвердження, введіть його в Telegram, щоб змінити свій номер.

  Як знайти ідентифікатор чату в Telegram

Змініть свій номер Telegram під час зміни постачальника мереж

Оновлення свого облікового запису Telegram за допомогою останнього номера гарантує, що ви не втратите доступ до облікового запису, намагаючись увійти з нового пристрою. Крім того, добре оновлювати номери телефонів. Якщо ви шукали спосіб використовувати свій новий номер у Telegram, ми сподіваємося, що цей посібник вам допоміг. Щоб отримати більше таких порад, перегляньте наш список найкращих порад і рекомендацій Telegram.